۱۰۰ میلیاردریال لوازم خانگی قاچاق در شهرری کشف شد

۱۰۰ میلیاردریال لوازم خانگی قاچاق در شهرری کشف شد

[ad_1]

 احمد جعفری نسب روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزان لوازم خانگی قاچاق که شامل ماشین ظرفشویی، چای ساز، تفلون و سایر لوازم آشپزخانه ای است در بازرسی‌های مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و پلیس امنیت اقتصادی کشف شد.

وی با بیان ارزش ریالی اجناس کشف شده در برآورد اولیه در حدود ۱۰۰ میلیارد ریال محاسبه شده است، افزود: ۶ نفر از صاحبان این لوازم خانگی قاچاق هم اکنون بازداشت شده اند.

جعفری نسب ادامه داد: اجناس کشف شده در یک مدرسه متروکه که هم اکنون تبدیل به انبار نگهداری کالا شده است کشف شده است و برای متهمان نیز پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه عزم اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از تولید داخلی و هرگونه قانون شکنی جدی است، ابراز کرد: با هرگونه نگهداری کالای قاچاق در انبارهای به شدت برخورد می شود.

 جعفری نسب در ادامه  با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تاکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومتی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌ شود.

 این مسئول اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

 شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

[ad_2]

Source link

بوی نامطبوع در مسیر فرودگاه امام خمینی مربوط به ۱۸ کانون آلودگی است Previous post بوی نامطبوع در مسیر فرودگاه امام خمینی مربوط به ۱۸ کانون آلودگی است
صفحهٔ درخواستی شما یافت نشد. Next post صفحهٔ درخواستی شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *