چگونه طراحی وب در سال 2018?

[ad_1]

سفارشی تصاویر

یک سایت است که شامل تصاویر بیشتر سرگرم کننده است به نظر. چنین رسانه ای چند منظوره است که برای ایجاد بازیگوش و دوستانه تصاویر. هنرمندان حرفه ای قادر به ساخت تصاویر با شخصیت مناسب برای یک نام تجاری. این چیزی است که برندها برای رسیدن به هدف در بازار است که busier هر سال است.

این نوع گرایش جوانان برای تفریح و پر انرژی, کسب و کار, اما آن را نیز می تواند کمک به به طور معمول جدی و راست مغز برندها تبدیل به قابل دسترس بیشتر را به مشتریان. بدون توجه به آنچه هویت نام تجاری خود را قطعا وجود دارد یک تصویر سبک به آن جا.

بزرگ و پررنگ تایپوگرافی

تایپوگرافی یکی از قدرتمند ترین ابزار های بصری از آن است که قادر به ایجاد شخصیت تحریک احساسات و تنظیم تن در یک سایت در همان زمان آن را به عنوان وسیله انتقال اطلاعات با ارزش. پس از آن است که آسان تر به عنوان خوانده شده در حال حاضر واضح تر قطعنامه های دستگاه بیشتر سایت خواهد شد با استفاده از فونت های سفارشی. اکثر مرورگرها به جز اینترنت اکسپلورر قادر به حمایت از دست ساخته نوشتار که CSS را فعال کنید برای مرورگرهای وب است. این روند با استفاده از حروف بزرگ serif سرفصل و بدون سریف, کمک در ایجاد پویا نحوهی بهبود تجربه کاربر و از همه مهمتر ساخت بازدید کننده نگه دارید آمدن به وب سایت خود را.

عناوین مهم SEO عناصر به خصوص برای صفحات وب و کمک در مرتب سازی اطلاعات برای خوانندگان که آنها را اسکن. به دنبال به جلو طراحان را از مزایای استفاده از صفحات وب است که بزرگ و تاثیرگذار هدر ناشی از خلاق نوشتار.

Assymetrical و شکسته طرح بندی شبکه

در سال 2017 وجود دارد یک تغییر بزرگ با مقدمه ای از نامتقارن و غیر متعارف شکسته پوسته و این وب محبوب ترند در ادامه این سال است.نامتقارن طرح جذاب است به دلیل آن است که منحصر به فرد و متمایز و در زمان ها تجربی است.

در مقیاس بزرگ کسب و کار است که تعداد زیادی از محتوا همچنان به استفاده از سنتی مبتنی بر شبکه سازه اما غیر متعارف با استفاده از طرح بندی در سراسر اینترنت را افزایش می دهد – از مارک های منحصر به فرد از تجارب به آنها بگویید از هم جدا از رقابت است. به طور کلی شرکت های سنتی هستند احتمالا علاقه مند به چنین زیبایی, اما بزرگتر مارک های است که می توانیم به طریق خطر انتظار خود را طراح وب به آمده تا با خارج از جعبه ایده ها.

اضافه شده انیمیشن

با توجه به مرورگر تکنولوژی پیشرفت بیشتر وب سایت های دیگر با استفاده از تصاویر استاتیک اما در عوض در حال کشف روش های جدید – مانند انیمیشن ها – به تعامل با کاربران در هنگام برقراری ارتباط. کوچکتر انیمیشن کمک در تعامل با بازدید کنندگان همه از طریق تجربه خود را در صفحه. به عنوان مثال در حالی که انتظار برای صفحه بارگذاری گرافیک می تواند سرگرم کردن کاربر و یا به او نشان دهد جالب شناور دولت از لینک. می توان آنها گنجانیده شده به تابع با ناوبری اسکرول و یا به عنوان کل سایت را نقطه کانونی.

پویا شیب

سال گذشته دیدم, طراحی مسطح, به عنوان طراحی وب سایت روند انتخاب بیش از ابعاد رنگ. اما شیب در حال پیدا کردن راه خود را در سال 2018 است. شیب معمولا دیده می شود در قالب ظریف سایه.

در حال حاضر شیب بزرگتر و بلندتر و رنگارنگ تر است. آخرین و محبوب ترین استفاده به عنوان یک گرادیان فیلتر های فوق عکس را کمتر جذاب تصاویر نگاه جذاب تر. اگر تا کنون شما نمی توانید کار با تصاویر دیگر این را می توان با استفاده از یک روش ساده پس زمینه گرادیان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید