5 Free SEO Tools شما باید در خود جستجو جعبه ابزار بازاریابی

[ad_1]

اگر شما از بهینه سازی موتور جستجو, حرفه ای, شما می دانید چقدر مهم ابزار جستجوگرها در حال به روز خود را به روز تلاش های بهینه سازی. کلید واژه پیشنهاد tools, لینک ورودی نرم افزار تجزیه و تحلیل و SERP چکرز حیاتی برای تحقیقات کلمه کلیدی, کلمه کلیدی توسعه ساختمان و لینک مانیتورینگ سایت خود را تغییرات موضعی در نتایج جستجو.

خبر خوب این است که جستجو بازاریابان نیاز به پرداخت هزینه برای این ابزار به دلیل وجود تعداد بسیار موثر free SEO tools بر روی وب را انتخاب کنید. در اینجا من لیست از پنج free SEO tools که من با استفاده از هر روز. امیدوارم شما پیدا کردن برخی از ابزار در لیست برای اضافه کردن به خود را ابزار آرسنال.

سئو برای فایرفاکس – این ابزار رایگان است که یک پلاگین برای فایرفاکس از جستجوگرها کتاب. این ادغام یکپارچه با گوگل SERPs برای بینش فوق العاده ای به بهینه سازی موتور جستجو معیارهای مانند toolbar رتبه توییتر اشاره و چگونه بسیاری از دامنه و لینک صفحه سایت من است به دست آورد. سئو برای فایرفاکس نیز نشان می دهد که لینک “nofollow” بر روی یک صفحه وب (در رنگ قرمز) است که یک محافظ زمان واقعی برای ساخت لینک و لینک تجزیه و تحلیل. دیگر ویژگی های سرد عبارتند از: تعداد بوک مارک های اجتماعی, رتبه الکسا, کش, تاریخ و ویکیپدیا استناد.

شکوه SEO – اگر شما در حال ایجاد لینک کلیک کنید و این بسیار ارزشمند بهینه سازی موتور جستجو ابزار برای اندازه گیری لینک خرید. یکی از ویژگی های بزرگ است “به روز رسانی روزانه” که به شما می دهد یک مجله روزانه از همه جدید شما لینک های ورودی. دیگر سرد از Majestic SEO برخی از نرم و صاف کردن ابزار برای رسم نمودار رشد سایت شما مشخصات لینک با میزبان های مختلف تصاویری سرد.

Rank Checker – اگر شما مانند من هستید و شما با وسواس سایت رتبه بندی و سپس Rank Checker است که باید ابزار جستجو. SEO کتاب رتبه جستجوگر به شما می دهد رتبه روزانه به روز رسانی از گوگل, یاهو و بینگ به طور همزمان. شما می توانید داده صادرات به اکسل و ترکیب آن را به یک کلید واژه رتبه بندی گزارش خود را برای موتور جستجو بازاریابی مشتریان. رتبه جستجوگر همچنین به شما امکان اضافه کردن کلمات کلیدی متعدد در یک بار و صرفه جویی در آن کلمه کلیدی لیست به عنوان فردی ایستگاه از پیش تنظیم بنابراین شما لازم نیست که برای وارد کردن کلمات کلیدی مشابه بارها و بارها.

یاهو لینک دامنه – من دوست دارم با استفاده از یاهو لینک دامنه به تجزیه و تحلیل لینک های ورودی به وب سایت من. یاهو لینک دامنه است همچنین مفید برای کاوش رقیب خود لینک پروفایل برای پیدا کردن فرصت های پیوند به وب سایت خود را. همچنین اگر شما با استفاده از سئو برای فایرفاکس, پلاگین شما می توانید صادرات یاهو لینک دامنه نتایج به اکسل با کلیک بر روی “100” پیوند سپس آمار “CSV” پیوند بیشتر به تمرین کردن و بررسی خود را رقیب مشخصات لینک.

ابزار وب مستر گوگل – شما می توانید برخی از به دست آوردن بینش ارزشمندی در حیاتی معیارهای عملکرد و وب سایت خود را در نتایج جستجو دید با گوگل ابزار وب مستر. ویژگی های از قبیل آلی کلیک کنید از طریق نرخ خود را بالا 100 کلمات کلیدی و توانایی گرفتن موجودی از تمام لینک های داخلی شما واقعا شما کمک می کند تا لحن خود را جستجو آلی تلاش های بازاریابی.

بنابراین شما بروید وجود دارد. این پنج free SEO tools برخی از بهترین شما در وب پیدا کنید. من با استفاده از هر یک از این ابزار به صورت روزانه به تلاش های بهینه سازی موثر و کارآمد و برای بهتر شدن جستجو بازاریاب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید