چگونه وب سایت خود را طراحی و سئو باید در کنسرت

[ad_1]

شما به احتمال زیاد فرم نظر خود را در مورد ارزش یک وب سایت در چند دقیقه اول که شما آن را ببینید. بسیاری از ما آنچه که ما ممکن است یک “واکنش روده” در مورد هر سایت. به طور معمول, it's بر اساس نگاه و احساس از سایت و واکنش ما به آنها. ما که پاسخ فوری به یک وب سایت بر اساس آنچه در آن مانند به نظر می رسد که چگونه از آن آسان است برای پیدا کردن آنچه ما می خواهیم و آنچه فوری تن از این سایت ممکن است.

SEO یا بهینه سازی موتور جستجو, همه چیز در مورد گرفتن ترافیک و افرادی که به سایت ما آمده. یکی از چیزهایی است که بسیاری از طراحان و کارشناسان جستجوگرها به طور یکسان تمایل به فراموش کردن این است که ترافیک تشکیل شده است از افراد واقعی که در حال مشاهده یک وب سایت و در تلاش برای گرفتن چیزی از آن دور. این به این معنی است که چگونه به خوبی این سایت دریافت کرده است در حال رفتن به از بالاترین اهمیت برای صاحب سایت و یا شرکت. آنچه که بدان معنی است که طراحی گرافیک طراحی درست است که بخش مهمی از SEO کلی.

سئو و طراحی گرافیک کار دست در دست و یا حداقل آنها باید. دلیل این امر این است که اگر سایت نگاه و احساس است که't, واکنش است که شما از مشتریان خود خواهد بود برای پیدا کردن سایت های دیگر است که احساس خوبی به آنها می دهد و یا آنها که فوری احساس اعتماد و یا جذاب تر احساس . تنها یک سایت است که از لحاظ بصری جذاب حامیان مالی تبدیل و الهام بخش اعتماد به بازدید کننده است که برای تبدیل به راه است که شما می خواهید. جامد نگاه حرفه ای و احساس می کند که خوب ناوبری و اطلاعات خوبی را به کاربران خود راه رفتن است وقتی که می آید به طراحی وب سایت. هر چیزی کمتر خواهد شد به طور موثر تضعیف عملکرد وب سایت خود را.

درخواست تجدید نظر بصری طراحی وب سایت برای جستجوگرها است همه چیز در مورد ساخت است که ترافیک و یا کسانی که مردم تبدیل به فروش به مشتریان جدید است. مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه که's هدف نهایی خود را. این که آیا شما're تلاش برای آوردن مردم به یک فروشگاه واقعی به خرید محصولات خود را در تلاش به آنها را برای خرید خدمات یا فروش محصول آنلاین اولین نمایش از وب سایت شما چیزی است که تعیین خواهد کرد که آیا یا نه که در واقع تبدیل می گیرد .

چه تعریف موثر SEO طراحی وب سایت? چه خواهد شد نهایی سایت بود برای تبدیل? در واقع وجود دارد't خاصی طراحی و یا طرح است که ممکن است تبدیل بهتر از دیگری اگر چه برخی از رنگ ها توسط کارشناسان در نظر گرفته می شود بیشتر موثر برای مقاصد خاص. برای مثال یک وب سایت که ارائه می دهد آبی و یا زنگ های عمیق تر در نظر گرفته می شود بیشتر الهام بخش اعتماد در حالی که نارنجی یا قرمز است و بیشتر برای یک سایت که از ویژگی های حزب موارد و چیزهای دیگر که بیشتر متکبر طبیعت است. رنگ می تواند الهام بخش و یا ما را به واکنش نشان می دهند اما از آن است که't تمام شود و پایان همه در جستجوگرها طراحی. به طور معمول بهترین طراحی وب سایت برای جستجوگرها خواهد بود, روشن, پاک و ساده, اما بیش از حد است't آخرین کلمه در طراحی وب سایت. بیشتر رنگ های جسورانه در حال تبدیل شدن به دستور روز حتی برای مطلب ثابت سایت.

فقط تعداد کمی از چیزهایی که شما می خواهید به در نظر گرفتن زمانی که شما're فکر کردن در مورد چگونه به خوبی طراحی سایت خود را به کمک خود را در جستجوگرها خواهد بود:

ناوبری آسان
روشن و مختصر اطلاعات
کاهش استفاده از فلش و یا قطعات موسیقی
کمتر رسانه ای سنگین
کاهش استفاده از آیتم هایی که ممکن است سرعت بارگذاری صفحات است.

همه این چیزها را یا اضافه کردن یا کاستن از تاثیر مثبت که صفحه باعث می شود در کسی که در حال مشاهده آن.

هنگامی که شما در حال ایجاد یک صفحه وب و یا داشتن آن ساخته شده است, مطمئن شوید که وب سایت طراحی خواهد شد کار در کنسرت با SEO به جای detracting از آن است. سئو و طراحی وب سایت ایده آل باید دست در دست. نگه داشتن آن ساده به نظر می رسد منظور از این روز به منظور اجازه می دهد طراحی وب سایت و SEO به شما بهترین شانس را از بازدید کننده های جدید خواهد شد که تبدیل به مشتریان جدید است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید