کامل گام به SEO وردپرس وبلاگ

[ad_1]

برای بهینه سازی وبلاگ وردپرس خود را به سادگی به دنبال دستورالعمل های زیر:

دوستانه ساختار لینک ثابت

اولین چیزی که به انجام قبل از ایجاد هر گونه پست به تغییر لینک ثابت. همیشه این کار را قبل از شما هر چیزی. دوستانه ترین ساختار لینک ثابت باید چه این سایت با ساختار “domain.com/post-name”. من را دیده اند بسیاری از مردم تمایل به استفاده از تاریخ و ماه در وسط url است که یک چیز خوب, به عنوان عمیق تر شما با قرار دادن پست های خود را در سخت تر آن را در بر داشت مگر اینکه شما واقعا باید یک محتوای خوب.

اگر شما در حال حاضر استفاده از این فرمت و می خواهید به تغییر به من پیشنهاد یک, پس از آن تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که برای ایجاد تغییر مسیر به صورت دستی برای هر صفحه. سعی نکنید editting htaccess تغییر نام دهید به دلیل آن را نمی خواهد کار. من آن تلاش کرده اند اما روز بعد شما بیدار شما را پیدا خواهد کرد htaccess تغییر نام دهید در حال بازنویسی به عقب به طور پیش فرض. به نظر می رسد مانند وردپرس را به طور خودکار به بازنویسی فایل htaccess. تنها راه شما می توانید انجام دهید این است برای ایجاد “تغییر مسیر دائمی” برای هر صفحه. این مهم است که برای انتخاب دائم تغییر مسیر به جای موقت به عنوان آن است که جستجوگرها دوستانه است. از تجربه من استفاده از این روش می توانید با موفقیت تغییر بالا رتبه بندی صفحات به نقطه را به آدرس جدید و بدون از دست دادن هر گونه رتبه بندی است. اگر شما در حال حاضر استفاده از پیش فرض ساختار است که domain.com/?p=5سپس به سادگی و بدون نیاز به نگران باشید. فقط تغییر ساختار و آن را حفظ خواهد کرد صفحات فعال به جای صفحه خطا. زودتر عنکبوت خواهد خود را به روز رسانی رتبه بندی صفحات با آدرس جدید.

استفاده مناسب از برچسب ها و ساختار

مطمئن شوید که هر پست شما را به عنوان تگ h2 به جای برخی از نام های دیگر ایجاد شده در css. اگر آن را تا به چیزی مانند “post-title” تغییر آن به “h2” در stylesheet. این مهم است که h2 برچسب عنوان هر پست شما را. همیشه انتخاب یک عنوان خوب برای پست های خود را. سعی کنید به استفاده از سبک روزنامه های, تیتر. اگر شما در حال نوشتن در مورد مزایای استفاده از بازی تنیس به سادگی آن را “مزایای استفاده از بازی تنیس” آن را به اندازه کافی قوی خود را. همیشه قرار داده bolds در مناسب کلمات یا جملات. اضافه کردن “li” برچسب ها می تواند یک راه قدرتمند خود را پست تر به نظر می رسد orgnaized. برخی از تم وردپرس دارای برچسب h2 در برخی از کلمات که باید سزاوار نیست مانند “Leave a comment” یا “دسته”. همیشه آنها را تغییر دهید به کوچکتر به عنوان آنها را انجام خواهد داد هر کالا به شما. همیشه قرار دادن صحیح لینک در وبلاگ خود که می تواند اجازه می دهد عنکبوت به دنبال دارد. هرگز خود را پنهان آرشیو و دسته بندی لینک کلیک کنید. قرار داده و آنها را در نوار کناری. آن مهم است به درک که بدون داشتن یک لینک به جایی عنکبوت موتور جستجو خواهد شد *هرگز* می دانم وجود دارد.

استفاده از بهینه سازی عنوان

به عنوان پیش فرض وردپرس استفاده کمتر دوستانه مورد استفاده قرار گیرد به عنوان آن را به عنوان پست در گذشته است. بهتر است به حرکت عنوان روبروی. شما می توانید با دانلود یک افزونه به نام مطلوب عنوان که اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن

<?php optimal_title(); ?> در این عنوان می توانید به عنوان در هر نقطه که شما می خواهید. شما می توانید با استفاده از فرمت “نام پست” – “نام سایت” است که موثر ترین راه. اما به یاد داشته باشید همیشه ذهن خود را تغییر دهید پس از اصلاح. اگر شما تغییر فرمت 5 بار در یک ماه آن را بعید است که شما پست خواهد شد ایندکس بالا خواهد شد و شما به هدر رفتن وقت خود را.

نصب پست های مربوط به پلاگین

این را می توان قدرتمند ترین چیزی که به انجام است. همیشه نصب این افزونه آن است که یک راه موثر نه تنها ساخت وب سایت خود را به نظر می رسد با ارزش تر و همچنین یک راه بسیار خوبی برای بهبود صفحه نمایش. افرادی که خواندن مقاله شما همیشه می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر و حداقل 5 مقالات مرتبط لینک کنار و یا در زیر مقاله باید جذب آنها را به جلو بروید و بخوانید. سعی کنید دانلود فیلم مربوط به پلاگین [http://www.w-a-s-a-b-i.com/archives/2004/05/26/WordPress-related-entries-plugin/] و تغییر آن به صفحه نمایش 10 مقالات مرتبط به جای 5 ، این افزونه همچنین می توانید کمک های خود را پست تر به نظر می رسد با ارزش به عنکبوت و دیگر پست های مرتبط آسان تر به فهرست بیش از حد.

تبادل لینک با کیفیت وبلاگ

هرگز غفلت اهمیت خروجی لینک در وبلاگ خود. اگر وبلاگ شما در حال حاضر برخی از رتبه شما احتمالا باید پیدا کردن برخی از شرکای لینک به راحتی از انجمن ها و وبلاگ ها. همیشه انتخاب کسانی که با محتوای مربوط به شرکای خود. آن را به وب سایت شما دیده می شود با کیفیت بیشتر به عنکبوت. اگر شما در حال شروع کردن و هیچ همکاران در همه, آن می تواند گاهی اوقات به جستجو برای حق همکاران. همیشه دوستان را در انجمن پست به طور فعال وجود دارد. ترک url وبلاگ خود را در امضای هر پست برای بسیاری از انجمن های بزرگ را می توان قدرتمند و موثر راه برای ترویج وبلاگ شما. برخی از انجمن ها به اندازه کافی محبوب است که آنها باید رتبه بالا در showthread.php فایل و یا دیگران آن است که یک راه خوب برای افزایش روابط خود را بیش از حد!

خلاص شدن از شر اسپم و لینک دیدگاه

همه ما می دانیم که مردم می توانند نظرات در هر پست اما چگونه ارزش نظری دارند ؟ من باید اعتراف, نظرات بسیار با ارزش هستند. آنها می توانند پست های خود را سنگ بسیار بالا در یک کلمه کلیدی رقابتی, اما تنها در صورتی که محتوای به اندازه کافی خوب است. نظرات مرتبط می توانید اضافه کردن بیشتر زمینه به پست شما از نظر این دیدگاه از عنکبوت. داشتن مردم خوب ترک کلمات مرتبط با یک راه عالی برای بهبود ارزش مقاله شما. وجود دارد اسپم در دنیای وبلاگ نویسی. اغلب اوقات شما را پیدا خواهد کرد مردم ترک چیزهای شبیه به “خرید ویاگرا cigrattes و غیره” در نظرات و ترک دسته کامل از لینک های نامربوط به محتوای. این همیشه باید گرفته شود به عنوان یک مسئله جدی است زیرا آنها خود را به قتل پست! آیا همیشه فیلتر نظرات جدید قبل از تصویب آن است. وجود دارد یک تابع در وردپرس که شما می توانید استفاده کنید به نگه داشتن یک پست اگر آن را حاوی یک کلمه خاص و یا اگر آن را تا به تعداد x از لینک کلیک کنید. به سادگی رفتن به گزینه ها -> بحث و گفتگو در بخشی که در آن می گوید: “برگزاری یک نظر در صف اگر آن را حاوی بیش از…” با وارد کردن شماره به 1. در حال حاضر اگر کسی مکان یک لینک و یا بیشتر در نظر, نظر به طور خودکار قرار داده می شود در خود نگه دارد. در زیر آن است که از نظر ویژگی لیست سیاه قرار داده و در کلمات که شما می خواهید برای جلوگیری از, برای جلوگیری از نامطلوب کلمات به نظر می رسد در وبلاگ خود.

بالا مشاهده پست پلاگین

یکی دیگر از روش های قدرتمند شما می توانید انجام دهید این است که نصب بالا views پلاگین. این افزونه می توانید صفحه نمایش محبوب ترین پست ها در وبلاگ خود و در نتیجه جذب بیشتر خوانندگان و بهبود خود را بازدید. من فکر می کنم شما می توانید با تغییر عدد به طور پیش فرض برای نمایش من معمولا صفحه نمایش بالا 15 بیشترین بازدید پست ها.

خود را سفارشی کنید خطای 404 صفحه

همیشه به یاد داشته باشید برای ویرایش صفحه خطا. اغلب اوقات زمانی که یک پست حذف شده است و بازدید کنندگان جدید در آینده وردپرس را به بازدید کننده به صفحه 404. در حال حاضر شما نمی خواهید به دست هر یک بازدید کننده جدید به دانستن بیشتر در مورد سایت خود ، یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید این است که برای کپی کردن index.php برنامه نویسی و چسباندن آن به صفحه خطا. این می تواند اجازه دهید بازدید کنندگان خود را مشاهده صفحه خانگی به جای استفاده از یک صفحه خالی و گفت این صفحه یافت نشد. متناوبا, شما می توانید ترک درست لینک در صفحه خطا, درخواست بازدید کننده به کلیک بر روی آن وارد صفحه درست.

نگه داشتن در حال بارگذاری سریع وبلاگ

من اغلب می بینیم بسیاری از وبلاگ نویسان قرار دادن انواع کدهای عجیب و غریب و قاب در داخل یک وبلاگ است. هرگز فراموش که آن را به عنوان میکند بارگذاری یک صفحه و بازدید کنندگان دور نگه می دارد. کاربران اینترنت اغلب افراد تنبل, من باید بگویم که آنها به جای پنجره را ببندید و بروید و یک مترو از نشستن وجود دارد در حال انتظار برای چیزی است که نشان داده شود و برای 2 دقیقه. شما همیشه باید مطمئن شوید که وبلاگ خود ناوبری آسان برای مردم را به مرور از طریق تمام سایت. به طور پیش فرض “بعدی” و “قبلی” لینک به اندازه کافی خوب هستند اما شما می توانید سعی کنید برای تغییر متن لنگر را به چیزی مانند “جزئیات بیشتر دربارهی %sitename%” و “خواندن موضوعات قدیمی در %sitename%”.

نقشه سایت گوگل برای وردپرس

آن را کاملا یک شایعه چند سال گذشته زمانی که گوگل اعلام کرد که مدیران سایت می توانید از نقشه سایت به عنوان یک راه برای برقراری ارتباط با عنکبوت برای کمک به خود صفحات ایندکس شده. با توجه به وب سایت گوگل, آن را می گوید “پروتکل نقشه سایت اجازه می دهد تا شما را به اطلاع خزنده موتور جستجو در مورد Url در وب سایت های که در دسترس هستند به صورت خزنده. یک نقشه سایت شامل یک لیست از آدرس ها و همچنین ممکن است شامل اطلاعات اضافی دربارهی آن Url ها مانند زمانی که آنها آخرین تغییر چگونه اغلب آنها را تغییر دهید،”. نمایشگاه به اندازه کافی است که یک نقشه سایت باید انجام برخی از خوب به وبلاگ خود. یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد یک نقشه سایت گوگل و ارائه آن به گوگل برای کمک به خود را تقویت نمایه سازی قدرت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید