5 مزیت داشتن شماره تلفن مجازی

افراد شماره تلفن های مجازی را درست مانند هر شماره دیگر شماره گیری می کنند ، اما در واقع آنها به یک خط تلفن همراه یا دفتر مورد نظر شما وصل می شوند. همچنین ممکن است آنها را به پسوندهای خاص و صندوق های نامه صوتی پیوند دهید.
این سرویس مجموعه ای از مزایای ارزشمند را برای صاحبان مشاغل ارائه می دهد:

در اینجا 10 مزیت داشتن شماره تلفن مجازی آورده شده است:
1. چند شماره: بدون پرداخت چندین خط ، می توانید برای اهداف شخصی و تجاری از اعداد جداگانه استفاده کنید. شما می توانید به جای شماره خانه خود ، آنها را به مشتریان بدهید. تماس گیرندگان بسته به شماره هایی که شماره گیری می کنند ، تبریک پست الکترونیکی دریافت می کنند.

2. داده های بازاریابی: خطوط تلفن مجازی داده های بازاریابی مفیدی را ارائه می دهند. اگر از تبلیغات چاپی یا رادیویی استفاده می کنید ، ممکن است در هر آگهی یک شماره محلی یا عوارض مختلف را تبلیغ کنید. می توانید به یک وب سایت وارد شوید و ببینید چند تماس از یک کمپین خاص آمده است.

3. از نرخ مسافت طولانی خودداری کنید: وقتی یک شماره تلفن را در یک کد منطقه دیگر به دست می آورید ، مشتری های این منطقه ممکن است بدون پرداخت نرخ مسافت طولانی با شما تماس بگیرند. این امر افراد بیشتری را به تماس با مشاغل شما تشویق می کند. حتی می توانید در کشورهای خارجی شماره محلی بدست آورید.

4- شماره های محلی: اگر تبلیغات را در محلی دور انجام می دهید ، شرکت شما ممکن است بدون انتشار منطقه ، کشور یا کدهای پسوند ، یک شماره مجازی را تبلیغ کند. این باعث می شود تا یک مشتری بالقوه بتواند شماره شما را به خاطر بسپارد و شماره گیری کند.

5- بدون تجهیزات لازم: در مقایسه با خطوط تلفنی جداگانه ، این شماره ها تنظیم و نگهداری راحت تر می شوند. برای هر شماره دیگر نیازی به خرید تجهیزات اضافی نیست و بیشتر ارائه دهندگان تلفن مجازی به قراردادهای طولانی مدت احتیاج ندارند. دیگر نیازی به نصب نرم افزار یا سخت افزار اضافی ندارید.

خرید شماره مجازی

دیدگاهتان را بنویسید