5 راهنمایی جستجوگرها برای وب سایت تجارت الکترونیک شما

[ad_1]

جستجوگرها برای وب سایت تجارت الکترونیک می تواند بسیار خسته کننده باشد. مختلف وجود دارد طراحی وب سایت شرکت های که ارائه خدمات SEO برای همه کوچک و بزرگ کسب و کار تجارت الکترونیک وب سایت. آن است که آیا در مقیاس کوچک کسب و کار و یا در مقیاس بزرگ کسب و کار وب سایت خود را باید به راحتی توسط چشم انداز خود را. در عصر حاضر ایجاد یک وب سایت تجاری است که نه تنها راه حل اما لازم است که کسب و کار شما نیز باید در گوگل ظاهر می شود's first page. بنابراین SEO تبدیل شده است ضروری مورد نیاز برای وب سایت های تجارت الکترونیک و در اینجا 5 ترفند برای بهینه سازی وب سایت تجارت الکترونیک شما و آنها عبارتند از:

انتخاب کلمه کلیدی : انتخاب کلمه کلیدی مناسب است کلیدی برای رتبه بندی کسب و کار خود را در موتور جستجو. شما باید به زمان تحقیقات خود را رقیب's کلمات کلیدی و انتخاب مشابه است که به دست آورده بالاترین دید. به یاد داشته باشید کلمات کلیدی دم بلند شانس بیشتری را به رتبه بالا در گوگل,'s first page.

جلوگیری از محتوای تکراری : این درست است که محتوا پادشاه است. شما باید نوشتن منحصر به فرد و محتوای آموزنده است که آسان به درک و از کلمات تکراری. سعی کنید برای کپی کردن مطالب از رقیب's سایت به دلیل رباتها گوگل به اندازه کافی هوشمند به تشخیص plagiarized کلمات.

بهینه سازی تصویر محصول خود را : تجارت الکترونیک, فروشگاه استراحت در بستر از تصاویر محصول می باشد. تصاویر محصول پمپ می تواند فروش خود را به دلیل تصاویر را از دید بازدید کنندگان روشن و تبدیل شدن آنها مطمئن برای مقابله با شما به عنوان آنها را در نظر خود شرکت حق انتخاب است که می تواند کاربران خود را راضی.

خود را بهینه سازی URL موتور جستجو خزیدن: URL's بسیار مهم برای SEO است. بهینه سازی URL's اجازه می دهد که روبات موتور جستجو به جستجو چه نوشته شده است در وب سایت شما اگر مطالب مربوط به کسب و کار خود و URL's رتبه بالا در SERP's. جدا از خزنده وب سایت URL مناسب نیز وب سایت خود را افزایش indexation.

جلوگیری از خط شکسته :: به مخاطبان هدف خود را بزرگ تجربه مرور وب خطوط شکسته باید اجتناب شود. این جای تعجب نیست که بازدید کننده است نه انتظار خطا مانند “صفحه 404 Not Found” در حالی که کلیک کردن بر روی یک صفحه خاص. است که چرا لینک ها خراب هستند یک ایده وحشتناک است.

این همه راهنمایی می تواند کمک به افزایش و حفظ دید وب سایت خود را 24 * 7 در یک روز در SERPs. پیروی از این راهنمایی مشتری مورد نظر خود را به راحتی می توانید به شما نزدیک می شود و می تواند به راحتی تبدیل به مشتریان بالقوه است. پس don't دریغ با ما تماس بگیرید طراحی وب سایت, شرکت, اما مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید درست و قابل اعتماد شرکت تماس در حال حاضر برای به اشتراک گذاری خود را مورد نیاز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید