چگونه می توانید در صفحه اول گوگل

[ad_1]

مرحله 1 – تحقیقات کلمات کلیدی

هنگامی که شما چیزی از استفاده به مردم شما نیاز به کلمات کلیدی به آنها را به وب سایت خود را. کلمه کلیدی خود را می تواند یک کلمه بسیاری از کلمات یا عبارات. کلمات متعدد و عبارات را انجام دهید چرا که آنها خاص تر است که خوش به مشتریان بالقوه از آنجا که آنها می تواند شما در پیدا کردن این راه آسان تر. کلمات کلیدی همچنین کمک در دادن به شما رتبه بندی موتور جستجو بهتر.

در حال حاضر شما نیاز به اشفتگی فکری موقتی در مورد کلمات کلیدی خود را; فکر می کنم جایگزین کلمات کلیدی بیش از حد. باید یک لیست از حدود 30 کلمات کلیدی/عبارات. انتخاب دو عبارت کلمه کلیدی شما بر این باورند در حال جستجو است. به یاد داشته باشید بیشتر رقابت شما باید سخت تر از شما نیاز به کار به آن را در 10 صفحه برای نتایج موتور جستجو. این به این معنی شما نیاز به انتخاب دو عبارت کلمه کلیدی که مربوط به کسب و کار استفاده می شود نزدیک به عنوان اغلب.

مرحله 2 – نسخه وب

متن شما را در وب سایت است که به نام وب کپی کنید. به همین دلیل شما نیاز به استراتژیک جای خود را به کلمات کلیدی/عبارات در صفحه وب به منظور متقاعد کردن این موتورهای جستجو است که مواد خود را بسیار مرتبط است. به یاد داشته باشید که مشتریان شما هنوز هم نیاز به برای اولین بار می آیند. در اینجا پنج روش شما می توانید به بهبود رتبه بندی موتور جستجو خود را با کلمات کلیدی:

– قرار دادن کلمه کلیدی در عنوان

– کلمات کلیدی باید در صفحه بالا

– پررنگ کلمات کلیدی زمانی که مورد نیاز

– آیا لینک هایی که راهنمای خوانندگان را به صفحات دیگر فقط با واژه های دیگری بیان کردن مطالب با کلمات کلیدی.

– کلمات کلیدی باید HTML برچسب عنوان; انجام این کار به خودتان یا شخص دیگری آن را انجام دهد

هنگامی که شما انجام می شود اضافه کردن محتوای جدید است که شامل زمان توصیف و دیگر اطلاعات بر روی محصولات/خدمات خود را. اگر شما می توانید نوشتن نیست و یا اصلا زمان استفاده از دایرکتوری ها مقاله است که می تواند به شما این را به صورت رایگان. به یاد داشته باشید… تصاویر خوب هستند اما موتورهای جستجو تنها می تواند خواندن متن.

مرحله 3 – ارتباط

هنگامی که وب سایت باید لینک آن را به شدت بهبود رتبه بندی موتور جستجو. دلیل این امر این است که رباتها را ببینید مقدار از لینک ها و تعیین محبوبیت آن است. هنوز هم آن را با کیفیت از این لینک کلیک کنید و مقدار لینک های که باعث می شود تفاوت. مطمئن شوید که وب سایت های دیگر لینک ها مربوط به محتوای وب سایت خود را. از طریق وب سایت های مختلف که مربوط به شما بنابراین شما تضمین شده دریافت رتبه بندی موتور جستجو; نامه نوشتن توصیف در جزئیات چگونه بازدید کنندگان خود را می تواند به نفع از دانستن کسب و کار شما و درخواست آنها تولید یک لینک بازگشت به سایت شما.

در حال حاضر شما نیاز به نظارت بر رتبه بندی با تایپ کلمات کلیدی انتخاب شده. اگر شما دریابید که شما فاقد آن ایجاد تغییرات برای بهبود رتبه بندی موتور جستجو. همیشه نگه داشتن سایت به روز شده و افزایش می دهد که چگونه بسیاری از لینک شما را به سایت خود را. همانطور که شما بهتر رتبه بندی موتور جستجو شما خواهید دید افزایش ترافیک است که باید در نهایت تبدیل به فروش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید