“یک اثر، یک نفس” یاریگر درمان اقشار کم‌درآمد می‌شود

[ad_1]

دبیر نمایشگاه و مدیر دفتر بهبهان انجمن هنرهای تجسمی خوزستان دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار گفت: پروژه نمایشگاه ” یک اثر، یک نفس” پروژه‌ای مشترک میان دفتر بهبهان انجمن هنرهای تجسمی خوزستان و علوم پزشکی بهبهان است.

فروغ طباخی بیان کرد: این پروژه در راستای ترویج و تکریم حس هم‌نوع دوستی از هنرمندان نقاش و تصویرگر کشور دعوت به‌عمل می‌آورد تا در نمایشگاهی با هدف تامین قسمتی از هزینه‌های درمانی اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر در دوران کرونا شریک باشند.

وی افزود: این نمایشگاه فرصتی را برای تعامل سه سویه بین هنرمندان، خریداران آثار هنری و تولیدکنندگان اقلام اولیه زندگی در یک مسیر مشترک خیرخواهانه برای فردایی بهتر فراهم‌می‌آورد.

دبیر این نمایشگاه  با بیان اینکه نمایشگاه در ۲ بخش‌ با موضوعات آزاد در زمینه نقاشی و تصویرگری برپا خواهد شد توضیح داد: فروغ طباخی، مریم رشغی، الهام طباخی، محمدرضا جرجرزاده، سید محمد موسوی پارسا، افسانه معلمیان، امین فلاحیان هیأت انتخاب آثار این نمایشگاه هستند.

وی با اشاره به شرایط و شیوه ارائه آثار برای هر ۲ بخش تصریح کرد: شرکت کنندگان در هر بخش مجاز هستندحداکثر ۳ اثر و در مجموع در هر ۲ بخش ۵ اثر ارائه دهند.

طباخی با بیان این که شرکت در این نمایشگاه ویژه تمامی هنرمندان نقاش و تصویرگر کشور است توضیح داد: هنرمندان شرکت کننده جهت اطلاع از  این فراخوان به صفحه رسمی انجمن به آدرس
@behbahan_anjoman_tajasomi مراجعه کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید