گوگل ذخیره صفحات: چگونه برای مشاهده نکات و ترفندها

[ad_1]

یک کش یا لینک یک صفحه به طور موقت ذخیره شده وب HTML اسناد و مدارک و داده ها مانند تصاویر و صفحات و محتوا به منظور کاهش استفاده از پهنای باند و سرور بارگذاری بار به بهانه درخواست صفحه وب است. وب کش سیستم موجب صرفه جویی میلیون ها نسخه از اسناد و مدارک است که عبور از آن به صورت روزانه. هنگامی که یک کاربر درخواست یک صفحه خاص که به طور معمول خواهد بود که قبلا ذخیره شده در کش آن خواهد بود لود راه بسیار سریع تر از بار اول. یک سیستم کش را می توان یا یک سرور مانند گوگل کش سیستم یا یک برنامه کامپیوتری است.

هنگامی که ما از گشت و گذار در وب ما مرورگرها معمولا ذخیره یک کپی از آن بازدید صفحات وب در یک سیستم کش به منظور سرعت بخشیدن به فرایند بازیابی داده ها از کش مرورگر بود که در آن ذخیره شده و به جای آوردن آن را از منبع اصلی آن.

چه گوگل صفحات کش چیست ؟

در حال اجرا یک جستجو در گوگل می آمدند تا با “کش” صفحات است. Google cache شده صفحات صفحه عکس گرفته شده توسط گوگل و ذخیره شده زمانی که رباتها در واقع آخرین crawled یک صفحه وب خاص و فهرست آن. کاربران مطلع هستند که آنها در حال دیدن یک صفحه cache شده عکس فوری پس از آن دستگیر شد.

چگونه می توانم بررسی ذخیره سازی صفحات در گوگل ؟

گوگل ذخیره سازی صفحات به راحتی می توان به توسط کلیک کردن بر روی فلش سبز که به عنوان نشان داده شده در تصویر زیر در کنار آدرس صفحه. هنگامی که شما با کلیک بر روی “ذخیره سازی” شما هدایت خواهد شد به نسخه های مختلف از یک صفحه است که گوگل معمولا موجب صرفه جویی در آن را به عنوان یک پشتیبان گیری زمانی که آن را برای بازدید از سایت و crawled محتوای آن زمان گذشته.

چگونه می توانم پیدا کردن Google Cache شده صفحات ؟

هنگامی که شما بازدید وب سایت های خاص اما درخواست بازده یک صفحه خطا یا غیر قابل دسترس در صفحه شما به طور معمول خواهد بود پیشنهاد کرد برای مشاهده “ذخیره شده” از صفحه وب شما فرود آمد ، کروم نمایش داده خواهد گزینه “نمایش کپی ذخیره” را فشار دهید زمانی که مرورگر نتواند به بار صفحه.

اگر شما می خواهید به حذف محتوای کش مانند قطعه و یا تصاویر است که هنوز هم یافت می شود در نتایج جستجو و شما نمی خواهید مردم را به دیدن آن همه شما باید انجام دهید این است برای ارسال درخواست خود را با استفاده از گوگل ابزار وب مستر.

با وجود این واقعیت است که عنوان و آدرس صفحه cache شده هنوز هم دیده می شود گوگل را حذف قطعه و ذخیره سازی صفحه از نتایج جستجو.

با این حال, اگر شما می خواهید برای محدود کردن یک صفحه خاص از ذخیره سازی توسط گوگل, شما ممکن است بخواهید به جای تگ های زیر به

<Head> بخش از کد صفحه خود را.

meta name=”ROBOTS” content=”NOARCHIVE,NOODP,NOYDIR”

چرا من نیاز به مشاهده و ذخیره سازی صفحه ؟

با توجه به این واقعیت است که وب سایت های مختلف را تغییر دهید اغلب خود را در نسخه های cache شده ممکن است بسیار متفاوت از موجود صفحه شما بازدید کرده اند از نتایج جستجو. در واقع آن احتمالا بی فایده است به نظر خارج از تاریخ صفحه وب دارد اما در شرایط خاص که در آن از بازدید کنندگان وب سایت و توسعه دهندگان پیدا کردن مشاهده صفحات کش سودمند و مفید از قبیل:

هنگامی که یک وب سایت بارگذاری و یا دیگر در دسترس نیست, شما هنوز هم می تواند مشاهده نسخه cache شده ذخیره شده در گوگل archives.

هنگامی که یک وب سایت ساخته شده است به طور چشمگیری تغییر یک نسخه cache شده مفید خواهد بود تا به سرعت پیدا کردن خود را مربوط و آشنا محتوا.

اگر چه ذخیره سازی صفحه وب است اغلب به روز شده آن را بار راه بیش از حد بسیار سریع تر از معمول صفحه یک مزیت است که به صورت آهسته کاربران اینترنت است.

برای اهداف جستجوگرها دیدن یک صفحه cache شده در متن-تنها نسخه به شما اجازه می دهد به عنوان یک توسعه دهنده برای پیدا کردن راه رباتها گوگل خزیدن و شاخص صفحات که عمل به عنوان یک مزیت به منظور افزایش محتوای کلمات کلیدی هدفمند و همچنین عناصر دیگر.

انقضای وله و تخفیف ویژه ارائه می دهد هنوز هم ممکن است وجود داشته باشد در صفحات کش و از این رو, شما هنوز هم می توانید گرفتن و بهره مند شوند.

در نهایت گوگل را کش چنین از ویژگی های مفید است که می تواند کمک به نه تنها بازدید کنندگان و همچنین توسعه دهندگان در پیدا کردن, مشاهده و/یا حذف یک صفحه وب خاص محتوا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید