411 در فراخوان (pager)

[ad_1]

پیشرفت های فن آوری های ثابت هستند و همیشه در حال تغییر. در واقع آن را دشوار است به نگه دارید تا با تمام نسخه های جدید ارتقا و پیشرفت آنها به عنوان رول بر روی بازار معمولا زمانی که ما've فقط نمیفهمد آخرین دستگاه ما've خریداری شده است. به نظر می رسد در زمان تحصیل در آن خواهد بود مفید به منظور عمل ما تلفن های هوشمند است. با اکثریت جمعیت حمل یک تلفن همراه این روزها ما've اغوا شده است به باور ما همیشه متصل شده و توسعه یافته به یک از امنیت کاذب همراه با یک حس واقعی از وابستگی به تلفن. بیشتر و بیشتر ما شهر و شهرداری دولت تغییر کرده از محاکمه و درست pagers از گذشته به تلفن های همراه برای کارکنان. این سوال ما باید درخواست خود در مورد این سوئیچ است “این است که واقعا بهترین انتخاب است؟”

استفاده از پیجر شروع به عقب در 1950s و ثابت می شود بسیار قابل اعتماد فرم ارتباطی به خصوص برای آن دسته از صنایع که درگیر در موقعیت های اضطراری مانند: پزشکان و پرستاران و آتش نشانان و پلیس EMTs و دیگر اولین پاسخ دهندگان. فقط به عنوان تلفن همراه فن آوری های پیشرفته است بنابراین دارای پیجر فن آوری است. پیجر هنوز هم در دسترس هستند در یک راه نسخه, اما نیز در دسترس هستند در یک راه دو نسخه است که معادل پیام کوتاه بر روی تلفن همراه یکی از رایج ترین استفاده از تلفن های همراه امروز است. پیجر در حال حاضر نیز به اینترنت و ایمیل قابلیت های. با وجود این شباهت ها با تلفن های همراه بزرگترین تفاوت ها و مزایای استفاده از پیجر بیش از یک تلفن همراه همچنان به قابلیت پوشش هزینه و قابلیت های.

پیجر کار بر روی به طور منظم باتری های قلیایی است. عمر باتری در یک پیجر اجرا می تواند از چند ماه تا یک سال. تلفن همراه به خصوص جدیدترین گوشی های هوشمند, یک عمر باتری کوتاه از چند ساعت تا شاید یک روز کامل اگر تعداد بسیار کمی از برنامه های کاربردی در حال اجرا هستند. در شرایط اضطراری که در آن هیچ دسترسی به برق و یا توانایی شارژ یک تلفن همراه از تلفن قادر به ارائه هر نوع کمک و یا امنیت صفر است. پیجر از سوی دیگر اعتماد است و نمی خواهد نیاز به شارژ و یا برق به تابع.

مسئله دیگر بسیاری از کاربران تلفن همراه صورت است که قابلیت دریافت سیگنال. بدون یک سیگنال تلفن همراه است در مورد به عنوان مفید به عنوان یک واکمن در مواقع اضطراری است. ممکن است وجود دارد برخی از موسیقی MP3 برای گوش دادن به در حالی که باتری طول می کشد اما فراموش نکنید که در مورد قادر بودن به در تماس گرفتن با کسی که به ارائه کمک. پیجر ندارد همان پذیرش مسائل به عنوان تلفن همراه به دلیل پیجر عملکرد بسیار متفاوت است. پیجر عمل کردن سیگنال های رادیویی است که قدرت بالاتر و بزرگتر پوشش منطقه تا 60 مایل در مقایسه با سیگنال شبکه برای تلفن های همراه است که به طور معمول تنها 10 مایل است. با وجود چنین منطقه تحت پوشش تلفن همراه به معنای واقعی کلمه رقابت برای سیگنال های خود را از خود را به صورت پراکنده قرار می گیرد برج را به یک تلفن همراه تابع است که's دلیلی وجود دارد کاهش یافته است تماس, عدم پوشش به ویژه در مناطق روستایی و یا در داخل ساختمان و سربار از شبکه های. پیجر منوط به این معیوب دریافت مسائل و کار در مناطق که در آن تلفن های همراه در حال مرده است.

هزینه یکی دیگر از تفاوت های مهم بین تلفن های همراه و پیجر. چقدر خود را آخرین صورتحساب تلفن همراه اجرا شود ؟ پاسخ احتمالا بستگی به دقیقه استفاده می شود ویژگی های گوشی طرح چگونه بسیاری از پیام های متنی ارسال شد و انواع دیگر هزینه های پیچیده است که به متشکل که بلند دقیق صورت حساب رکورد. Pagers از سوی دیگر هزینه بسیار کمتر برای تجهیزات خود و وجود دارد هیچ راهی برای کارکنان به سوء استفاده, دقیقه, پیام های متنی و یا محبوبیت. تخمین زده می شود که کارکنان به طور منظم زباله به طور متوسط یک ساعت در روز در تماس های شخصی و یک ساعت دیگر با استفاده از اینترنت زمان. با پیجر این به سادگی می't اتفاق می افتد, هزینه های تنظیم شده و شناخته شده در هر ماه و این یک مزیت بزرگ برای هر کسب و کار و یا دولت است که برای اصلاح هزینه ها به خصوص در این ناچیز محیط اقتصادی هر کس در تلاش است از طریق. سوال کارفرمایان باید درخواست خود را این است که چگونه بسیاری از کارکنان واقعا نیاز به تلفن های همراه خود را برای شغل ؟ این چیزی است که هر شرکت و سازمان دولتی نیاز به تجزیه و تحلیل و ارزیابی است. در اکثر مواقع پیجر خواهد بود فقط به عنوان موثر و قطعا مقرون به صرفه تر و قطعا کمتر مزاحم در محیط کار.

بلایای طبیعی و اعمال تروریسم هرگز بیشتر در این خبر پس از آن چند سال گذشته. عمومی تماشا با اشک در چشم خود را به مقامات دولتی اولین پاسخ دهندگان و پرسنل اورژانس مبارزه با مسائل مربوط به ارتباطات و هرج و مرج در صحنه است. مسائل واقعی آشکار هستند که این افراد قادر به برقراری ارتباط از طریق تلفن همراه از طریق اینترنت آن نیز منسوخ شود زمانی که برق و اتصال به کامپیوتر به خطر بیافتد و حتی دو راه رادیو که غیر سازگار به هر گروه حفظ کانال یکپارچگی را به صورت عادی در جریان است ، پیجر دوباره راه حل برای تمام این ارتباطات کابوس به آنها طراحی شده بودند به publishinate اطلاعات به توده ها در یک زمان. در مورد سیم برج موقت برج را می توان بنا به سرعت به راحتی و به معنای واقعی کلمه در پشت یک کامیون با یک ژنراتور گاز. این مورد نه با برج های تلفن همراه.

دلایل بسیاری وجود دارد پیجر وجود داشته و مورد استفاده توسط افرادی که بر روی آنها بستگی دارد در زندگی و مرگ شرایطی برای بیش از پنجاه سال است. پیجر می تواند به راحتی انجام خواهد تابع در بدترین شرایط اعم از طبیعی و یا انسان ساخته شده را دریافت کنید اطلاعات مهم به افرادی که به آن نیاز ترین و برنده't شکستن بانک در انجام این کار است. پیجر کار خواهد کرد زمانی که شما به آنها نیاز به کار و ارائه می کنند این نوع از مزایای که در خدمت کاربر آن وقت و زمان دوباره در یک بسیار کاربردی و لازم است راه. شاید پیجر aren't سکسی فن آوری, ابزار جنسی, در بازار امروز, اما باید کارکنان در کار با تلفن های هوشمند خود و یا کار و انجام کار خود را کارآمد به طور موثر و اقتصادی? این سوال واقعی! و همه ما می دانیم که پاسخ واقعی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید