5 نکته ای که به شما کمک می کند از ابتلا به آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری کنید

فصل سرما و آنفولانزا قبل از شناختن این بیماری در اینجا برگزار خواهد شد ، و این ایده خوبی است که اقدامات احتیاطی اضافی را برای نگه داشتن آن میکروب ها و باکتری ها انجام دهید. ممکن است بخواهید روزانه دستگیره های بالای و درب خود را با یک پاک کننده ضد باکتری تمیز کنید. اگر فرزند دارید ، خوب است قبل از خوردن هر چیزی مطمئن شوید که آویزان خود را کاملاً بشویید. همه این مراحل کوچک کوچک ممکن است کار اضافی به نظر برسند ، اما شما و خانواده شما در درازمدت شکرگزار خواهیم بود.

در هنگام لمس کردن مواردی که معمولاً از آن استفاده می کنند مانند کچاپ ، خردل / نمک / فلفل / منوها در یک رستوران یا مناطق چند منظوره مانند میز ، میز ، سوئیچ های سبک ، دسته های شیر آب ، تخته های کلیدی ، صندلی های پشت صندلی ، چشمه های آب ، از اقدامات احتیاطی شدید استفاده کنید. تلفن ، مجله ، doorknobs ، و غیره

اگر در سوپر مارکت ، ایستگاه های مترو و سایر اماکن عمومی قرار دارید ، یک دیسپرس صابون سوار شده در موقعیت مکانی برای تشویق شستشوی دست در این مناطق که حجم زیادی از ترافیک وجود دارد ، قرار دارد. انواع دیگر ضسبنسرس قابل حمل هستند و ممکن است با آنها دستکاری شوند. دستگاه پخش کننده صابون دیواری وجود دارد که ضد لک و ضد خراب است. از آنجا که آنها فقط در یک منطقه سوار شده اند ، خطر آلودگی کمتر است.

ژل ضد عفونیاتر دست شخصی

کودک خود را اگر مریض است به مدرسه بفرستید – اگر فرزند شما علائم بیماری را نشان داد ، باید آنها را در خانه نگه دارید ، زیرا ممکن است مسری باشند و ویروس را به دیگران در کلاس خود منتقل کنند.

فروشگاه مواد غذایی ما پورتال ما برای خوردن غذاهای خوشمزه است. همچنین می تواند دروازه ای برای بیمار شدن شما باشد. بنابراین حتماً آن دسته از دسته های سبد خرید را پاک کرده و هرگونه میکروب روی آنها را بکشید قبل از لمس آنها با دستان خود.

خرید ژل دست دتول مخلوط بریزید داخل قالب های مورد نظر خود. بگذارید خنک شود. پس از اینکه سخت شد ، آن را با دستگاه ضدعفونی دستی بسته بندی کنید. شما می توانید آن را در پلاستیک شفاف با برچسب خود قرار دهید.

فویل قلع یک تکه بزرگ از فویل قلع را می توان تاشو کرد تا در جمع و جورترین کیت بقا جای بگیرد. از فویل می توان برای پخت غذا یا به عنوان وسیله سیگنالینگ بداهه استفاده کرد.

بنابراین شما از پول کاغذ استفاده نمی کنید زیرا به معنای واقعی کلمه کثیف است. تماس خوب ، پول خیلی ناخوشایند است وقتی واقعاً فکر می کنید چند دست از آن عبور می کند. اما حدس بزن چه؟ آن دستگاه پین ​​debit در فروشگاه همان تعداد انگشتان دست میکروب را می بیند که آن را لمس می کنند. بنابراین سریع آن را قبل از لمس سریع پاک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید