چگونه به تعمیر پنجره 1408 خطا به سرعت

[ad_1]

این 1408 خطا در ویندوز یکی از کسانی که فوق العاده آزار دهنده مشکلاتی است که به طور مداوم در حال نشان داده شده است چرا که کامپیوتر شما قادر به پردازش فایل ها و یا تنظیمات مورد نیاز برای اجرا یا یک قطعه از نرم افزار یا اجرای نصب و راه اندازی برای یک برنامه بر روی سیستم شما. اگر شما در حال تجربه این خطا را نشان می دهد که ویندوز چیزی اشتباه است با آن فایل های تنظیمات و گزینه ها یا برنامه ها – و شما نیاز دارید که قادر به تعمیر و مسائل مختلف آن را با استفاده از مراحل ذکر شده در این صفحه.

این خطا به طور کلی نشان می دهد در این قالب:


ویندوز خطای کد 1408: ‘ERROR_WINDOW_OF_OTHER_THREAD’

چه چیزی باعث 1408 خطا ؟

این خطا ریشه در انواع زمینه ویندوز از جمله امثال خود نرم افزار فایل های تنظیمات و یا اطلاعات خواهد شد که جلوگیری از این فایل از اینکه قادر به اجرای. علل خطا به طور کلی شامل موارد زیر است:

  • کامپیوتر شما باید اشتباهات را با این نرم افزار شما با استفاده از
  • ویندوز باید خطاهای رجیستری جلوگیری از آن را از در حال اجرا
  • ویندوز خواهد بود منسوخ شده و یا آسیب دیده

چگونه به رفع خطا 1408

— دوباره نصب هر برنامه باعث خطا – اولین گام این است که به نصب مجدد هر یک از برنامه های آن خواهد بود که منجر به این خطا را نشان می دهد. ما در بر داشت که یکی از بزرگترین علل مسائل برای این مشکل خاص خواهد بود و راه که در آن ویندوز قادر خواهد بود به روند مهم گزینه ها و تنظیمات مورد نیاز هستند که به کمک این نرم افزار بارگذاری. این می تواند انجام شود به راحتی با کلیک کردن بر روی کنترل پنل کامپیوتر شما و سپس انتخاب گزینه “اضافه کردن / حذف برنامه ها”. از این لیست است, با کلیک بر روی این برنامه است که باعث خطا و حذف آن از سیستم شما.

— به روز رسانی ویندوز – گام بعدی این است که برای به روز رسانی ویندوز سیستم خود را. این است که بسیار به راحتی انجام می شود و می توان با کلیک کردن بر روی شروع > همه برنامه ها > به روز رسانی ویندوز و سپس انتخاب همه به روز رسانی بر روی کامپیوتر شما.

— پاک کردن هر گونه خطاهای رجیستری – این “رجیستری” یکی از علل اصلی این 1408 خطا و در واقع یک پایگاه داده بزرگ در داخل سیستم ویندوز است که فروشگاه ها مهم تنظیمات و گزینه های که اجازه می دهد تا کامپیوتر شما را به دسترسی به فایل ها و تنظیمات است که به آن نیاز دارد را به کار گیرند. شما باید برای دانلود یک برنامه به نام “Frontline Registry Cleaner” آن را نصب کنید و اجازه دهید آن را پاک کردن هر یک از مشکلاتی که در ویندوز ممکن است در داخل – افزایش سرعت و کارآیی سیستم خود را در موثر ترین راه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید