یادگیری پایه به پایه خارج از صفحه جستجوگرها تکنیک های بهینه سازی

[ad_1]

کل فرآیند SEO کار بر روی دو نوع از بهینه سازی روش های ie در صفحه و خارج از صفحه جستجوگرها بهینه سازی. هر دو روش خود را مشخص و گسترده فرآیندهای رتبه وب سایت در بالای نتایج موتورهای جستجو.

بهینه سازی فرایند شروع می شود با on-page SEO بهینه سازی آن بهینه سازی محتوا اضافه شده است متا تگ ها ایجاد می شوند ، یک بار کل on-page SEO بهینه سازی کامل off-page SEO بهینه سازی شروع می شود. Off-Page SEO بهینه سازی شامل فعالیت هایی است که انجام شده برای ایمن سازی مربوط به لینک ها به سمت سایت را به صفحه وب مربوطه در مقابل عنکبوت موتور جستجو.

هر جستجوگرها متخصص به شرح زیر استراتژی های مختلف برای رسیدن به نتایج خوب است. وجود دارد چند خارج از صفحه فعالیت های است که توسط تقریبا در هر سئو کار حرفه ای در این صنعت است. برخی از آنها به شرح زیر هستند:

– راهنمای ارسال مقاله – وجود دارد بسیاری از دایرکتوری های موجود در اینترنت که در آن جستجوگرها تیم تسلیم عناوین حاوی کلمه کلیدی خاص توضیحات و لینک وب سایت. در یک مختصری در مورد شرکت یا محصول و یا خدمات ارائه شده در راهنمای ارسال مقاله.

– اجتماعی فیس بوک – SEO تیم به نظر می رسد مربوط به سایت های اجتماعی فیس بوک که در آن آنها می توانید وب سایت خود را و یا لینک های مربوط به دریافت یک لینک از سایت.

– فروم اظهار نظر – انجمن های وب استفاده می شود برای تولید ترافیک برای وب سایت. بنابراین با شرکت در انجمن های وب از کارشناسان جستجوگرها شامل لینک های وب سایت را به عنوان امضای خود را پاسخ.

– نوشتن داستان – وجود صدها مربوط به دایرکتوری ها مقاله و واقعی آزادی مطبوعات دایرکتوری ها و اغلب مشاهده دایرکتوری وبلاگ ها در اینترنت است. جستجوگرها حرفه ای ارسال و ارائه محتوای با کیفیت نوشته با کلمات کلیدی خاص در دایرکتوری مربوطه.

– ارتباط عمیق – خدمات جستجوگرها نیز برای ترویج داخلی صفحات وب در اینترنت است. برای انجام این کار, آنها, ارسال, داخلی صفحه وب آدرس ها در دایرکتوری های مختلف و گزینه های ثبت لینک

– خوراک RSS نسل و ارسالی – برای آگاه باشید هر بازدید کننده در مورد به روز رسانی مکرر خوراک RSS نسل و ارسال مقاله استفاده می شود. در این هر به روز رسانی ساخته شده در وب سایت و یا حتی ارسال هر گونه اطلاعات جدید از طریق وبلاگ جدید و یا داستان و غیره به طور مستقیم به روز رسانی از طریق ایمیل به بازدید کنندگان است.

– شبکه های اجتماعی – این پلت فرم که در آن متفاوت و مختلف کاربران می توانند با برقراری ارتباط, ارسال پیام و به اشتراک گذاری اطلاعات مختلف محصولات, خدمات, صنایع, روابط و غیره. این راه دیگری برای منحرف کردن ترافیک به برخی از سایت های خاص. این کارشناسان جستجوگرها ایجاد فن صفحه زیر در سایت های شبکه های اجتماعی و ارسال به روز رسانی منظم با لینک ترویج لینک های وب.

در نهایت 1 راه link 2 راه پیوند و 3 راه لینک روش های مورد استفاده برای ترویج و گسترش این لینک وب سایت در میان وب سایت های مختلف در سراسر جهان از اینترنت. همه این ها و بسیاری از هيچ درگیر هستند در ترویج و گسترش لینک سایت در سراسر اینترنت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید