چگونه به طور خودکار دنیوی بازاریابی محتوا وظایف

[ad_1]

بازاریابی محتوا طراحی شده است برای جذب ایده آل خود را مخاطب آنها را تبدیل به مشتریان و یا اعضای لیست و همچنین به لذت مخاطبان خود را پس از تبدیل. برای انجام این کار شما باید برای ایجاد و نشر و ترویج انواع مختلف از محتوا به مخاطبان خود را در طول زمان.

این مستلزم آن است که شما را در درک مخاطبان خود را به اندازه کافی برای ایجاد محتوای مناسب. اما هنگامی که آن را ایجاد کرده چگونه می تواند به شما به طور خودکار دنیوی بازاریابی محتوا وظایف آن را به همه آسان تر است ؟ بیایید نگاهی به برخی از نمونه های.

اثبات خواندن

مهم نیست که می نویسد و یا ایجاد محتوای آن نیاز به بررسی برای مشکلات. شما می توانید با استفاده از نرم افزار مانند Grammarly.com برای کمک به. شما همچنین می توانید استخدام کارشناسان به تماشای فیلم قبل از آنها منتشر شده و همچنین به عنوان ویرایش مطالب نوشته شده قبل از آن منتشر شده است. در صورتی که این بخشی از روند خود را و به طور خودکار در گردش کار این خواهد بود که بسیار بیشتر موثر است.

بازاریابی ایمیل

حقیقت امر این است که شما نمی خواهید به قادر به انجام هر نوع استراتژی بازاریابی محتوا بدون حق ایمیل پاسخگوی خودکار راه اندازی. وجود دارد بسیاری از را انتخاب کنید. خواندن چاپ خوب برای اطمینان حاصل شود که شما یکی که می کند چیزهایی است که کمک به مانند برچسب زدن دو انتخاب کردن در ارسال پاسخگوی سری و غیره.

لیست ساختمان

ساخت لیست ایمیل خود را تقریبا می توان به قرار دادن بر روی خلبان اتوماتیک اگر شما با استفاده از خوب صفحه فرود نرم افزار. برخی از ایمیل autoresponders برخی از صفحه فرود نرم افزار گنجانده شده است پس از بررسی انتخاب خود را اول است. شما نیاز به ساخت یک دستگاه اتوماتیک قیف طوری که این همه آسان است.

ترویج رسانه های اجتماعی

با استفاده از نرم افزار مانند Hootsuite.com یا Buffer.com کمک خواهد کرد که شما خود را به طور خودکار تبلیغات رسانه های اجتماعی. شما می توانید راه اندازی وبلاگ خود را به طور خودکار به اشتراک گذاری به حساب اجتماعی خود را هنگامی که یک پست جدید اضافه شده است. شما حتی می توانید آن را به ارسال یک ایمیل به لیست خود را کارگردانی آنها را به خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

مدیریت گردش کار

راه اندازی یک گردش کار کمک خواهد کرد که فوق العاده است. یک انتخاب خوب است Trello.com یا Basecamp.com. با توجه به ویژگی های شما نیاز دارید و بودجه خود را این می تواند به شما کمک کند توسعه و استفاده مناسب گردش کار برای پروژه های خود و تیم.

تحقیقات بازاریابی

هر کس تحقیقات اما می توان آن را خسته کننده در تلاش برای پیدا کردن فقط حق همه چیز را بخوانید و استفاده کنید. شما می توانید برون سپاری این کار را با استخدام یک محقق که می تواند کار را برای شما انجام. شما همچنین می توانید راه اندازی هشدار گوگل به اطمینان حاصل شود که شما پیدا کردن هر گونه اشاره ای خود را با نام تجاری صنعت یا محصول.

انتشار محتوا

این می تواند بسیار خسته کننده به دلیل نوشتن یک وبلاگ در سایت وردپرس خود را و حصول اطمینان از آن خوب به نظر می رسد با حق هدر سرفصلهای فونت, تصاویر و سئو محتوای چند دقیقه طول می کشد برای هر پست. شما می توانید این فرایند به طور خودکار توسط استخدام کسی برای انجام آن را برای شما. کسی که استفاده می شود به انجام آن را در زمان کمتر و انجام یک کار بهتر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید