۲۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در ماهشهر به بهره‌برداری رسید

۲۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در ماهشهر به بهره‌برداری رسید

[ad_1]

استاندار خوزستان دوشنبه در حاشیه سفر به بندرماهشهر و افتتاح پروژه‌های هفته دولت این شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: همزمان با دومین روز از هفته دولت، پروژه‌های عمرانی قابل توجه‌ای در زمینه خدمت‌رسانی به شهروندان شهرستان بندر ماهشهر افتتاح شد.

غلامرضا شریعتی ادامه‌داد: ۴۹ میلیارد ریال در بخش خدمات اجتماعی و بهسازی چندین روستای فاقد دهیار در شهرستان ماهشهر هزینه شد که زمینه رضایت اهالی را درپی داشته است.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اینکه امروز نیز ۲ باب مدرسه در این شهرستان افتتاح شد، گفت: یک مدرسه ۱۰ کلاسه در بندرامام خمینی(ره) و یک مدرسه ۶ کلاسه در شهرک طالقانی برابر استانداردهای آموزشی به همراه تجهیزات لازم به بهره‌برداری رسید.

استاندار خوزستان تصریح‌کرد: همچنین در حوزه سلامت شهر ماهشهر، منازل پزشکان، مجموعه دانشکده و آموزش عالی برای تربیت پرستاران و کادر فوریت‌های پزشکی و اورژانس به بهره‌برداری رسید که این مجموعه دانشکده‌ای از مهرماه امسال می‌تواند دانشجو جذب کند.

وی اضافه‌کرد: همچنین در بندر امام خمینی(ره) در حوزه سلامت مرکز رادیولوژی، پانسیون پزشکان  و مرکز جامع سلامت افتتاح شد.

شریعتی با بیان اینکه اجرای پروژه‌های بزرگ دیگری در شهرستان ماهشهر برنامه‌ریزی شده است، گفت: امیدواریم بر اساس زمان‌بندی که تعریف شده بتوان این طرح‌ها را در راستای خدمت‌رسانی به مردم آماده‌سازی کنیم.

وی یادآورشد: علاوه بر این نیز ۲ هفته پیش پروژه‌های دیگری برای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی شهرستان ماهشهر آغاز شد که امید است با همراهی مجموعه صنایع مستقر در این منطقه، شاهد تحول معیشتی بسیار مناسبی برای مردم ساکن در این شهرستان باشیم.

[ad_2]

Source link

وزارت ورزش برای شکستن حکم ناجوانمردانه فیفا در پرونده ویلموتس مصمم است Previous post وزارت ورزش برای شکستن حکم ناجوانمردانه فیفا در پرونده ویلموتس مصمم است
حمله هوایی رژیم صهیونیستی به غزه یک شهید برجای گذاشت Next post حمله هوایی رژیم صهیونیستی به غزه یک شهید برجای گذاشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *