5 راهنمایی برای سئو برای مبتدیان

[ad_1]

اگر شما علاقه مند به بهینه سازی سایت شما در صفحه سمت راست. در این مقاله ما می رویم به بحث در مورد آخرین روند در جهان از جستجوگرها. به عنوان یک مبتدی, شما ممکن است غرق شود به دلیل اطلاعات بیش از حد. داشتن بیش از حد بسیاری از استراتژی های یک ایده خوب نیست. آن's یک ایده خوب برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد SEO. داده شده در زیر چند راهنمایی برای مبتدیان که می خواهید به یادگیری جستجوگرها.

1. بهینه سازی سایت برای دستگاه های تلفن همراه

هنگامی که شما فقط از شروع, بهینه سازی تلفن همراه مهم است. مطمئن شوید که وب سایت خود را بهینه سازی شده برای دستگاه های تلفن همراه مانند گوشی های هوشمند و قرص. امروزه بیشتر و بیشتر مردم با استفاده از گوشی موبایل خود برای مرور اینترنت است. بنابراین استراتژی جستجوگرها شما باید تمرکز بر روی گوشی های موبایل نیز است. وب سایت شما باید سنین برای اولین بار در تلفن های همراه و دستگاه های دیگر.

2. پیدا کردن چگونه کاربران جستجو

شما نیاز به پیدا کردن در مورد عملکرد بهتر است کلمات کلیدی را در سایت خود ژاکت. اگر چه در آن است به انجام کلید واژه ها تست سئو به اهمیت بیشتر به درک جستجو قصد. بنابراین ساخت یک لیست از کلمات کلیدی که می توانید در قرعه کشی بازدید کنندگان به وب سایت شما کافی نیست.

لذا در دراز مدت خود را در جستجوگرها باید تمرکز بر روی هدف جستجوگر. به عبارت دیگر شما نیاز به درک چگونه بازدید کنندگان با استفاده از موتورهای جستجو, شما می توانید بهینه سازی وب سایت خود را. امروزه جستجوگران پویا هستند و همین't تکیه بر مفروضات به تنهایی.

3. نوشتن برای انسان

استراتژی جستجوگرها موثر همیشه در نظر عنصر انسانی. شما نیاز به انجام خیلی بیشتر از انتخاب لیستی از کلمات کلیدی برای بهینه سازی وب سایت خود را's رتبه بندی است. در عوض هدف شما باید برای ایجاد یک لیست از کلمات کلیدی است که می تواند محتوای خود را درگیر و مرتبط در همان زمان. به عبارت دیگر محتوای شما باید جالب و جذاب است.

اگر شما محتوای با کیفیت بالا است و مربوط به شما خواهد دریافت مقدار زیادی از ترافیک جستجو. همه شما باید انجام دهید این است که پیدا کردن تعادل مناسب.

4. تجزیه و تحلیل ترافیک جستجوی خود را

برای شروع, شما می توانید خود را تجزیه و تحلیل ترافیک موجود. پیدا کردن صفحاتی که در حال حاضر مقدار زیادی از ترافیک. به طور مشابه, ایجاد یک لیست از کلمات کلیدی استفاده شده توسط بازدید کنندگان وب سایت شما.

ایده این است برای پیدا کردن همه چیز مشترک بین خود را بالا انجام صفحات وب است. آن است که محتوا و کیفیت از ظهر از مقالات و یا در سایت, بهینه سازی ؟

5. در ارتباط باشید برای آخرین به روز رسانی

برای تسلط خود را در جستجوگرها تکنیک مهم است که به نگه داشتن چشم در آخرین روند و آنها را دنبال کنید. گذشته از این درک به روز رسانی الگوریتم نیز مهم است. بدون در نظر گرفتن تجربه خود را مهم است برای شما را به خواندن در مورد اخیر SEO به روز رسانی و اهمیت آن را برای خود استراتژی جستجوگرها.

اگر شما به دنبال این 5 نکته شما می توانید بهبود خود را در جستجوگرها استراتژی و گرفتن تن از ترافیک برای وب سایت خود را. نگه داشتن در ذهن که بیمار مهم است اگر شما می خواهید برای لذت بردن از نتایج بهتر و ضرب و شتم رقابت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید