چگونه به رفع اشکال ویندوز 1309

[ad_1]

خطا 1309 خواهد بود یک مشکل با دسترسی از کامپیوتر شما و چگونه کامپیوتر خود را نمی قادر خواهد بود به درستی پردازش تعدادی از فایل های مهم است که اجازه خواهد داد که آن را اجرا کنند. خطا در حال رفتن به نشان می دهد هنگامی که شما با استفاده از امثال Call Of Duty & تعدادی دیگر از برنامه های کاربردی مهم بر روی سیستم شما. خطا است که اساسا در نتیجه تعدادی از فایل های مهم یا تبدیل شدن به آسیب دیده و یا خراب شده و جلوگیری از کامپیوتر خود را از اینکه قادر به دسترسی به فایل ها و تنظیمات که اجازه می دهد آن را به کار گیرند. به منظور رفع این مشکل ما به شدت توصیه شما اول اطمینان حاصل شود که شما می توانید دوباره نصب هر گونه نرم افزار باعث ایجاد مشکلات و همچنین پس از آن اطمینان از ویندوز در حال کار به درستی نیز هست.

1309 خطا به طور معمول نشان می دهد در این قالب:

  • خطا 1309. خطا در خواندن از فایل:مسیرfilename.کابین. بررسی کنید که فایل وجود دارد که شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

بر اساس این خطا است که ویندوز نمی خواهد بود قادر به پردازش فایل ها و گزینه های که نیاز به کمک کامپیوتر شما اجرا یک بازی خاص / نصب و راه اندازی. این خطا ظاهر می شود و در بسیاری از رایانه های شخصی و حل و فصل شود باید با استفاده از مراحل ذکر شده در این صفحه.

چگونه به رفع خطا 1309

مرحله 1 – Re-نصب هر گونه نرم افزار و باعث مشکلات

اولین چیزی که برای انجام شده است به نصب مجدد هر برنامه ای که باعث خطا. این بسیار آسان برای انجام این کار (حتی برای یک مبتدی!) – تنها با کلیک کردن بر روی Start > Control Panel > Add / Remove Programs و سپس خلاص شدن از این نرم افزار که باعث این خطا را نشان می دهد. این نه تنها اطمینان حاصل شود که کامپیوتر شما قادر به خواندن برنامه های که شما با استفاده از, اما اطمینان حاصل شود که هیچ یک از فایل های خود را از رده خارج شوند و یا حتی فاسد است.

مرحله 2 – پاک کردن هر گونه خطاهای رجیستری

مهم ترین گام برای رفع این مشکلات این است که برای پاک کردن هر یک از “رجیستری” اشتباهات است که شما باید بر روی کامپیوتر شما. رجیستری است که اساسا چه ویندوز استفاده می کند برای کمک به مطمئن شوید که کامپیوتر شما قادر به یاد تنظیمات از جمله امثال شما desktop wallpaper, جدید ترین ایمیل ها و حتی کلمات عبور شما را. اگر چه رجیستری استفاده شده توسط تمام نرم افزار از کامپیوتر خود را آن را به طور مداوم در حال آسیب دیده و خراب شده – منجر به تعداد زیادی از مشکلات به شکل. برای رفع این مشکل توصیه می شود که شما با استفاده از یک پاک کننده رجیستری ابزار برای اسکن از طریق خود سیستم و تعمیر هر گونه آسیب دیده خطاهای رجیستری که سیستم شما ممکن است در داخل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید