گوگل بهینه سازی موتور جستجو

[ad_1]

با توجه به آخرین آمار 2009 تولید شده توسط StatCounter واقعی-زمان دقیق آمار وب ژنراتور در حدود بیش از 90 درصد از کاربران اینترنت در آسیا و کل جهان با استفاده از گوگل به عنوان اولیه خود را موتور جستجو به دنبال یاهو و ام اس ان. رای دادند و چهار بار به عنوان برجسته ترین موتور جستجوی گوگل را تحت سلطه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) چشم انداز برای سال و سرب خود را بیش از یاهو و جستجوی زنده است تنها بزرگتر شدن. این خزنده مبتنی بر موتور جستجو را فراهم می کند پوشش جامع از وب هم با ربط و اهمیت است.

با توجه به این که گوگل موتور جستجو با اکثریت کاربران اینترنت سهم بازار بهترین کار این است که یک's وب سایت بهینه سازی شده است در درجه اول برای رتبه بندی گوگل و استاندارد. اگر وب سایت به شرح زیر در گوگل SEO به احتمال زیاد آن است که در حال حاضر بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو دیگر به دلیل برخی تنها آینه نتایج جستجوی گوگل.

این ساخته شده است که شرکت ها و صاحبان وب سایت تبدیل به آگاه از رتبه صفحه گوگل. اما با گوگل's نامعلومی و تغییر گوگل رتبه بندی استراتژی ها و الگوریتم آن است که تقریبا غیر ممکن است ثابت و یا یک بار بهینه سازی وب سایت. در برخی از نقطه, همه فکر می کردند که آنها را توسعه داده اند و می آیند تا با ایده آل, Google SEO, برنامه ریزی, اما آنها به عنوان پیشرفت بود و گوگل. جستجوگرها متخصص و حرفه ای در پژوهش های مستمر و آزمون و خطا روش را نگه دارید, چگونه برای بهینه سازی و حفظ خود سایت و بهبود رتبه صفحه گوگل.

گوگل's, SEO, الگوریتم و نقل در توسعه پایدار. یک's وب سایت ممکن است بالا رتبه بندی گوگل در حال حاضر و نه فردا. گوگل's ثابت سیاست و تغییر الگوریتم آورده اند و توسعه دهندگان وب در سوال. قبل از یکی می تواند تغییر چند جزئیات از سایت خود را و هنوز هم نگه داشتن خود را در رتبه بندی گوگل اما به دلیل تغییرات در الگوریتم یکی دیگر می تواند تغییر رنگ پس زمینه و یا ویرایش قالب وب سایت برای آن ممکن است قطره از آن در رتبه بندی گوگل. نیز وجود دارد که موارد هنگامی که آنچه در نظر گرفته شد-کلاه سفید جستجوگرها تکنیک های آن در حال حاضر ممنوع در نظر گرفته و سیاه کلاه توسط گوگل است.

چندین وب سایت بازاریابی حرفه ای که ادعا می شکسته اند راز گوگل الگوریتم آمده اند تا با رتبه بندی گوگل نرم افزار است که می تواند با فشار یک's سایت در رتبه بندی گوگل و افزایش پیج رنک گوگل. برای برخی از, این نرم افزار ممکن است اما کار آن است که توصیه می شود به در نظر گرفتن زمان و پول و تلاش قرار داده می شود در این تکنیک های بهینه سازی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید