10 نکته برای بهینه سازی On Page SEO

[ad_1]

در اینجا ما 10 نکته برای بهینه سازی on page SEO وب سایت خود را

1. ایجاد محتوای با کیفیت بالا

آنچه مهم است در بهینه سازی و بهبود SEO در صفحه وبلاگ است که برای تولید بهترین محتوا ممکن. محتوای با کیفیت است که منافع مخاطبان خود را. محتوا است که حل مشکلات آزار دهنده از مخاطبان خود را در حالی که ارائه آنها را به آنچه که آنها در جستجوی.

2. بهینه سازی عناوین

تیتر ممکن است اولیه چیزی که خوانندگان خود را ببینید بنابراین باید آن را از راه بدر کردن آنها. آن را نیز در این بخش است که برای اولین بار گوگل طول می کشد را به حساب به رتبه یک نمونه صفحه. به منظور افزایش on page SEO وب سایت خود را, شما نیاز به خلاق, عناوین, اما علاوه بر بهینه سازی شده و همچنین کلمه کلیدی اصلی به وجود می آیند در عنوان.

با استفاده از 70 شخصیت های گوگل نمایش در نتایج جستجو و استفاده از کلمه کلیدی اصلی. بیشتر در آغاز از این عنوان بیشتر است.

3. بهینه سازی آدرس ها

اگر چه برخی از سیستم مدیریت محتوا مثل وردپرس یا بلاگر ایجاد آدرس به طور خودکار اگر شما می خواهید برای بهبود SEO است که در صفحه ای از وب سایت همیشه آنها را شخصی کنید. آدرس یکی از پست های وبلاگ رو به کوتاه اما سرشار از محتوا و مرتبط است. از بین بردن فضاهای خالی با استفاده از خط فاصله بین کلمات.

4. ایجاد لینک های داخلی

هر زمان که شما نوشتن یک مقاله است که جدید وبلاگ ایجاد لینک در محتوا است که در مقالات دیگر در وبلاگ خود به عنوان طولانی به عنوان آنها واقعا مربوط نیازی به گفتن نیست. چرا ؟

1. شما به گوگل راه برای حرکت به وب سایت شما و ممکن است رتبه آن را بهتر به خاطر این لینک کمک به انتقال قدرت از 1 صفحه به برخی دیگر و تقویت ارتباط موضوعی.

2. شما به خوانندگان خود اطلاعات ارزشمند شما غنی سازی مطالب خود را با دیگر اطلاعات مفید است. نگاهی به نقطه 6 و شما خواهید دید آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد.

5. اتصال به صفحات خارجی

لینک وب سایت های خارجی ارائه می دهد ارزش بزرگ برای بازدید کنندگان خود را به عنوان آن را به آنها می دهد اطلاعات بیشتر از آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد, البته, شما واقعا نیاز به لینک به صفحات مربوط به مطالب خود را در متن لنگر.

6. بهینه سازی تصاویر خود را

بهینه سازی وزن و اندازه عکس قبل از آپلود آنها را به مقاله.

اضافه کردن برچسب “alt” به هر یا همه تصاویر با استفاده از کلمه کلیدی اصلی.

با پر کردن “Title” برچسب توصيفی و با استفاده از کلمه کلیدی که اصلی است.

اضافه کردن توضیحات به سمت تصویر.

استفاده از یک تصویر فشرده سازی پلاگین مانند Smushit برای وردپرس است.

7. انتشار منظم

گوگل دوست دارد وب سایت هایی که اغلب به روز شده. بنابراین ایجاد یک تقویم تحریریه و آن را دنبال کنید. شما نمی نیاز به ارسال هر روز اما آن را بیشتر از یک بار در ماه. و اقامت به طور منظم. در همان روز و در همان زمان اگر شما تصمیم به انتشار یک بار در هفته همیشه آن را انجام دهد. خوانندگان شما آن را درک.

8. بهینه سازی محتوا

بدن از این مقاله است که در آن شما نیاز به کار سخت به عنوان آن را دقیقا همان چیزی است که بازدید کنندگان خود را به عنوان خوانده شده. ما در حال حاضر آن را قبل گفت: اما ما تکرار: مطالب ارائه ارزش بزرگ به مخاطبان خود و با کیفیت عالی. تمرکز بر حل مشکلات برای خوانندگان و ارائه آنها به آنچه آنها دنبال آن هستید.

پس گفت که, برای افزایش on-page SEO وب سایت کلمه کلیدی اولیه خود را نیاز دارد را می توان در بدن خود را, اما علاوه بر این نوع کلمات مرتبط با کلمه کلیدی است که اصلی دیگر کلمات کلیدی مرتبط و مترادف. چرا ؟

از آنجا که گوگل نمی, رتبه یک صفحه با استفاده از تنها یک کلمه کلیدی است که تنها آن را تجزیه و تحلیل بسیاری از مطالب (on-page SEO ) و عوامل خارجی (off page SEO) برای دیدن در صورتی که محتوای قابل استفاده است.

9. بهینه سازی متا توضیحات

این شرح است که متا از صفحه یا وبلاگ دقیقا همان چیزی است به نظر می رسد هنگامی که شما را در نتایج موتورهای جستجو در زیر عنوان و آدرس.

گذشته از اینکه در میان این عوامل که با استفاده از گوگل برای رتبه بندی وب سایت, آن را یکی از بهترین روش ها برای دعوت از بازدید کنندگان با کلیک بر روی مقاله خود را و نه دیگری.

توضیحات متا باید اغوا کننده و پیشنهادی برای یک فرد به کلیک بر روی پست های خود را.

10. بهینه سازی سرعت بارگذاری

یکی دیگر از عوامل مهم است که افزایش on-page SEO یک وب سایت است که زمان در حال بارگذاری. کاهش آن بهتر است چرا که گوگل دوست دارد که صفحات بارگذاری سریع می باشد. شما می خواهید به اطمینان حاصل شود که آن باقی می ماند کمتر از 0.5 ثانیه است. کسی کلیک بر روی لینک شما ممکن است حوصله کنید و با کلیک بر روی دکمه بازگشت در علاوه بر این اگر آن را طول می کشد سنین برای بارگذاری. شما می توانید صفحه خود را با سرعت با استفاده از صفحه با سرعت بینش ابزار.

شما فکر می کنید وجود دارد روش های دیگر برای بهبود SEO در صفحه وبلاگ خود را? ممکن است به ما اطلاع اسرار خود را? ترک زیر نظر و بحث در مورد همه چیز شما را در جهت بهینه سازی سایت خود ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید