کاربران آندروید مراقب باشید از برنامه های جعلی

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از برنامه های موجود برای آندروید کاربران در فروشگاه Google Play. آن است که همیشه آسان برای دانلود نرم افزار از فروشگاه بدون نیاز به جستجو برای آنها را در جای دیگر. اما اغلب وجود دارد تهدیدات ناشناخته است که شما آگاه هستند در حالی که دانلود نرم افزار. وجود دارد بسیاری از برنامه های آندروید در دسترس هستند اما برخی از آنها مخرب برای دستگاه شما و گوشی های هوشمند خود را. وجود دارد برنامه های طراحی شده برای سرقت اطلاعات شخصی خود را بی درنگ شما برای ثبت نام به سود حق بیمه بسته اس ام اس و فشار از لینک های مخرب از طریق تبلیغات. شما نیاز به آگاهی در مورد این نرم افزار به عنوان یک بار این دریافت به ویران با سرقت تمام اطلاعات بدون دانش خود را. حلال آژانس در حال نظارت بر apps on Google Play و برنامه های ساخته شده توسط شخص ثالث.

اگر در هر صورت شما دریافت هر گونه هشدار و سپس شما نیاز به فورا حذف آن از دستگاه شما. در اینجا یک لیست است که کمک خواهد کرد که شما تشخیص جعلی و برنامه های که استقرار نرم افزارهای مخرب بر روی دستگاه شما آندروید یا گوشی های هوشمند آندروید.

جعلی نصب

آن گزارش شده توسط آنلاین نظارت آژانس در مورد جعلی Google Play installer است که در دسترس است در یک شخص ثالث وب سایت. حتی نام دامنه گوگل در آن به طوری که برای گول زدن کاربر را به باور که آدرس معتبر است. این برنامه با هدف قرار دادن روسیه و کاربران اروپایی در حال حاضر اما این به این معنا نیست که شما امن هستند. این بدافزار بخشی از آندروید.fakeinstaller و BadBadPiggies که قرار است برای فریب کاربران را به دانلود برنامه های خود را.

هنگامی که شما دانلود این برنامه شما خواهید دید که نوار پیشرفت که آن نیز جعلی است. در پس زمینه این برنامه شروع می شود ارسال نرخ حق بیمه پیام. آمار مانند تلفن همراه شناسههای دستگاه فرستاده می شود به حساب کاربری گوگل است.

جعلی برنامه موسیقی

در حالی که جستجو برای برنامه های موسیقی شما بدیهی است که انتخاب آنهایی که محبوب ترین است. این به نوبه خود ممکن ساختگی. Zoukomobile بالا برنامه موسیقی است که یکی از این برنامه است که در واقع یک برنامه جعلی. این برنامه در دسترس است بر روی پلت فرم از یک برنامه شخص ثالث ارائه دهنده. این برنامه شما فراهم می کند جریان لینک کلیک کنید برای هنرمندان محبوب و آهنگ ها. اما به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به پخش آهنگ ها از طریق این برنامه شما خواهد بود ندانسته متهم $4/هفته است. شما خواهد بود به طور خودکار به اشتراک اس ام اس اشتراک است که در مالزی.

اگر شما با دقت به رفتن را از طریق شرایط و ضوابط این برنامه شما را مشاهده خواهد شد بند مربوط به پرداخت هزینه. آن ذکر شده است که یک کاربر دانلود این برنامه را مجبور به پرداخت گفت: میزان هزینه برای پخش موسیقی است. این برنامه نرم افزارهای مخرب به عنوان شما شارژ خواهد شد مقدار پوچ برای پخش موسیقی خواهد شد و اضافه شده به لیست اشتراک از خدمات اس ام اس.

پردهی نرم افزارهای مخرب

Android.OpFake نرم افزارهای مخرب است که پردهی تحت جعلی مخزن. جعلی مخزن توزیع شده است توسط شخص ثالث ارائه دهنده نرم افزار. یک پردهی نرم افزارهای مخرب مبدل شده است تحت یک برنامه است که به معنای به خزش به دستگاه خود را بدون دانش خود را. شما نصب برنامه تحت تاثیر واقعی برنامه در حالی که آن را مانند یک اسب تروا به دزدکی حرکت کردن را به دستگاه شما.

هنگامی که شما تلاش برای آن را دانلود کنید شما یک فرم است که به شما تغییر مسیر به وب سایت دیگر. شما در زمین وجود دارد را از طریق صفحه خدمات از نظر. شما خواهد شد ارائه شده اطمینان که این سرویس کمک خواهد کرد که شما انتخاب کردن برای حق بیمه اس ام اس اشتراک در حالی که در پس زمینه برنامه در حال حاضر آغاز شده ارسال گران پیام.

جعلی, خنده دار, برنامه

اغلب برای سرگرمی خاطر و یا برای بازی شوخی با شما دانلود برنامه های که در حال خنده دار مانند گوز برای تلفن های موبایل برنامه. گوز برای تلفن های موبایل ماشین (نسخه 2.2|10) در دسترس است در Google Play. این برنامه به نظر می رسد به طوری معتبر که آن را به یک امتیاز پنج ستاره برای فریب کاربران است. گفته شده است برای دانلود شده است حداقل 500,000 میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان. به محض این که شما دانلود این برنامه id دستگاه خود را آپلود به شبکه های اجتماعی مانند AirPush و static.leadbolt.net. AirPush شناخته شده است تهاجمی آگهی شبکه است که فشار تبلیغات برای دستگاه شما است. تمام تبلیغات را شروع به ظاهر شدن در نوار اطلاع رسانی و صفحه نمایش پر خواهد شد تا با تبلیغات آیکون.

در تئوری یک بدافزار است و نه محدود به یک پلت فرم خاص و یا یک دستگاه. حتی اگر شما یک شاه توت, موبایل و یا دستگاه های iOS کاربر شما هنوز هم ممکن است در معرض خطر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید