3 تکنیک های SEO به رتبه اول در موتورهای جستجو

[ad_1]

سئو یکی از ضروری ترین چیزی است که هر وبلاگ نویس باید برای خود ساخت وبلاگ را به آن موتور جستجو دوستانه است. SEO کمک خواهد کرد که وبلاگ خود را به فشار به اولین نتایج جستجو در موتور جستجو. SEO بیش از حد دشوار است به دنبال می آید در زیر وبلاگ نویسی.

وجود دارد بسیاری از کتابها در اینترنت در دسترس هستند که نشان می دهد شما راز رتبه بندی در صفحه اول نتایج جستجو را بهینه سازی موتور جستجو (SEO). یکی از این کتابها من به تازگی در سراسر آمد بود Amrik Virdi را Viral Traffic secrets.

او توضیح داد که هر چیز و یا بالا به پایین در مورد SEO کمک می کند که شما را به رتبه اول در نتایج جستجو است که کمک می کند تا به تولید تن از ترافیک به وبلاگ خود را از موتور جستجو است.

شما می توانید با دانلود این کتاب از وبلاگ خود کسب درآمد از وبلاگ نویسی با اشتراک به وبلاگ خود را در لیست پستی. به عنوان SEO مهم است که برای همه چیز شما باید ساخت بهتر در جستجوگرها برای وبلاگ خود را برای بهتر در نتایج جستجو رتبه بندی. در این مقاله من به اشتراک 3 باید به دنبال استراتژی SEO که به شما کمک کند برای تولید با ارزش ترافیک از موتور جستجو است.

هنگامی که ما صحبت در مورد سئو وجود دارد که دو عنصر اصلی برای SEO در صفحه و خارج از صفحه جستجوگرها بهینه سازی. یکی از عوامل است که شامل در صفحه بهینه سازی محتوای با کیفیت. کیفیت مطالب خود را مهم تر از کمیت است.

اکثر وبلاگ نویسان فکر می کنم که کیفیت مهم برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو با توجه به این فکر اشتباه آنها با تمرکز بر محتوای با کیفیت. با توجه به کیفیت پایین مطالب خود را در وبلاگ خوانندگان تحریک/ناراحت است.

با توجه به این که آنها از دست دادن ترافیک خود را!

هیچ محتوای با کیفیت = No خوانندگان

به یاد داشته باشید که مردم می خواهم به خواندن پست بیش از حد طولانی یا خیلی کوتاه نوشته ها. بنابراین با کیفیت بالا مطالب با 400-600 کلمات. آن را مورد نیاز است که شما به نوشتن تمام پست های خود را با بیش از 1000+ کلمات [Killer Content] برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو. آیا نوشتن مقالات خود را فقط برای موتور جستجو; نوشتن برای وبلاگ شما خوانندگان بیش از حد.

از من بالا توضیح در مورد رتبه بندی موتور جستجو شما در حال حاضر بدانید که سئو مهم است برای هر وبلاگ در اینترنت برای دریافت ترافیک بیشتر از موتورهای جستجو. پس به ما اجازه شیرجه رفتن به این موضوع است.

وجود دارد به طور عمده 3 استراتژی جستجوگرها به دنبال به گرفتن ترافیک به وبلاگ خود را از موتور جستجو است. در اینجا کسانی هستند که 3 استراتژی جستجوگرها است که شما در انتظار!

1) اضافه کردن کامل کلمه کلیدی برای جستجوگرها بهتر

اولین گام در بهینه سازی موتور جستجو, من.e… جستجوگرها استفاده از کلمه کلیدی درست در مقاله خود را. اگر شما یک مقاله نوشته شده “چگونه به کار کامپیوتر خود را سریع” با 400+ کلمات. در ابتدا شما باید انتخاب کنید یک کلمه کلیدی برای آن مقاله عنوان مثال: PC. هنگامی که شما تصمیم گرفته اید این کلمه در حال حاضر از آن زمان برای افزایش چگالی کلمه کلیدی که در این مقاله است. به عنوان مثال من می گویند چگونه,

در زیر یک جمله در حال حاضر در مقاله

“من به شما به اشتراک گذاشتن برخی از راهنمایی برای کار با آن سریع تر”

“آن” من ذکر شده در PC بنابراین کلمه “آن” به معنای “کامپیوتر”. بنابراین تغییر کلمه “آن” به “کامپیوتر”. مانند این وجود دارد راه های مختلفی برای افزایش چگالی کلمه کلیدی. بهترین چگالی کلمه کلیدی برای جستجوگرها است 2-5 ٪ است. شما می توانید آن را ماده را چگالی کلمه کلیدی با استفاده از برخی از ابزارهای آنلاین مانند چگالی کلمه کلیدی تجزیه و تحلیل است.

من پیشنهاد می کنم شما را بیشتر چگالی کلمه کلیدی در مقاله خود را به دلیل آن کمک می کند تا موتور جستجو برای شناسایی کلمه کلیدی مقاله خود را و آن را نمایش نتایج جستجو را با توجه به آن است.

اگر شما لازم نیست که چگالی کلمه کلیدی به اشتباه و یا اگر شما یک کلمه کلیدی مختلف برای مقاله خود را در آن نمایش وبلاگ خود را در به طور کامل اشتباه کلمه کلیدی. بنابراین نگه داشتن کلیدی که مربوط به خود ماده و چگالی کلمه کلیدی 2-5% که خوب است برای جستجوگرها.

2) SEO بهینه سازی عنوان پست توسط تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی برای پست خود عنوان یک راه آسان برای رتبه بندی در صفحه اول در موتورهای جستجو. اما تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی آسان نیست چیزی که شما به کار بیشتر در انتخاب یک موتور جستجو دوستانه عنوان برای مقاله خود را.

اجازه دهید من توضیح کمی در مورد کلمه کلیدی تجزیه و تحلیل. این ابزار که استفاده کنم و من به شما توصیه می به استفاده از “Google AdWords Keyword tool” است که کاملا یک ابزار آنلاین رایگان برای پژوهش و کلمه کلیدی توسط گوگل است.

پس از تکمیل مقاله خود را پیدا کنید توجه داشته باشید برخی از کلمات کلیدی مقاله خود را. [Try to find at-least 3-5 keywords]. پس از آن به گوگل AdWords ابزار و محل آن کلمات کلیدی هر یک در هر خط. و کشور را انتخاب کنید که شما می خواهید به دانستن محبوبیت کلمه کلیدی

و سپس کلید “جستجو” را فشار دهید شما پیدا کردن کلمات کلیدی که مربوط به پست شما. انتخاب یکی از آنها و ضمیمه آن را به شروع مقاله خود را به آن را به جستجوگرها دوستانه.

گام دوم این است که بیش از! در حال حاضر اجازه دهید ما شیرجه رفتن به مرحله 3!

3) SEO بهینه سازی Alt و تگ عنوان در تصاویر

تگ Alt و Title برچسب ها بهترین راه برای بهینه سازی وبلاگ تصاویر برای موتور های جستجو. تگ Alt و تگ عنوان استفاده می شود در تصاویر برای شناسایی نام تصویر خود را [I mean, the name of your article] در نتایج جستجوی تصویر.

تگ Alt و تگ تصویر را می توان به اضافه تصاویر در HTML توسط,

title=”سایت” alt=”وب سایت”

src=”http://WWW.WEBSITE.COM/IMAGE.PNG” />

تگ عنوان: هنگامی که خواننده خود نشانگر یک تصویر در مقاله خود آن را نشان می دهد که متن شما اضافه شده به عنوان برچسب.

Alt tag: تگ Alt کمک می کند تا موتور جستجو برای شناسایی شرح تصویر خود را. هنگامی که تصویر خود لینک شده است شکسته متن alt به نظر می رسد بر روی تصویر.

من استفاده می شود به بالا 3 تکنیک های SEO برای کسب رتبه اول در نتایج جستجو. چه در مورد شما ؟ چه تکنیک استفاده می کنید ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید