مطمئن شوید که ضد عفونی کننده دستی مناسب است

والدین اغلب اعتقاد دارند که نوزادان خیلی جوان برای انجام اقدامات پیشگیری از عفونت هستند. از بدو تولد ، به نظر می رسد نوزادان به انگشتان دست و هر چیز دیگری که می توانند در دهان خود بفهمند و می لرزند ، فریب خورده اند. دور نگه داشتن هر اینچ از فضای خانواده بدون آلودگی یک کار غیرممکن است ، چه رسد به اینکه دنیا را به یک محیط ضد باکتری تبدیل کنیم. نوزادان ، کودکان و بزرگسالان می توانند از همان تکنیک های اساسی برای پیشگیری از عفونت استفاده کنند – در یک سطح یا سطح دیگر.

1) دفاع از رژیم غذایی: آنچه می خورید و می نوشید ، بخش مهمی از مقاومت در برابر بیماری است. با اطمینان از انتخاب شما سالم ، غنی از مواد مغذی و فیبر زیادی هستند. هیدراتاسیون مناسب نیز ضروری است. ژل ضدعفونی کننده دست دیجی کالا بخش مایع ، اطمینان حاصل کنید که انتخاب های زیادی بدون کافئین و غیر الکلی داشته باشید ، زیرا می توانند به عنوان یک ادرار آور عمل کنند.

محلول ضدعفونیوتر دست pancohl

افراد جوان ، پیر و مبتلا به بیشترین خطر در معرض خطر هستند. با این حال ، همه مستعد ابتلا به این ویروس هستند. کاهش ایمنی به دلیل افزایش سن ، شرایط موجود یا عملکرد سیستم ایمنی به خطر افتاده ، احتمال بروز عوارض جدی مانند سینه پهلو و مرگ را بیشتر می کند.

فقط اصول بهداشت را استرس دهید. به بچه های خود بیاموزید که در آرنج خود عطسه یا سرفه کنند و در صورت عطسه کردن روی دست ، دست های خود را بشویید. اطمینان حاصل کنید که آنها قبل از استفاده از غذا ، بعد از استفاده از دستشویی و بعد از بازی با حیوانات ، دست خود را بشویید. اگر احساس فایده ای دارید ، برای بسته بندی پشتی خود یک بطری برای ضدعفونی کننده دستی تهیه کنید. با این حال ، با این کار محتاط باشید. استفاده از ضد عفونی کننده دست بیش از حد اغلب وسواس انگیز است.

این ضد عفونی کننده های دست شگفت انگیز هستند. آنها 99.9 درصد میکروب های ایجاد کننده بیماری را در مدت زمان 15 ثانیه از بین می برند. بهترین آن ها عاری از الکل ، عطر ، بدون رنگ ، غیر سمی ، غیر قابل اشتعال هستند و یک باقی مانده چسبنده روی دست شما نمی گذارد. من الان در هر اتاق خانه خودم یکی دارم و خانواده و خانواده من هرکدام یک اسپری کوچک دارند که هرکجا که می رویم با خودمان می گیریم. بنابراین ، ما همیشه محافظت می شویم

با توجه رسانه ها و احتمال گسترش سریع ، بسیاری نگران ایمنی شخصی خودشان بوده اند. در حالی که ممکن است این مسئله به نظر یک مشکل جدید باشد ، اقدامات احتیاطی همان مواردی است که سالهاست می شنوید. در اینجا ده روش برتر برای محافظت در برابر آنفولانزا آورده شده است.

در حالی که به نظر می رسد ژل ضدعفونی کننده دست رایج ترین شکل است ، به دلیل طولانی بودن مدت زمان لازم برای جذب در پوست و خشک شدن کامل آنها ، کمترین مطلوب را دارند. با همه ضد عفونی کننده های دستی مهم است که اطمینان حاصل کنید که آنها به نوعی مرطوب کننده اضافه شده اند یا الکل می تواند تأثیر منفی بر روی پوست شما بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید