چگونه به مقابله با صفحات محصول در یک فروشگاه آنلاین

[ad_1]

هر تاجر را تجربه کرده است این وضعیت زمانی که برخی از محصولات دیگر در دسترس برای برخی از دلیل است. تمام محصولات فروخته شده اند وجود دارد مشکلات را با تولید کنندگان یا تامین کنندگان و محصولات را نمی توان تاجر تغییر اولویت ها در محدوده محصول و ترجیح به فروش دیگر محصولات و وجود دارد بسیاری از دلایل دیگر که باعث این مشکل است. سوال این است که چگونه برای مقابله با این وضعیت است. در این مقاله ما نگاهی دقیقتر به برخی از راهنمایی ها و اقداماتی که می تواند انجام شود.

محصول در دسترس نیست اما به زودی خواهد شد

در مورد برخی از محصولات در حال رفتن به فروش می رسد در آینده شما نیاز به نگه داشتن صفحات خود را در صفحه اول موتورهای جستجو و به ادامه کار با کاربرانی که از این صفحات.

  • یک پیام واضح و روشن است که این محصول در دسترس نیست;

  • اگر شما می دانید که هنگامی که محصولات در حال رفتن به در دسترس باشد, اطلاع رسانی در این مورد به وضوح به عنوان امکان پذیر است ؛

  • سعی کنید برای دریافت برخی از بازدید کنندگان اطلاعات تماس – ایمیل و یا تلفن به یک امکان برای اطلاع رسانی به آنها را زمانی که محصولات موجود در انبار;

  • نمایش محصولات مرتبط با ویژگی های مشابه قیمت و نشان دادن همان نوع از محصولات با مارک های دیگر است.

تمام محصولات است که در دسترس نیست باید نشان داده شده مربوط به صفحات جستجو در این راه:

  • باید قرار داده شده در انتهای لیست (با یک پیام روشن است که این محصول دیگر در دسترس نیست);

  • ممکن است برای پنهان کردن چنین صفحات محصول از ناوبری و نمایش آنها در نتایج جستجو (در این مورد خطرات وجود دارد که این صفحات را می توان کاهش یافته است شاخص).

هدف اصلی از این اقدامات است که برای حفظ این محصول صفحات در موتورهای جستجو ایندکس می شود و هنگامی که محصولات در انبار شما می توانید اطلاع رسانی به کاربران است که آنها قادر به ایجاد نظم.

محصول در دسترس نیست و هرگز در محدوده محصول

گاهی اوقات یک وضعیت وجود دارد که منسوخ شده محصولات هنوز در انبار است. در این مورد اگر محصول خط است اما به روز رسانی نسخه های قبلی این محصول در دسترس هستند, شما نیاز به ترک همه چیز را به عنوان آن است. ممکن است برای سازماندهی ویژه کمپین بازاریابی برای فروش این محصولات منسوخ به سرعت.

چه با پیر صفحات محصول:

تغییر مسیر به رده پدر و مادر. وظیفه اصلی این است برای کمک به مشتریان پیدا کردن محصولات مورد نیاز و اگر سایر محصولات مرتبط است که برآوردن نیازهای مشابه در دسترس هستند در فروشگاه آنلاین کاربر می تواند به کارگردانی رده پدر و مادر.

ترک صفحات محصول در دسترس است. صفحات بسیاری از اطلاعات مفید است. بررسی و نظرات می تواند ارزشمند برای بازدید از فروشگاه آنلاین برای بسیاری از دلایل. آنها می توانند ارزیابی سازنده یا نام تجاری است. به مقایسه ویژگی های محصول آن نیز مفید است برای دیدن مدل های قبلی ، بنابراین پیر صفحات محصول می تواند کمک به فروش برساند و آن را ممکن است بهتر است برای نگه داشتن آنها فعال است. در این مورد شما باید به اطلاع بازدید کنندگان خود را که محصول در دسترس نیست و ارائه آنها را مشابه و یا محصولات مرتبط می باشد. می توان آنها را هدایت به پدر و مادر و دسته آن را به عنوان در بالا ذکر شد.

حذف این محصول صفحه. اگر شما چیزی برای ارائه به مشتریان و یا شما متوقف فروش محصول خاص و, دسته بندی شما می توانید به طور کامل حذف این محصول صفحه با استفاده از 410 کد وضعیت.

این پیغام خطای 4xx پاسخ سرور را نشان می دهد که سرور نمی تواند روند درخواست. 410 خطا نیست کاملا همان خطاهای 404 که اطلاع رسانی است که صفحه “یافت نشد.” 410 وضعیت کدهای آموزنده تر و مورد استفاده قرار گیرد برای “گفتن” روبات موتور جستجو که این لینک را به حذف از شاخص. به عبارت دیگر 410 کدهای وضعیت به این معنی است که این صفحه حذف شد برای همیشه لطفا برای و آن را هرگز خواهد بود دوباره بازسازی شد.

یک 301 تغییر مسیر به صفحات با مدل های جدید. این یک روش محبوب در تجارت الکترونیکی از آنجا که در این راه به شما صرفه جویی در تمام قبلی نتایج جستجوگرها و نه از دست دادن ترافیک.

تغییر محتوا بر روی آدرس. ویژگی های فنی تولید داده ها و یا مدل شماره نه چندان ضروری برای برخی از محصولات و شما می توانید با استفاده از صفحات برای خطوط تولید جدید. اگر صفحه بالا قدرت آن کار را برای آیتم های جدید.

در نتیجه وجود دارد توصیه های اصلی:

  • اولا اگر این صفحه را تولید ترافیک و شما مطمئن هستید که این محصول دیگر در دسترس نیست بهترین راه برای ترک این صفحه با کد پاسخ 200. سعی کنید برای بهینه سازی محتوای صفحه, نگه داشتن کاربران و پیشنهاد آنها را مرتبط و محصولات مشابه.

  • اگر شما مطمئن شوید که این محصول در دسترس خواهد بود, بهترین راه برای فراموش 301 redirect مربوط به موقعیت.

  • اگر این صفحه می توانید استفاده نمی شود و این مورد نشان دهنده آن قطعا نه در دسترس خواهد بود و سپس به 410 کد پاسخ سرور.

ما امیدواریم که که ما نکات مفید برای شما و کمک به نگه داشتن مشتریان خود و افزایش فروش است.

خوب فروش!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید