12 رایگان و ضروری وردپرس پلاگین برای سال 2012

[ad_1]

ضروری پلاگین وردپرس

با یک لیست در حال رشد از بیش از 20 ، 000 پلاگین گاهی اوقات آن را کمی از روی حیله و تزویر بدانند که فقط پلاگین برای استفاده از! این یک نمای کلی سریع از 12 پلاگین وردپرس ضروری است که هر وبلاگ وردپرس باید داشته باشد. خبر خوب این است که (در زمان نوشتن این) همه آنها کاملا رایگان است. زیر ضروری وردپرس پلاگین های مربوط به افزایش قابلیت های وردپرس, امنیت, سئو و بازاریابی اجتماعی است.

#1 – امن-WP

امنیت همیشه باید نگرانی خود را هنگامی که چیزی است که قابل دسترسی برای عموم در اینترنت – که چرا من رتبه امن-WP به عنوان یکی از ضروری ترین افزونه های وردپرس وجود دارد. من را دریافت نمی اشتباه – وردپرس نشانی از یک کار بزرگ بومی تامین امنیت وبلاگ خود را ارائه که شما نگه داشتن نسخه به روز شده.

اما امن-WP که باعث امنیت بیشتر با از بین بردن توده از اطلاعات است که می تواند مورد استفاده توسط هکرها و حذف برخی مواد حساس از حساب کاربر در حالی که حفظ این اطلاعات در مدیریت حساب. چیزهای خوب!

#2 – دادن رایگان وردپرس

دادن یک مشکل بزرگ با وردپرس وبلاگ است که باعث می شود یک anti-spam افزونه یکی از ضروری ترین افزونه های وردپرس. من با استفاده از دادن رایگان وردپرس است که به نظر می رسد به انجام خوبی است. در طی یک دوره 6 ماه آن را مسدود کرده است بیش از 8000 دادن نظرات تعدادی که به نظر می رسد به رشد نمایی. حالا تصور کنید که نیاز به رفتن را از طریق 40-50 نظرات اسپم در هر روز! یکی از دلایل اصلی ما با استفاده از پلاگین است که به صرفه جویی در وقت و دادن رایگان وردپرس قطعا انجام این کار!

ضروری پلاگین وردپرس #3 – W3 Total Cache

پس از امنیت و دادن در حال مراقبت از سرعت سایت است نکته بعدی که به ذهن می آید. هیچ کس در حال رفتن به صبر در اطراف برای 30 ثانیه برای صفحه وب خود را برای بارگذاری بنابراین سرعت سایت مهم است. من در حال حاضر ذکر یک زن و شوهر از ضروری پلاگین وردپرس است که به کمک لبریز وب سایت خود را.

اولین W3 Total Cache. این افزونه انبوه محبوب, دانلود تقریبا 1.2 میلیون بار! این کمک می کند تا با سرعت سایت خود را با بهبود عملکرد سرور ذخیره هر جنبه ای از وب سایت خود را کاهش دانلود بار و ارائه شفاف شبکه های تحویل محتوا (CDN) ادغام. آن را می سازد وبلاگ وردپرس خود را سریع تر!

#4 – WP Optimize

وردپرس پایگاه داده محور. بیشتر کارآمد پایگاه داده است که سریعتر صفحات را می توان از پایگاه داده سریعتر بارهای سایت شما به بازدید کنندگان خود را. اما در طول زمان یک پایگاه داده وردپرس می توانید تبدیل شدن به آلوده نیازی اطلاعات (مانند حذف محتوای دادن نظرات صفحه تجدید نظر و غیره). این افزایش اندازه کلی از پایگاه داده و افزایش زمان دسترسی به پایگاه داده. نتیجه نهایی – صفحات خود را دیگر به باز کردن.

WP بهینه سازی و پاک سازی پایگاه داده خود را به طور خودکار نگه می دارد و آن را کارآمد با از بین بردن نیازی اطلاعات بر اساس مداوم.

#5 – WP پایگاه داده پشتیبان گیری

در شرایط ضروری وردپرس, پلاگین پشتیبان گیری از داده های خود را سمت راست وجود دارد. این چیزی است که همه ما ترک تا زمانی که آن را خیلی دیر و پس از آن آرزوی ما نداشته است. WP پایگاه داده پشتیبان گیری باعث می شود آن را ساده برای پشتیبان گیری از هسته است. نکته کلیدی در اینجا این است که شما به راحتی قادر به پشتیبان سایت خود را با WP DB – و اگر نیاز بود می توانید استخدام یک مترجم آزاد برای بازگرداندن سایت خود را, من می خواهم تصور کنید که شارژ در منطقه از $25-50 – بسیار کمتر از یک سردرد از بازسازی سایت خود را از ابتدا!وردپرس جداول.

یک حرکت نزولی به این افزونه این است که آن را کمی از روی حیله و تزویر برای بازگرداندن از اگر چیزی اتفاق می افتد به سایت شما. وجود دارد جایگزین پلاگین وجود دارد که خیلی بیشتر کاربر پسند مانند Backup Buddy اما این متاسفانه یک پلاگین رایگان, قیمت 75 دلار برای 2 سایت دیگر با وردپرس.

#6 – Broken Link Checker

هیچ چیز خسته کننده تر از کلیک کردن بر روی یک لینک و گرفتن “صفحه یافت نشد” خطا. در حالی که این نا امید کننده است برای بازدید کنندگان آن نیز به طور کلی اثر هل دادن که بازدید کننده (و مشتری بالقوه) به دور از وب سایت خود را. Broken Link Checker می توانید لینک های خود را در پست ها و نظرات و لینک ها و زمینه های سفارشی و گزارش لینک های شکسته را به شما یا از طریق داشبورد وردپرس خود را یا از طریق ایمیل.

ضروری پلاگین وردپرس #7 – Google XML Sitemaps

وجود دارد صدها اگر نه هزاران نفر از جستجوگرها پلاگین های مرتبط. تنها تعداد انگشت شماری از این من را در نظر ضروری, پلاگین وردپرس. این اولین بار است که Google XML Sitemaps. یک نقشه سایت در واقع یک نقشه راه از وب سایت خود را ترسیم تمام صفحات فرد و چگونه آنها را در پیوند با هم – ساختار خود را. گوگل و سایر موتورهای جستجوی عمده مانند استفاده از نقشه به نحو خزیدن و شاخص سایت خود ،

Google XML Sitemaps به طور خودکار ایجاد یک نقشه سایت و آن را نگه می دارد به روز رسانی به شما به عنوان اضافه کردن مطالب جدید. علاوه بر این, آن همچنین به اطلاع تمام موتورهای جستجوی عمده هر بار که شما ایجاد و ارسال مطالب جدید.

#8 – همه در یکی SEO بسته

همه در یکی SEO محبوب ترین افزونه SEO برای وردپرس وبلاگ است. این کمک می کند تا شما را به بهینه سازی صفحات و پست ها به صورت خودکار تولید متا تگ ها و کمک می کند تا شما را به بهینه سازی وب عنوان صفحه. چیز زیادی در مورد All in One SEO Pack است که آن را به طور کامل تابعی از جعبه نیاز بسیار محدود پیکربندی آن را برای کسانی که جدید به وردپرس و سئو.

#9 – نهایی دنبال من

شاید من “مورد علاقه” از پلاگین وردپرس ضروری ذکر شده در اینجا. نهایی دنبال من است که در واقع یک وردپرس نوار سمت ویجت است که لینک سایت شما در Facebook, Twitter, LinkedIn و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. در حال حاضر نیز شامل Google +1 است که به طور کلی به عنوان یک بسیار برجسته راه برای افزایش رتبه بندی موتور جستجو.

من نسخه ی نمایشی می خواهم کاملا چند از این بازاریابی اجتماعی پلاگین ها. در حالی که همه آنها تقریبا همان چیزی نهایی دنبال من به طور کلی ارائه آیکون های رسانه های اجتماعی کمی “زیباتر”. وجود دارد اندازه های مختلف به از را انتخاب کنید و به نظر می رسد بزرگ در نوار کناری – بازدید کنندگان خود مطمئن هستیم و نه آنها را از دست ندهید!

#10 – Shareaholic

یکی دیگر از پلاگین وردپرس ضروری من نمی تواند انجام دهد بدون! این افزونه به طور خودکار ایجاد یک زرق و برق دار, کمی, بازاریابی اجتماعی, نوار در پایین پست های خود را که در آن مردم می توانند مانند پست های خود را در Facebook, صدای جیر جیر آن را به حساب توییتر خود و یا به اشتراک گذاری بر روی بسیاری از وب سایت های اجتماعی فیس بوک.

در زمان نوشتن این Shareaholic پشتیبانی از 85 سایت! آن را نیز می آید در 3 طعم کلاسیک مارک های سکسی بوک مارک ها و لودگی بوک مارک ها. هنگامی که شما تصمیم گرفته اند که در سایت های اجتماعی به استفاده Shareaholic به طور خودکار پست لینک پایین هر صفحه و یا پست – اگر چه شما باید گزینه ای برای نادیده گرفتن این افزونه بر اساس هر صفحه پس از آن نشان نمی دهد.

#11 – Google Analytics Dashboard

Google Analytics Dashboard آهنگ های بازدید کننده به هر یک از صفحات خود را از داخل داشبورد وردپرس خود را به طوری که بدون نیاز به ورود به حساب Google Analytics خود را! شما همچنین قادر به قراردادن بخش هایی از تجزیه و تحلیل ترافیک به طور مستقیم به پست ها و یا به عنوان بخشی از موضوع خود را. یک نکته به این افزونه است که آن را در صفحه نمایش کامل اطلاعات شما را از حساب Google Analytics خود را. آن را به شما اطلاعات اولیه شما نیاز به ببینید که چه کسی از دیدن آنچه که عمدتا آنچه که من برای نگاه در من حساب تجزیه و تحلیل ترافیک به هر حال.

#12 – صفحه لینک کلیک کنید برای

برای من شخصا این یکی از ضروری ترین افزونه های وردپرس استفاده کنم. من استفاده از آن را در درجه اول در رابطه با محتوا استفاده کنم در صفحه. صفحه اول توضیحات از وبلاگ ها به طور کلی برای اولین بار 200 کاراکتر یا بیشتر از واقعی مقاله صفحه و نمایش آنها را به عنوان تبلیغات روایت.

مشکل این است که گاهی اوقات من نمی خواهم به استفاده از برای اولین بار از 200 شخصیت از مقالات من به عنوان روایت است که نمایش در صفحه مربوط به آن مقاله پس چه کار کنم ؟ من ایجاد یک صفحه اضافی با کلمات من نمی خواهم به استفاده از, و استفاده از صفحه لینک کلیک کنید برای پلاگین برای تغییر مسیر آن صفحه به پست واقعی.

ضروری وردپرس پلاگین خلاصه

ایده کلی از پلاگین ها است که کار شما را آسان تر در حال اجرا یک وبلاگ وردپرس اما از تجربه شخصی پیدا کردن یک پلاگین است که شما آنچه شما می خواهید آن را به انجام اغلب می تواند خسته کننده وظیفه را در خود دارد!

من نمی تواند شروع به تصور کنید که چگونه بسیاری از پلاگین ها من تست شده اند در طول سال. بالا 12 رایگان و ضروری وردپرس پلاگین ها موفق شده اند برای اثبات ارزش خود را در وقت و زمان دوباره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید