کلافگی سخنگوی کاخ سفید از رسانه‌های منتقد ترامپ

[ad_1]

کایلی مک‌انانی روز جمعه در نشست خبری خود این مطلب را به عنوان نکته پایانی و مهم این نشست مطرح کرد و در حالی که هنوز جمله‌اش پایان نیافته بود، این نشست را ترک کرد.

وی افزود: باید به نکته مهمی متذکر شوم؛ وقتی به فلیم‌های منتشر شده درباره پوشش خبری اعتراض‌ها نگاه می‌کنید رسانه‌هایی چون سی ان ان، ام اس ان بی سی، سی بی اس با عباراتی همچون جمعیتی عظیم، ده‌ها هزار نفر و 200 هزار نفر فخر فروشی می‌کنند اما آنها درباره اندازه جمعیت گردهمایی انتخاباتی ترامپ عمیقا نگران هستند.

سخنگوی کاخ سفید ادامه داد: مجری ام اس ان بی سی گفت که عدالت اجتماعی برتر از فاصله اجتماعی است اما وقتی رئیس جمهوری به دنبال جشن گرفتن دستاورد در این کشور با اجتماع محدود است، به عنوان عرصه گسترش ویروس کرونا درنظر گرفته می‌شود.

مک‌انانی اضافه کرد: من فکر می‌کنم باید ثبات در داخل داشته باشیم وقتی جمعیت عظیم را پوشش می‌دهیم. ما باید از سوی دانشمندان راهنمایی شویم نه اینکه از دانشمندان استفاده ابزاری کنیم آنگونه که اغلب بر روی آنتن شبکه‌ها به ویژه سی ان ان می بینیم.

این اظهارات و رفتار سخنگوی کاخ سفید با واکنش خبرنگاران این حوزه مواجه شد و در فضای توئیتری خود با خسته‌کننده دانستن اظهارات مک‌انانی نوشتند او نشان داد که درک او از روزنامه‌نگاری چقدر اندک است.

خبرنگاران متعددی در این نشست از سخنگوی کاخ سفید پرسیدند که آیا در گردهمایی انتنخاباتی روز شنبه ترامپ که قرار است در اوکلاهاما برگزار شود، از ماسک صورت استفاده می‌کنند یا خیر، که گفت: این یک انتخاب شخصی است. من هر روز آزمایش کرونا می‌دهم و آنها به استفاده از ماسک توصیه‌ای نداشته‌اند.

این اظهارات سخنگوی ترامپ در شرایطی انجام می‌دهد که سازمان پیشگیری و کنترل بیماری‌های آمریکا به همه شهروندان این کشور توصیه کرده است که از ماسک صورت استفاده کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید