۱۰۰ میلیاردریال لوازم خانگی قاچاق در شهرری کشف شد

[ad_1]

 احمد جعفری نسب روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزان لوازم خانگی قاچاق که شامل ماشین ظرفشویی، چای ساز، تفلون و سایر لوازم آشپزخانه ای است در بازرسی‌های مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و پلیس امنیت اقتصادی کشف شد.

وی با بیان ارزش ریالی اجناس کشف شده در برآورد اولیه در حدود ۱۰۰ میلیارد ریال محاسبه شده است، افزود: ۶ نفر از صاحبان این لوازم خانگی قاچاق هم اکنون بازداشت شده اند.

جعفری نسب ادامه داد: اجناس کشف شده در یک مدرسه متروکه که هم اکنون تبدیل به انبار نگهداری کالا شده است کشف شده است و برای متهمان نیز پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه عزم اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از تولید داخلی و هرگونه قانون شکنی جدی است، ابراز کرد: با هرگونه نگهداری کالای قاچاق در انبارهای به شدت برخورد می شود.

 جعفری نسب در ادامه  با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تاکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومتی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌ شود.

 این مسئول اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

 شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید