3 استراتژی کلیدی برای گرفتن در صفحه اول گوگل

[ad_1]

هنگامی که وب سایت خود را به نظر می رسد در صفحه اول جستجوی گوگل نتیجه آن درایو به مردم بیشتر به وب سایت خود را که می تواند منجر به فروش بیشتر و یا بیشتر پول ساخته شده از تبلیغات.

با این حال آن تقاضا یک معامله خوب از کار و یک مقدار عادلانه از برنامه ریزی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از زمان و پشتکار برای آن برای همه اتفاق می افتد.

در اینجا 3 کلید استراتژی شما می توانید شروع به استفاده از امروز برای گرفتن وب سایت شما در صفحه اول گوگل.

1. به روز رسانی وب سایت خود را با محتوای با کیفیت به طور منظم

اولین راهبرد کلیدی برای وب سایت شما در صفحه اول گوگل است به طور منظم به روز رسانی سایت خود را با محتوای با کیفیت. شما لازم نیست به طور خاص برای ارسال مطالب به صورت روزانه. اما شما نیاز به ارسال محتوا به طور منظم و مداوم.

شما همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که محتوای مواد با کیفیت بالا است. آیا فقط کپی کردن چیزهایی که شما در سراسر آمده در جاهای دیگر. و اجتناب از به کارگیری ارزان بد نویسندگان فقط به خاطر آینده با مقالات. شما واقعا نیاز به قرار دادن کار به تولید محتوا.

2. استفاده از کلمات کلیدی

کلمات کلیدی کلمات یا عباراتی است که مردم به استفاده از زمانی که آنها به دنبال چیزی در یک موتور جستجو مانند گوگل. سایت های اینترنتی تلاش خواهد کرد به استفاده از این کلمات کلیدی را در سایت خود را در انتظار است که گوگل را نشان می دهد وب سایت خود را هنگامی که کسی جستجو برای یک کلمه کلیدی خاص در نتیجه ترافیک بیشتر به وب سایت.

Google AdWords Keyword Planner یک ابزار رایگان است که شما می توانید استفاده کنید برای پیدا کردن کلمات کلیدی مربوط به تو رفتگی در دیوار شما. آن را به شما نشان می دهد بسیاری از جستجوها در هر ماه و چقدر رقابت وجود دارد برای یک کلمه کلیدی خاص.

فقط با استفاده از کلمات کلیدی تضمین نیست به شما خوب رتبه بندی گوگل. اما اگر شما انتخاب کلمات کلیدی مناسب است که لازم نیست مقدار زیادی از رقابت و اگر شما مطمئن شوید که شما با استفاده از مطالب خوبی برای حمایت از کسانی که کلمات کلیدی و سپس شما باید شروع به دیدن وب سایت خود را ظاهر می شود در صفحه اول گوگل.

3. بک لینک

بک لینک هستند لینک از وب سایت های دیگر به وب سایت شما. بیشتر کیفیت بک لینک وب سایت خود را بیشتر وزن گوگل آن را در آن’ رتبه بندی. اگر افراد به طور منظم لینک دادن به وب سایت خود را از در سراسر اینترنت و سپس آن را به وضوح نشان می دهد که وب سایت شما باید خوب باشد.

گوگل می بیند این بک لینک به عنوان اساسا رأی اعتماد به نفس. اگر کاربران اینترنت مانند وب سایت شما خواهد شد تا گوگل. گرفتن بک لینک از یک spammy وب سایت نمی توان تفاوت زیادی است و حتی ممکن است خود را در رتبه بندی پایین صفحه. بنابراین مراقب باشید که شما را به و که به شما اجازه به شما لینک کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید