۳۳ پروژه در حوزه سلامت تنگستان احداث و تجهیز شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، عادل مقدس روز سه‌شنبه بیان کرد: از جمله این پروژه‌ها ساخت و تجهیز ۱۵ خانه بهداشت و ۲ مرکز خدمات جامع سلامت است که باعث شد شمار مراکز بهداشتی درمانی با عمر بالای ۲۵ سال در این شهرستان به صفر برسد.

وی اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های بهداشتی با ایجاد فضاهایی مطلوب‌تر باعث می‌شود تا ارائه، سطح و میزان خدمات نیز به صورت چشمگیری افزایش یابد.

مقدس ادامه داد: ساخت و تجهیز کلینیک دهان و دندان به عنوان اولین مرکز جامعه ارائه دهنده این خدمات در تنگستان، راهگشای ورود سایر خدمات به این شهرستان است که در آینده نزدیک به این مرکز افزوده می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اضافه کرد: از سال ۹۲ تاکنون فاز ۲ و ۳ بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم به عنوان تنها مرکز درمانی تنگستان احداث و تجهیز شد.

مقدس افزود: در این بازه زمانی اتاق‌های زایمان این بیمارستان راه‌اندازی و تجهیز شد و ارائه این خدمات در این مرکز ارتقا یافت.

 وی گفت: پانسیون پزشکان به عنوان یکی از زیرساخت‌های مهم جذب پزشکان متخصص و عمومی از جمله نیازهای بخش سلامت این شهرستان بود که در سال‌های اخیر با ساخت و تجهیز هشت پانسیون و شروع به ساخت ۶ پانسیون دیگر در مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان اهرم، گام بلندی در راستای رفع این کمبود برداشته شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید