چگونه می توانید ترافیک به صورت رایگان برای دریافت بیشتر بازدید کنندگان وب سایت

[ad_1]

شما نیاز به یک استراتژی خاص هنگامی که شما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه می توانید ترافیک به صورت رایگان. شما خواهد بود بسیار موفق اگر استراتژی خود را شامل نمی شود یک راه برای جذب بیشتر بازدید کنندگان وب سایت.

به منظور دریافت ترافیک به وب سایت شما نیاز به دانستن آنچه که تاکتیک های تولید بهترین نتایج. در اینجا 8 راه شما می توانید درایو ترافیک به وب سایت خود و دریافت ترافیک بیشتر رایگان:

برای اولین بار به خوانندگان یا بینندگان محتوای بزرگ. بدون محتوای بزرگ بازدید کنندگان را ترک سایت شما در عجله و هرگز دوباره. مطالب خود را می تواند در قالب تصویری, وبلاگ, پست, بررسی و یا تفسیر.

دوم جستجوگرها بهینه سازی است که هنوز هم یک عامل بسیار مهم است. گوگل تا به حال ممکن است برخی از به روز رسانی عمده به تازگی اما این واقعیت باقی می ماند که موتورهای جستجو آنها چه نیاز است که هنوز هم مهم است به درایو ترافیک به وب سایت.

سوم رسانه های اجتماعی در حال تبدیل شدن به یک بسیار مهم رتبه بندی عامل در گرفتن ترافیک رایگان برای سایت شما. مطمئن شوید که شما اجازه جهان می دانم زمانی که شما ایجاد کرده و مطالب جدید را از طریق به عنوان بسیاری از رسانه های اجتماعی به عنوان امکان پذیر است.

چهارم اگر شما ایجاد یک صفحه فرود یا صفحه فشار برای دریافت ترافیک به وب سایت خود را, مطمئن شوید که شما در حال ارائه دلایل قانع کننده که چرا آنها باید وب سایت خود را. یوتیوب بازاریابی یک منبع رایگان برای صفحات فشار است.

پنجم رسیدن به صاحبان وب سایت دیگر و ببینید اگر شما می توانید به اشتراک گذاری مطالب خود را در سایت های خود را. هر کس به دنبال محتوای بزرگ برای قرار دادن در وب سایت. این است یک راه عالی برای دریافت مربوطه لینک بازگشت به سایت خود را به بهبود خود را از قدرت.

ششم اگر شما نمی توانید دیگر صاحبان وب سایت است که اجازه می دهد تا شما را به کمک محتوا انجام بهترین چیز بعدی. نظر خود را در مقالات و یا نوشته های تصویری. مطمئن باشید که نظرات شما مثبت و مفید است.

هفتم تشویق دیگر صاحب وب سایت را برای شما ارسال. این یک وضعیت برنده-برنده است چون شما محتوای عالی و آنها با قرار گرفتن در معرض بیشتر با مخاطبان جدید.

هشتم با استفاده از نشانه گذاری اجتماعی برای رانندگی ترافیک به وب سایت خود را. اجتماعی فیس بوک از طریق سایت های مانند Delicious StumbleUpon Digg و Reddit می تواند فقط به عنوان مهم به عنوان SEO بهینه سازی.

گرفتن ترافیک رایگان یک راه عالی برای دریافت بازدید کنندگان وب سایت اگر شما برنامه ریزی استراتژیک از مراحل خود را. ممکن است شما بودجه برای شروع با یک پرداخت برای هر کلیک استراتژی و این درست است. شما می توانید انجام دهید بسیار خوب اگر شما به دنبال این 8 استراتژی.

امید کسی را نشان می دهد تا وب سایت خود را به ندرت به کار می کند. شکل و خارج چگونه برای دریافت ترافیک به صورت رایگان, به ویژه هنگامی که شما فقط از شروع. حفظ و افزایش سرعت برنامه خود را تا زمانی که شما یک ادم استراتژی به تمام بازدید کنندگان وب سایت شما می توانید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید