5, صاف, تکنیک های خود را به زمین برای اولین بار فشار جانبی حامی

فرود خود را اولین حامی همچنین می توانید صدای بسیار دشوار عنصر را در اولین. اگر شما نقاشی های در حال توسعه توانایی های خود را و کشف راه هایی برای هدیه خود را به عنوان یک فرد که می تواند اضافه کردن هزینه برای دیگر انسان سازمان و سپس شما قطعا قادر به گرفتن توپ نورد برای جنبه خود را در فشار!

بنابراین در اینجا 5 تمیز تکنیک های که شما ممکن است مطابق با اول خود را تا کنون پرداخت مشتری:

1. اجازه می دهد تا دوستان خود را می دانم

آیا نمی شود خجالتی است. واقعی خود را بگیرید و یاد دهید می تواند خوشحالم که به شما کمک خواهد کرد و در صورتی که آنها را باور دارم و شایستگی های خود را, آنها خوشحال خواهید بود برای آشکار شدن این عبارت در حدود شما. در مورد شما داده شد نیز مربوط به افراد کمک بخواهید. آنها را قادر به اتصال شما به همراه شما اولین مصرف کننده!

2. قرار داده شده و آگهی خود را به جامعه

بله این روش با این وجود کار می کند. و این است که عمدتا مفید در مورد شما نگهداری یک محله محل سکونت. برای مثال اگر شما در حال ارائه سگ راه رفتن در خدمات شما می تواند قرار دادن آگهی برای محله خود را. جستجو برای جامعه تخته. و فراموش نکنید که به جای نام خود و طیف گسترده ای را در حال پرواز!

3. بازار آن را در رسانه های اجتماعی

در حالی که بازاریابی در رسانه های اجتماعی می تواند هزینه های شما کاملا پنی آن را به ارزش آن اگر شما هزینه بالای دلار در ارائه خود را. و چه صمیمانه عالی در مورد اجتماعی تبلیغات طبقه بندی شده است که شما می توانید تمرین کردن به بازار هدف خود را. شما دیگر محدود به تمرکز بر روی انسان به جای خود. در واقع شما می توانید هدف قرار دادن تقریبا هر کسی در جهان که یک حساب کاربری در آن خاص اجتماعی پلت فرم!

4. شروع یک وبلاگ

وبلاگ نویسی است یک راه عالی برای نمایشگاه خود را می دانید-چگونه. مشتریان بالقوه می توانید بدون مشکل ببینید اگر شما واقعا ارزش هزینه شما به نقل از. بیشتر به استفاده از وبلاگ خود را به عنوان یک پلت فرم برای جلب مشتریان شما می تواند علاوه بر کسب درآمد از آن هر تعداد از روش. برای شروع, شما می تواند توصیه کالا شما وابسته برای وبلاگ شما. هر بار که کسی اقدام به خرید از طریق دیپلم لینک شما دریافت هزینه!

5. باید خود را بسیار خود کسب و کار کارت

هنگامی که شما خود را از شرکت های تجاری, کارت شما را به کسب و کار خود و نگاه معتبر و در حال حاضر فقط چند پرواز-طریق-شب حامل. حضور در جلسات و سمینارها و جامعه با انسان در سرمایه گذاری خود را. برخی از شما توزیع کارت کسب و کار شما تا مردم را به زحمت می تواند در تماس با شما باید به آنها نیاز به کمک شما!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *