5 اشتباهات رایج ساخته شده توسط طراحان وب سایت است که خود را به قتل تلاش های SEO

[ad_1]

برای کسب و کار عامل آنلاین یک وب سایت' طراحی یک جنبه بسیار مهم رانندگی در فروش. اما این't لزوما به معنای خلاق طراحی وب سایت است که مطمئن شوید که به فروش بیشتر و تولید درآمد.

برای دریافت محصولات خود را به فروش شما نیاز به درایو بازدید کننده به وب سایت خود را و آنها را تشویق به تبدیل در وهله اول. که برای آن لازم است که وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه شده.

درک ترجیحات کاربران و همچنین SEO مورد نیاز شما نیاز به ایجاد تعادل بین طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت. صحبت ما با طراحان متخصص کار با برخی از بهترین شرکت طراحی وب سایت برای تعیین اشتباهات رایج متخصصان را در حالی که طراحی که تاثیر منفی در سایت's SEO.

جایگزینی حیاتی مطالب با تصاویر : تصاویر بدون شک اضافه کردن بسیاری از درخواست تجدید نظر به یک صفحه وب اما آنها نیز باید از این پتانسیل به تداخل با تاثیر خود را در جستجوگرها.

عنکبوت موتور جستجو تمایل به خواندن کد HTML و محتوای متنی تنها. آنها در دسته بندی (رتبه بندی) صفحات با متن و تصاویر. آن است که توصیه می شود به استفاده از متن به جای گرافیک به نمایش حیاتی محتوای لینک ها یا پیام. اگر شما باید با استفاده از گرافیک در صفحه اضافه کردن تگ alt با برخی از متن توصیفی است که ارتباط برقرار همان پیام به عنوان تصویر.

مسمومیت با جاوا صفحات چلپ چلوپ : چشم نواز صفحه نمایش چلپ چلوپ ممکن است به نظر می رسد بیش از حد چشم جذاب برای موتورهای جستجو و در واقع می تواند به عنوان یک مانع بین وب سایت شما و موتورهای جستجو.

موتورهای جستجو می't خواندن صفحات چلپ چلوپ, جاوا اپلتها و غیر محتوای متنی. بنابراین بهتر است که شما یا جلوگیری از اضافه کردن یک چلپ چلوپ صفحه به طور کامل و یا اگر آن را's اجتناب ناپذیر شامل مقدار زیادی از محتوای متنی به بدن از صفحه وب خود را.

گرفتن بیش از حد زرق و برق دار با طراحی : درست مانند صفحه نمایش چلپ چلوپ فلش که ممکن است از لحاظ بصری جذاب از, بازدید کننده,'s نقطه نظر نیست (و یا بد) ایندکس شده توسط موتورهای جستجو است.

مبتنی بر فلش طراحی وب سایت به شدت تحت تاثیر وب سایت شما' قابلیت استفاده. اگر آن's باید شامل فلش جایی در سایت مطمئن شوید که شما're نه استفاده از آن را در وب سایت's محتوای ناوبری و یا دیگر عناصر مهم.

فریم وب سایت شما : راستش قاب ها بلند رفته طراحی وب سایت روند. در بالا از آن, فریم از محتوا به نوعی دچار سردرگمی کاربران و ناوبری کمی دشوار و استرس زا.

برش مطالب با فریم باعث می شود آن را دشوار برای موتورهای جستجو به نقطه با ارزش محتوا در صفحه وب خود و یا وب سایت باعث خرابی موثر از وب سایت خود را's SEO.

ترکیب Pop-Up Ads : بیشتر از نه pop-ups بی ربط هستند و نفرت انگیز. این سرزده از ویژگی های نه تنها خرابکاری تجربه کاربر است اما همچنین در نظر گرفته شده در طعم و مزه بد توسط موتورهای جستجو است.
در حالی که ممکن است قابل توجیه در برخی موارد به استفاده از چند مربوطه pop-ups که ارائه irrespirable ارزش به بازدید کنندگان خود را و don't آنها را احساس جاسازی شده شما باید به طور کلی اجتناب از آنها را به خاطر از خود را در جستجوگرها.

اکثر طراحان وب سایت چشم پوشی از جستجوگرها به عنوان آنها بر این باورند آن را محدود و هنری خود را محدود. به جای طراحان باید با متخصصان SEO برای ایجاد یک طرح است که همواره ارزشمند ترافیک و ارائه می دهد یک تجربه کاربر بدون درز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید