چگونه به رفع Google Redirect Virus

[ad_1]

“گوگل تغییر مسیر ویروس” است که یک عفونت کامپیوتر است که در واقع کامپیوتر خود جستجوهای گوگل به وب سایت های تصادفی. این ویروس بسیار عفونی و متاسفانه بسیاری از فروشندگان پیشرو antivirus & antispyware برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد قادر به حذف آن. اگر خود را در نتایج گوگل در حال هدایت می شوید به طور تصادفی تبلیغات وب سایت ها, شما باید سعی کنید و استفاده از این آموزش برای رفع این مشکل ،

گوگل تغییر مسیر ویروس است که اساسا یک browser hijack که چفت بر روی مرورگرهای اینترنت و تغییرات خود را در نتایج جستجوی گوگل به تغییر مسیر آنها را به صورت تصادفی تبلیغات وب سایت. این به این معنی است که اگر شما در حال گرفتن این تغییر مسیر کامپیوتر شما خواهد شد به احتمال زیاد این تغییر مسیر ویروس. مشکل این است که چون این ویروس چفت بر روی فایل های خاص در داخل با انواع مرورگرهای اینترنت به سختی هر گونه آنتی ویروس ابزار قادر به در واقع شناسایی این مشکل در همه.

اکثر آنتی ویروس ابزارهای کار با اسکن کامپیوتر شما برای برنامه های تصادفی و یا فایل های که بخشی از سیستم شما و/یا باعث آسیب. مشکل با گوگل تغییر مسیر ویروس به طور خاص این است که این ویروس فقط تغییرات برخی از فایل هایی که مرورگرها به طور معمول آن را تقریبا نامرئی به بسیاری از پیشرو برنامه های آنتی ویروس. این یک مشکل بزرگ است و درمان است با انجام اقدامات زیر:

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است به استفاده از یک آنتی ویروس رایگان ابزار به نام “ComboFix”. این یک آنتی ویروس ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن دستورات مختلف به آن را حذف مشکلات خاص. شما می توانید با استفاده از این ابزار با یک دستورالعمل ویژه اسکریپت برای حذف مشکلات مختلف است که باعث می شود گوگل تغییر مسیر ویروس. شما می توانید هر دو از این ابزار و اسکریپت آن را از وب سایت ما.

پس از شما با استفاده از این ابزار شما باید نگاه کنید سپس با استفاده از یک پاک کننده رجیستری برای حذف تنظیمات که گوگل تغییر مسیر عفونت چپ. یکی از مشکلات بزرگ با ویروس ها است که آنها را ترک یک سری از تنظیمات و فایل های داخل رجیستری’ از ویندوز و اگر شما را حذف کنید سپس این ویروس به سرعت خواهد آمد. شما باید با استفاده از یک پاک کننده رجیستری’ برای حذف آلوده به ویروس تنظیمات که اغلب در سمت چپ در داخل کامپیوتر شما اجازه می دهد کامپیوتر خود را به تبدیل شدن به کاملا عاری از ویروس دوباره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید