4 جستجوگرها محلی راهنمایی

[ad_1]

محلی جستجوگرها استراتژی های مختلف از بسیاری از منطقه ای یا ملی تکنیک های بازاریابی. شما باید به در نظر گرفتن که شما می خواهید به درایو ترافیک از اصلی شهر که کسب و کار شما عمل می کند و شاید محلی شهرهای اطراف آن. در اینجا برخی از مراحل است که شما باید تمرکز بر روی به منظور دستیابی به نتایج مورد نظر خود را در موتور جستجوی محلی بازاریابی:

1. محلی ایجاد صفحات برای موتورهای جستجو – شما باید بازدید, بینگ, یاهو و گوگل و ایجاد صفحات محلی در هر یک از آنها. تمرکز اصلی شما باید برای ایجاد صفحات است که طبقه بندی به درستی برای تنظیم کلمات کلیدی نیز خواهد شد که با استفاده از. مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید به بهترین شکل ممکن دسته ها برای کلمات کلیدی مشابه در غیر این صورت کسب و کار شما ممکن است نشان می دهد تا در جستجوی محلی.

2. بررسی – یکی از بهترین راه ها برای تقویت خود محلی جستجوگرها استراتژی است که به اطمینان حاصل شود که شما're دریافت به طور منظم با کیفیت بالا بررسی از پایه مشتری خود را. این مهم است که به بررسی واقعی هستند چرا که موتورهای جستجو بسیار خوب در ومعلول را کذب یا غلط بررسی است. شما باید به ایجاد یک کارت پستال ساده و درخواست مشتریان به ترک و صادق (اما امیدوارم خوب) نقد و بررسی شاید در ازای برخی از تخفیف های کوچک و یا دیگر جایزه است که شما می توانید اضافه کردن به محصولات و خدمات خود را. پس از هر محلی از صفحه که شما ایجاد خواهد شد که جایی برای بررسی و اطمینان حاصل کنید که مثبت و بررسی بخشی از استراتژی بازاریابی خود را.

3. عکس های محلی نمی Stock Photos – یکی از چیزهایی است که مردم به دنبال محلی عکس از کسب و کار و تصاویری که واقعی هستند. اضافه کردن عکس های سهام فروش نیست هر چیزی در مورد کسب و کار شما را ترک خواهد کرد و مردم تعجب اگر آنها باید حتی زحمت بازدید شما. را با کیفیت بالا عکس از نمای خود را و یکی دیگر در داخل نشان دادن محصولات و / یا خدمات و یا شاد و خندان با مردم آماده است برای حل یک مشکل است.

4. قرار دادن شماره تلفن در تگ عنوان و توضیحات – یکی از راه های آسان به دو یا حتی سه گانه مردم برای تماس با شما این است برای اضافه کردن شماره تلفن محلی به تگ عنوان و توضیحات و همچنین بالا برابر که در آن مردم را ببینید این اطلاعات است. برای مثال در یک تگ عنوان شما می توانید می گویند: Joe's لوله کشی, Denver, CO – اما چرا نمی گویند این: Joes لوله کشی (719-555-1243) دنور, CO? این یک ترفند کوچک خواهد شد مردم محلی برای تماس با شما برای اولین بار به جای داشتن به کلیک بر روی یک لینک برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

این ساده و آسان و سریع محلی استراتژی SEO شما قطعا می توانید پیاده سازی امروز است. چرا آنها را امتحان کنید ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید