“یک اثر، یک نفس” یاریگر درمان اقشار کم‌درآمد می‌شود

"یک اثر، یک نفس" یاریگر درمان اقشار کم‌درآمد می‌شود

[ad_1]

دبیر نمایشگاه و مدیر دفتر بهبهان انجمن هنرهای تجسمی خوزستان دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار گفت: پروژه نمایشگاه ” یک اثر، یک نفس” پروژه‌ای مشترک میان دفتر بهبهان انجمن هنرهای تجسمی خوزستان و علوم پزشکی بهبهان است.

فروغ طباخی بیان کرد: این پروژه در راستای ترویج و تکریم حس هم‌نوع دوستی از هنرمندان نقاش و تصویرگر کشور دعوت به‌عمل می‌آورد تا در نمایشگاهی با هدف تامین قسمتی از هزینه‌های درمانی اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر در دوران کرونا شریک باشند.

وی افزود: این نمایشگاه فرصتی را برای تعامل سه سویه بین هنرمندان، خریداران آثار هنری و تولیدکنندگان اقلام اولیه زندگی در یک مسیر مشترک خیرخواهانه برای فردایی بهتر فراهم‌می‌آورد.

دبیر این نمایشگاه  با بیان اینکه نمایشگاه در ۲ بخش‌ با موضوعات آزاد در زمینه نقاشی و تصویرگری برپا خواهد شد توضیح داد: فروغ طباخی، مریم رشغی، الهام طباخی، محمدرضا جرجرزاده، سید محمد موسوی پارسا، افسانه معلمیان، امین فلاحیان هیأت انتخاب آثار این نمایشگاه هستند.

وی با اشاره به شرایط و شیوه ارائه آثار برای هر ۲ بخش تصریح کرد: شرکت کنندگان در هر بخش مجاز هستندحداکثر ۳ اثر و در مجموع در هر ۲ بخش ۵ اثر ارائه دهند.

طباخی با بیان این که شرکت در این نمایشگاه ویژه تمامی هنرمندان نقاش و تصویرگر کشور است توضیح داد: هنرمندان شرکت کننده جهت اطلاع از  این فراخوان به صفحه رسمی انجمن به آدرس
@behbahan_anjoman_tajasomi مراجعه کنند.

[ad_2]

Source link

زلزله زنگ خطر کرونا را به صدا درآورد Previous post زلزله زنگ خطر کرونا را به صدا درآورد
Next post استعلام تجهیزات پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *