۱۵۵ دستگاه خودرو در سرپل‌ذهاب توقیف شد

[ad_1]

سرهنگ منوچهر رضایی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در مجموع برای خودروهای متخلف بی توجه به طرح محدودیت تردد که برای مقابله با بیماری ویروسی کرونا صورت گرفت براساس قانون هفت هزار و ۵۷۰ جریمه صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی سرپل ذهاب گفت: تمامی مراکز نظامی این شهرستان به منظور مقابله با سرایت بیماری ویروسی کرونا بااستفاده از هفت هزار لیتر مواد ضدعفونی، گندزدایی شده و بسته های بهداشتی نیز برای پرسنل انتظامی و خانواده های آنان تامین و توزیع شده است.

رضایی گفت: ۵۸۶ مورد ابلاغ و اجبار به بستن واحدهای صنفی، ۱۶۵ مورد بازرسی صنفی و پلمب ۳۴ مورد واحدهای صنفی متخلف از اقدام های پلیس با همکاری سایر دستگاه های نظارتی در شهرستان در راستای مقابله سرایت ویروس کرونا بوده است.

او گفت: هم اکنون ۹۹ درصد پلاک های غیربومی حاضر در سرپل دهاب مربوط به افراد بومی شهرستان است و  نیروی انتظامی در ممنوعیت تردد وسایط نقلیه بدون هیچ گونه اغماضی برخورد می کند.

وی اظهار داشت: ایستگاه های کنترل ورودی بین شهری در استان کرمانشاه بنابر ابلاغیه فرماندهی انتظامی استان از ساعت ۱۷ دیروز جمع شد و صرفا ایستگاه های ورودی استان کنترل می شوند.

وی با توصیه مردم به ماندن در منازل خود برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا گفت: ترددهای غیرضروری در سطح شهر باعث سرایت بیماری ویروسی کرونا می شود از این  رو بهترین و امن ترین مکان برای در امان ماندن از این بیماری ویروسی منزل است.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید