یک تالار عروسی در عنبرآباد پلمب شد

[ad_1]

علیرضا علیدادی سلیمانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا علت پلمب این تالار را تخلف و سرپیچی از هشدارهای ستاد پیشگیری از کرونا عنوان کرد.

وی اظهار داشت: این تالار پذیرایی توسط بازرسان بهداشت محیط با دستور دادستانی و همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی اعمال قانون شد.

مدیر شبکه بهداشت عنبرآباد بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا تاکید کرد و  از شهروندان خواست؛ با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در روزهای اخیر در سطح شهرستان از برگزاری هرگونه تجمع، مراسم عقد و عروسی و ترحیم تا اطلاع بعدی جدا خودداری کنند.

وی رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، شستن مرتب دست‌ها و استفاده از ماسک در مکان‌های پر ازدحام را از مهمترین راه‌های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا دانست و گفت:  رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط متصدیان اماکن عمومی، ادارات، بانک‌ها و سایر مراکز ارائه دهنده خدمات الزامی است.

علیدادی سلیمانی ادامه داد: در صورت رعایت نکردن مقررات بهداشتی با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

شهرستان عنبرآباد در فاصله ۲۶۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.

به گفته سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون ۲۰۲ هزار و ۵۸۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۱۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان‌باختگان کرونا در کشور به ۹ هزار و ۵۰۷ نفر رسیده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید