5 برجسته تکنیک های SEO در سال 2013

[ad_1]

سال گذشته گوگل پاندا و پنگوئن به روز رسانی ساخته شده, تکان دهنده ترین تغییرات در دنیای جستجوگرها. تعدادی از وب سایت شدیدا آسیب دیده و جریمه گفت: اجرای سیستم الگوریتم. و امروز وجود دارد بسیاری از استراتژی های به اشتراک گذاشته آنلاین به عقب بر گردیم در رتبه بندی موتور جستجو و یا شاید بهتر ساخت آنلاین اعتبار.

در زیر 5 برجسته تکنیک های SEO برای سال 2013:

1. های مختلف متون لنگر

پنگوئن به روز رسانی با هدف اینرو وب سایت با استفاده از کلمه کلیدی چاشنی به دلیل در نظر گرفته آن را به عنوان هرزنامه. چنین بازاریابان وب و کسب و کار آنلاین را به کشف یک راه جدید در مورد نحوه دریافت ترافیک برای وب سایت شما و همچنین با رعایت قوانین و مقررات از گوگل. آنها را با استفاده از های مختلف لنگر, متن, یک جایگزین برای شما کلمات کلیدی و اصلی. بنابراین به جای بمباران مقاله خود را با کلمات کلیدی و اصلی شما می توانید با استفاده از عبارات مانند “اینجا کلیک کنید”, “اینجا” و یا “برو به این صفحه”.

2. هرگز تکیه بر گوگل به تنهایی

قدیمی, بازاریابی اینترنتی, راه ترافیک بود فقط گوگل اما این 2013; شما می توانید از دیگر منابع ترافیک مانند از Facebook توییتر و پینترست. Facebook شده است یک مکان شلوغ به استفاده از. با میلیون ها کاربر در آن شما می توانید آزادانه به ترویج وب سایت شما و محصولات به سادگی آپلود تصاویر و ایجاد پست است که شمارش.

3. آیا لینک کردن اگر آن را به ارزش آن را

اگر وب سایت شما دارای بسیاری از خروجی لینک به بد با کیفیت صفحات مانند آنهایی که حاوی محتوای غیر قانونی و حتی porn یا سایت های قمار و اگر گوگل به شما جلب شما بلافاصله لگد و هیچ شانسی را برای شما به باز گشت به عنوان شما در حال حاضر در نظر گرفته شده به عنوان هرزنامه. بنابراین اگر شما با توجه به لینک دادن به سایت های دیگر مطمئن شوید که آن را خوب و با کیفیت وب سایت.

4. نوشتن محتوای خوب

محتوای قلب قابل اعتماد و قابل اعتماد وب سایت. همیشه مطمئن شوید که شما در حال نوشتن و انتشار محتوای با کیفیت به دلیل آن کاملا به شما کمک می کند تا افزایش ترافیک خود را و اگر گوگل پیدا کنید به شما انجام این روش آن را بلافاصله به حمایت از شما در افزایش رتبه بندی وب سایت شما. باید آن را به خوبی نوشته شده است, هر چند تحریک و خطا رایگان مقاله به طوری که آن را فورا می رود ویروسی.

5. آیا استفاده بیش از حد از برچسب های HTML

بازگشت به استفاده بیش از حد از تگ های HTML یکی از مورد علاقه های شما وقتی که می آید به بهینه سازی وب سایت. اما امروز آن ممنوع است و دیگر پذیرفته شده توسط موتورهای جستجو به عنوان شما خواهد شد مشخص شده به عنوان هرزنامه. بزرگتر تعداد پررنگ یا هدر دسته شما بزرگتر است, شانس شما دریافت جریمه و حذف شده در نتایج جستجو است. از این رو برخی از شما فقط تنها با استفاده از یک تگ H1 در هر مقاله و استفاده از دیگر هدر دسته (H2, H3, H4,… ) تنها زمانی که آنها واقعا مورد نیاز و اجرا. استفاده بیش از حد نکنید

<bold> و <italics> بیش از حد و هرگز فراموش نکنید که به شاخه ای از مقاله خود را به پاراگراف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید