10 نکاتی طلایی برای بهینه سازی موتور جستجو

[ad_1]

موتور جستجو بهینه سازی فرایند بهینه سازی وب سایت, اما بسیاری از کاربران اینترنت نمی آگاهی از این فرایند است. وجود دارد برخی از راهنمایی برای بهینه سازی وب سایت به عنوان در هر موتور جستجو قانون:–

1. انتخاب کلمات کلیدی: برای بهینه سازی آن بسیار ضروری است برای انتخاب کلمه کلیدی مختلف با استفاده از ابزار کلمه کلیدی مانند کلمه ردیاب و غیره. را انتخاب کنید فقط آن دسته از کلمات کلیدی که پیش بینی و جستجوهای بالا هستند و آنها مربوط به محتوای سایت خود را.

2. عنوان: عنوان همیشه نشان دهنده کلی تم وب سایت نمایندگی و خزنده وب همیشه رفتن را از طریق خزنده. بنابراین عنوان باید کلمه کلیدی غنی تر خاص و مرتبط با محتوای سایت.

3. مطالب و محتوا: محتوای سایت باید منحصر به فرد باشد اما به جای آن که آن را بسیار ضروری است که محتوا باید آموزنده است. و محتوا باید کلید واژه غنی است.

4. Meta tags: متا تگ چیست, کلمات کلیدی متا و توضیحات متا برای هر صفحه باید مرتبط با محتوای سایت و آنها توصیف در مورد تم سایت.

5. قالب HTML: باید وجود داشته باشد بدون استفاده از فلش; سایت صفحه اصلی باید آماده در فرمت HTML.

6. راهنمای ارسال مقاله: وب سایت باید در دایرکتوری که رتبه صفحه خوب(پیج رنک حداقل 3)

7. ارسال مقاله: نوشتن مقالات است که باید بیشتر اطلاع رسانی و جذب بازدید کننده را به سمت سایت خود ، مقالات همیشه ارسال شده در دایرکتوری.

8. وبلاگ ارسال: ایجاد یک وبلاگ و به طور مداوم با استفاده از آخرین پست بیش از آن. و وبلاگ بهینه سازی باید مانند یک وب سایت است.

9. SMO: اجتماعی رسانه بهینه سازی یکی از بهترین راه هایی برای ایجاد محبوب هر سایت.

10. اجتماعی فیس بوک یک نوع از بهینه سازی رسانه های اجتماعی است که مفید به تولید لینک سریع و جذب بازدید کننده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید