5 غیر قابل تحمل طراحی وب اشتباهات شما باید به طفره رفتن

[ad_1]

بزرگ یا کوچک کسب و کار ایستا نیست. در امروز's همیشه در حال تکامل دنیای شرکت های بزرگ کسب و کار خود و یا تبدیل شدن به یک موفقیت بزرگ و یا در یک شیار گیر. کسب و کار کوچک و یا شرکت های بزرگ سازمانی طراحی حرفه ای سایت نمرات خود را برای اولین بار حضور آنلاین. باید آن را بی عیب و نقص. بنابراین طراحان وب نیاز به کشف راه های ابتکاری برای نگه داشتن در حال حرکت و در حال رشد با روندهای در حال ظهور و فن آوری.

وب سایت خود را تبدیل به یک درآمد ثابت ژنراتور.

چگونه ؟

آنچه's ضروری ترین و مفید است. توجه گرفتن طراحی وب سایت می توانید پرش به شروع کسب و کار شما. می دانم که در آن به محوری خود را در طراحی استراتژی و صرف تلاش های خود را عالمانه و کارآمد برای اجرای طرح خود را.

توقف گوگل. ترک حدس زدن. درک قوانین و اقدام است.

یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد یک معنی طراحی وب سایت.
ادغام بازار روند به قدرت بالا و طراحی.
دنبال تکنیک های اثبات شده و فرآیندهای.
استفاده از جاده ها و آزمایش ابزار و قالب.
درک مشتری's نیاز برای هدفمند صنعت

قبل از همه چیز مهم است که باید قابل توجه دانش و درک از اجزای کلیدی طراحی وب سایت روند.

1. ایده
2. تحقیقات
3. طرح
4. طرح
5. قاب سیم
6. تجزیه و تحلیل
7. پالایش
8. راه اندازی

یک طرح بزرگ برگ یک تأثیر قوی در بینندگان است. این اولین چیزی که کاربران وب سایت توجه کنید. اگر در این مرحله شما موفق به گرفتن توجه خود را با دادن به آنها قابل توجه تجربه کاربر. اما طراحان تازه کار اغلب دام در خود ناشی از اشتباهات و ظروف سرباز یا مسافر تا کل ایده ایجاد یک وب سایت فوق العاده. در اینجا's یک لیست از شایع رخ می دهد طراحی وب سایت اشتباهات است که بسیار غیر قابل قبول در امروز's دیجیتال قلمرو.

1. نامناسب بوم اندازه:

بوم است ؟ شما می رویم به رنگ چیزی ؟ ممکن است این طرز فکر غیر آن مردم اما حرفه ای را در درک چه معنی است وقتی که می آید در مورد توسعه وب سایت. در طراحی وب سایت UX (تجربه کاربری) و UI (رابط کاربر) از اهمیت زیادی برخوردار است که's تا حد زیادی بستگی به چیدمان صفحات وب است.

اجازه دهید's آن را ساده. بوم اندازه عرض و ارتفاع صفحات وب به شکل دادن راه آنها ظاهر می شود در مانیتور های مختلف. آن delineates کلی جنبه های بصری یک وب سایت از جمله طرح و رنگ و تایپوگرافی.

طراحان باید جلوگیری از استفاده نامناسب اندازه بوم به ساخت چشم نواز و موثر طراحی وب سایت. همیشه با استفاده از اندازه که به خوبی با صفحه نمایش صفحه نمایش از همه نوع و اندازه و بدون اخلال قابلیت استفاده از عوامل است.

بزرگترین چالش این است که برای حفظ اندازه بوم سازگار با دستگاه های تلفن همراه. برای این کار شما می توانید با استفاده از متغیر در نقطه شکست در این سایت اطلاعات به تهیه کردن به هر صفحه نمایش با وضوح.

اطمینان از رضایت کاربران از طریق استفاده مناسب از اندازه بوم.

2. Inapt انتخاب قالب:

استفاده از inapt تم برای وب سایت شما خواهد بود یک قاتل برای کسب و کار خود را توسعه و رشد است. مردم ترجیحا مانند وب سایت ها که نگاه و احساس خشنود به آنها. از این رو طراحان باید برای انتخاب یک قالب مناسب برای وب سایت. به طور کامل پاسخگو و انعطاف پذیر تم وب سایت است که بهترین راه حل در این زمینه است.

یک وب سایت تم که فاقد این پیام روشن را می توانید با قرار دادن کسب و کار شما در معرض خطر است. چگونه ؟ این اشتباه می تواند بازدید کنندگان وب سایت و یا مشتریان بالقوه در صورتی که موفق به درک آنچه در این سایت است که در واقع ، آن را افزایش می دهد likelihoods از فرار خود را از سایت خود. مردم تمایل برای آسان به استفاده از وب سایت که در آن آنها همه چیز را در راه دردسر.

از این رو استفاده از یک قالب با ناوبری آسان, راحت, خوانایی, خشنود, فونت, رنگ های هیجان انگیز و خوب طراحی شده پیکرنگاری به طوری که آن را نشانی از آزمون صبر و شکیبایی از کاربران وب.

3. اشتباه در تنظیم محتوا:

این مهم است که به مراقبت از محتوای وب سایت خود را. این یکی از رایج ترین اشتباهات مبتدیان که آنها چشم پوشی اهمیت محتوا محور باشد. با مجموعهای از صفحه نمایش صفحه نمایش موجود در بازار, غلط دادن محتوای وب سایت می تواند مانع به سایت's قابلیت استفاده.

نگه داشتن وب سایت خود را طراحی ساده اما انعطاف پذیر و سازگار. به کاربر به اندازه کافی فضای تنفس در حالی که با استفاده از سایت خود را. چگونه ؟ آیا چشم پوشی از اهمیت آبرومندانه مرتب مطالب در سایت. نگه داشتن در ذهن است که مردم تمایل به ترک کثیف وب سایت و به ندرت بازگشت.

همچنین مقدار بیش از حد از محتوای مانع این بار با سرعت سایت. این دوباره ورشکسته کاربران است. اگر شما نمی توانید قطع محتوای کمیت و سپس یک راه حل آسان است برای اضافه کردن “ادامه مطلب” را فشار دهید. این کمک خواهد کرد که برای گول زدن محتوا's سرریز به خصوص در صفحه اصلی.

4. استفاده از اشتباه فونت خانواده:

آن را ضروری است برای اولویت بندی تجربه کاربر. استفاده از اشتباه فونت خانواده ها تاثیر می گذارد کاربر خوانایی.

عجیب و غریب انتخاب فونت را به سایت خود یک پیر مرد نگاه کنید. آن's فاجعه آمیز برای حضور آنلاین کسب و کار شما.

همیشه اجتناب از فونت های فانتزی. علاوه بر این بهتر است برای گریز از کم کنتراست به خصوص اگر شما نمی توانید آن را انجام دهد به درستی. اما اگر شما هنوز هم می خواهید یک کم کنتراست طراحی و سپس مراقب باشید در حالی که انتخاب فونت به طوری که کاربران سایت به راحتی می توانید به خواندن محتوای.

5. عدم پاسخگویی:

کمبود پاسخگویی در یک سایت طراحی وحشتناک است حرکت می کند. اکثر مردم با استفاده از دستگاه های هوشمند به فهرست وب سایت ها به دلایل مختلف. از این رو حیاتی است به استفاده از یک طراحی پاسخگو به نیازهای این روند رو به رشد.

علاوه بر این گوگل به تازگی معرفی تلفن همراه-اولین-شاخص ویژگی. این افزایش اهمیت سایت پاسخ. این مربوط به این واقعیت است که وب سایت شما باید سازگار با تمام انواع از دستگاه های تلفن همراه.

همیشه ارائه راه حل های هوشمند برای کاربران با استفاده از یک چارچوب پاسخگو در طراحی فاز توسعه وب.

بسته بندی آن را آگاهانه تر و گرد طراحی وب سایت تصمیم گیری با اجتناب از این مشکلات قاتل. علاوه بر این بهتر است برای جلوگیری از بیش از حد از پاپ آپ های متعدد ویندوز غیر ضروری فلش و هر چیزی که می تواند نابود تاثیر کلی از وب سایت خود را طراحی. بعلاوه باشید برای مشتری خود را's نیاز و ترکیب تخصص خود را به او را به بهترین شات خود را.

نگه داشتن در ذهن است که هیچ وب سایت مظهر تعالی و دقت و impeccability بدون تست مناسب. بنابراین سرمایه گذاری در این تست قابلیت استفاده از طراحی وب سایت خود را در تمام مرورگرها و دستگاه های.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید