3 عناصر کلیدی سودآور وبلاگ وردپرس

[ad_1]

داشتن وبلاگ وردپرس خود یک چیز هیجان انگیز. آن را سرگرم کننده برای وبلاگ و آن را یک راه عالی برای روشن کردن شور و شوق خود را به سود به سادگی نوشتن در مورد آنچه شما را دوست دارم و سپس کسب درآمد از وبلاگ خود.

یکی از بزرگترین مشکلات با داشتن یک وبلاگ وردپرس است که هزاران نفر از مردم شروع و به پایان می رسد تا ترک. دلیل برای ترک متفاوت از دانستن اینکه چه چیزی برای نوشتن در مورد به قادر به درایو ترافیک با کیفیت بالا به وبلاگ خود. متاسفانه این افراد بیش از حد به زودی, چرا که اگر آنها به سادگی به دنبال یک مجموعه ای از دستورالعمل ها و بهبود وبلاگ وردپرس خود را با برخی از حیاتی عناصر کلیدی آنها خواهد بود قادر به ایجاد یک وبلاگ سودآور است که درایوهای ترافیک با کیفیت بالا و باعث می شود آنها پول است.

بنابراین برای روشن شدن همه چیز تا کمی قبل از اینکه شما کاملا از آنجا که شما در حال گرفتن به اندازه کافی ترافیک و یا شما در حال ساخت هر گونه پول با وبلاگ خود را و یا شاید شما نمی دانید که چه چیزی برای نوشتن در مورد پیگیری و پیاده سازی عناصر کلیدی من در مورد به اشتراک گذاشتن با شما ، آنها کمک خواهد کرد که شما ایجاد یک وبلاگ سودآور و مطمئن است که به درایو ترافیک بیشتر و پر کردن حساب بانکی خود را سریع تر.

#1: پژوهش و برنامه ریزی و اجرای

اولین عنصر کلیدی موفق و سودآور وبلاگ وردپرس است که برای انجام تحقیقات مناسب طرح کردن مطالب خود را و تنها پس از آن شروع به اقدام. این واقعا مهم است به دنبال مراحل این ترتیب اگر شما می خواهید برای ارسال با کیفیت بالا جستجو-بهینه سازی محتوا در وبلاگ خود.

اولین گام این است که به انجام برخی تحقیقات. پیدا کردن آنچه که مردم در حال صحبت کردن در مورد خود را در طاقچه. باز کردن یک سند اکسل و یا حتی یک دفترچه یادداشت ساده فایل. کپی کردن و قرار دادن ایده های خود را در اینجا – آدرس ها از رقبای صحبت کردن در مورد موضوعات مختلف در تو رفتگی در دیوار شما. سرفصل های مورد تو رفتگی در دیوار. هر محتوا و یا اطلاعات شما می توانید پیدا کردن خود را در طاقچه. هنگامی که شما چند ایده, باز کردن یک ابزار تحقیقات کلمه کلیدی مانند Google Keyword Planner و شروع به تحقیق در مورد کلمات کلیدی شما می توانید هدف است. پیدا کردن کم-رقابت کلمات کلیدی را با مقدار زیادی از جستجوهای ماهانه.

بعد شما باید شروع به برنامه ریزی کردن مطالب خود را. شما باید به خوانندگان وبلاگ خود با کیفیت بالا و محتوای منحصر به فرد – این نیز باید هنگامی که آن را به رتبه بندی در موتورهای جستجو. شما نمی خواهید برای کپی کردن آنچه که دیگران نوشته اند – شما به سادگی نیاز به استفاده از این اطلاعات به عنوان تحقیق و الهام و شروع به برنامه ریزی خود را محتوا است. استفاده از ایده های شما رو از سایت های رقیب و همچنین کلمات کلیدی شما جمع آوری کرده ایم در حالی که انجام تحقیقات کلمه کلیدی و آمد تا با ایده های جدید برای موضوعات شما می توانید نوشتن در مورد.

برای مثال اگر شما در حال هدف قرار دادن وزن از دست دادن تو رفتگی در دیوار شما ممکن است دریابید که بسیاری از رقیب وبلاگ در حال صحبت کردن در مورد یک رژیم غذایی جدید قرص. در حال حاضر به سادگی انجام برخی تحقیقات کلمه کلیدی و پیدا کردن کلیدی تمرکز به هدف است که حول محور این قرص رژیم غذایی – کلمه ممکن است بیشتر عمومی و نه به طور مستقیم و هدفمند در رژیم غذایی خاص, قرص, و یا شما می توانید انتخاب کنید یک کلمه کلیدی است که به طور مستقیم اهداف قرص رژیم غذایی. به عنوان مثال بیایید می گویند قرص رژیم غذایی جدید را با نام “XYZ قرص رژیم غذایی شما ممکن است هدف کلی کلیدی “قرص های رژیم غذایی” و یا شما می توانید هدف قرار دادن نام واقعی جدید رژیم غذایی قرص “xyz قرص رژیم غذایی”. شما سپس می توانید با استفاده از اطلاعاتی که شما جمع آوری در حالی که انجام تحقیقات به منظور کمک به شما با نوشتن یک جدید و منحصر به فرد و اصلی مقاله است.

هنگامی که شما تحقیقات خود را انجام داده و شما به اتمام فاز برنامه ریزی شما باید شروع به اقدام. شروع به نوشتن مقالات خود را بر اساس برنامه ریزی شما تکمیل شده و پس از آن انتشار مقالات به وبلاگ خود.

#2: در صفحه بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتور جستجو یک عنصر مهم هنگامی که آن را به رتبه بندی وب سایت خود را بالاتر در موتورهای جستجو. ترافیک موتور های جستجو آلی است و همچنین بهترین راه برای رانندگی ترافیک به وب سایت خود را بدون نیاز به پرداخت هزاران دلار در هر ماه برای تبلیغات پرداخت می شود. و خبر خوب این است – شما می توانید خود را بهینه سازی موتور جستجو خود را, شما لازم نیست که به پرداخت سازمان های زیادی از پول برای انجام این کار برای شما. شما به سادگی نیاز به برنامه برخی از زمان هر روز برای کار بر روی SEO شما و شما شروع به دیدن نتایج زودتر از شما فکر می کنم.

در صفحه جستجوگرها بسیار مهم است عنصر کلیدی است که کمک می کند تا خود را با رتبه بندی. آن را نیز بسیار مهم برای مراقبت از خود را در جستجوگرها-صفحه قبل از شروع به ساخت بک لینک و فراموش کردن-صفحه جستجوگرها برای وب سایت خود را.

این فرآیند شامل انجام تحقیقات کلمه کلیدی و پس از آن بهینه سازی مطالب خود را شامل تمرکز خود را بر کلمات کلیدی و گاهی اوقات کلمات کلیدی اضافی اگر شما مطالب که بسیار طولانی (1500+ کلمات). این روند در واقع کاملا ساده است و تنها چند دقیقه از وقت خود را در حالی که شما در حال ایجاد محتوای خود را.

عامل مهم را در نظر میگیرد که کار خود را در جستجوگرها-صفحه شامل انتخاب یک هدف کلیدی و جمله کلیدی در بخش های مختلف مطالب خود را. شما باید با استفاده از کلمه کلیدی هدف در مورد 4 بار در هر 100 کلمه شما ارسال و شما باید شامل هدف قرار دادن کلمه کلیدی در عنوان مطالب خود را (به عنوان نزدیک به ابتدای عنوان به عنوان امکان پذیر است). با استفاده از تگ هدر در محتوای خود را به همراه هم و شما باید شامل کلمه کلیدی خود را در حداقل یکی از برچسب عنوان خود را. جدا از این عوامل شما همچنین باید شامل تمرکز خود را بر کلمه کلیدی یک یا دو بار در مقدمه و بند و حداقل یک بار در آخرین پاراگراف از مطالب خود را.

یکی دیگر از عوامل است که کمک می کند تا با on-page SEO می باشد که شامل تصاویر در مطالب خود را. تمام تصاویر خود را باید از تگ ALT. اضافه کردن تمرکز خود را کلمه به نام و تگ alt تصاویر خود را. این کمک خواهد کرد که تصاویر خود را رتبه بندی در موتورهای جستجو بیش از حد.

در حال اجرا یک وبلاگ وردپرس است آن را پردازش – اگر شما نیاز به کمک خود را بهینه سازی در جستجوگرها-صفحه سادگی نصب “Yoast SEO” پلاگین در وبلاگ وردپرس خود را و شما قادر خواهید بود تا به راحتی خود را بهینه سازی در جستجوگرها-صفحه با تشکر از این پلاگین رایگان.

#3: توانایی به اشتراک گذاری اجتماعی

شبکه های رسانه های اجتماعی در حال رشد قوی تر و محبوب تر از هر و هر روز. این است دلیل دقیق است که شما نیاز به بر روی رسانه های اجتماعی و آموزش آن را آسان برای شما خوانندگان وبلاگ برای به اشتراک گذاشتن مطالب در وبلاگ خود.

اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی است که در حال حاضر حیاتی است. هر بار که کسی می خواند مطالب وبلاگ خود را, و آنها آن را دوست دارم آنها را وسوسه می شود برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود را در پروفایل های رسانه های اجتماعی. این کمک می کند تا شما در تعامل با خوانندگان بیشتر و گسترش رسیدن به خود را فوق العاده.

وردپرس دارای انواع زیادی از پلاگین به اشتراک گذاری اجتماعی است که شما را قادر به نصب و اضافه کردن دکمه های به اشتراک گذاری در وبلاگ خود بدون نیاز به کد یک خط. برخی از پلاگین های محبوب که شما می توانید نصب بر روی وبلاگ وردپرس خود را شامل “مقدار” و “Jetpack”. مقدار مجموعه ای از پلاگین ها است که کمک خواهد کرد که شما در بهینه سازی و پیگیری آمار وبلاگ خود را. Jetpack است مجموعه ای از پیشرفت است که می افزاید اضافی ویژگی های حیاتی به وبلاگ وردپرس خود را.

پیاده سازی و اجرای

3 عناصر کلیدی سودآور وردپرس وبلاگ من به اشتراک گذاشته شده در اینجا شامل عوامل حیاتی است که شما نیاز به نگاه در جهت بهبود وبلاگ وردپرس خود را و آن را سودآور است. این نه تنها عوامل است که تعیین کننده موفقیت وبلاگ خود, اما آنها یک نقطه شروع عالی برای بهینه سازی وبلاگ خود را برای موفقیت بهتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید