کلید واژه SEO Tips for Beginners

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو و یا جستجوگرها گسترده رسیدن مدت است. بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک و مدیران استفاده از اصطلاح SEO بدون واقعا درک آنچه در تاکتیک های درگیر هستند. امروز من می خواهم برای پوشش پایه کلید واژه ها شیوه های.

فرایند جستجو است که وابسته به کلمات کلیدی. موتورهای جستجو مانند گوگل, یاهو و بینگ استخدام علوم بازیابی اطلاعات بر اساس کلمات کلیدی که پایه و اساس جستجو و زبان خود را.

همانطور که موتورهای جستجو با استفاده از “عنکبوت و ربات” به خزیدن در صفحات وب آنها پیگیری صفحات و سازماندهی و یا “شاخص” آنها را بر اساس کلمات کلیدی. به جای ذخیره سازی the world's میلیاردها صفحات وب همه در یک مکان موتور جستجو's پایگاه داده بخش و ذخیره اطلاعات در میلیون ها کوچکتر پایگاه داده ها بر اساس کلمات کلیدی. آنها در نتایج موتورهای جستجو صفحه نتایج جستجو (SERP) می توانید اطلاعات بسیار سریع تر – بر اساس کلمات کلیدی شما با استفاده از به جستجو.

در حال حاضر شما're احتمالا گفت: “خوب من آن را در حال حاضر چگونه می توانم آن را انجام دهم؟” سوال بزرگ.

به عنوان شما ممکن است حدس می زنم آن را's نه کاملا به عنوان آسان به عنوان 1, 2, 3, و من همیشه به شما توصیه می مشورت با یک حرفه ای است که تمرکز بر روی SEO برای کسب و کار کوچک. گاهی اوقات شما می تواند انجام بیش از آسیب خوب! اما اجازه می دهد تا's پوشش برخی از اصول اولیه به این دلیل که بیشتر شما را در درک بهتر مجهز you'خواهید بود به مدیریت تلاش های SEO شما را به خودتان و یا استخدام برون سپاری راه حل های بازاریابی.

بدیهی است که اگر وب سایت شما و یا کسب و کار به فروش می رساند کوکی های شما'd می خواهید سایت شما ذکر شده و رتبه بسیار برای کلمه کلیدی “کوکی ها.” Duh! ما فقط باید مطمئن شوید که موتورهای جستجو را مشاهده کنید کلمه “کوکی ها” و در نظر گرفتن آن مربوطه نتیجه جستجو برای نمایش به یک مصرف کننده. اجازه دهید's پوشش چند راهنمایی برای گرفتن سایت خود را برای رتبه بندی کلمه کلیدی مورد نظر خود را.

عنوان صفحه و توضیحات

SEO حرفهایها اشاره به این که تگ عنوان و توصیف متا اما برای اهداف ما're خواستار آن نام صفحه و توضیحات آن. You'll see برچسب عنوان نمایش داده شده در تب مرورگر صفحه شما've مشاهده. توضیحات چیزی است که کاربران را ببینید زمانی که شما صفحه را نشان می دهد ارگانیک در نتایج جستجو.

ما می خواهیم از موتورهای جستجو به دیدن “کوکی ها” در صفحه عنوان به عنوان به خوبی به عنوان در صفحه توضیحات در صورتی که's چه سایت ما این است که در مورد.

برای مثال ما با استفاده از کلمه کلیدی کوکی ها در اینجا,'s آنچه در آن ممکن است مانند نگاه:

تگ عنوان و یا نام صفحه: بهترین کوکی ها آنلاین!

توضیحات / کنترل: کوکی ها همه ما انجام می دهیم! خرید یک جعبه کوکی ها برای خودتان و یا خرید به صورت فله کوکی ها برای رویدادهای خاص. سفارشات سفارشی شروع در $ 19.95.

خود را در تگ عنوان و توضیحات مسلما تنها مهم ترین ابزار جستجوگرها شما! مطمئن شوید که شما're کلمات کلیدی به خوبی نشان داده شده به کمک به بالا بردن رتبه در جستجوگرها و ایجاد یک هویت نام تجاری جامد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید