چگونه به استفاده از تصویر برای جستجوگرها?

[ad_1]

برای مدت زمان طولانی بینندگان هجوم آوردند به برخی از صفحات وب سایت من از طریق گوگل جستجوی تصویر. به عنوان مثال اگر شما عبارت ‘چگونه برای نوشتن نامه های کسب و کار’ در جستجوی تصویر گوگل بالا 3 نتیجه این است که از صفحه وب ‘how-to-write-a-business-letter.html” از سایت من.

زمانی که من جستجو آلی برای همین عبارت در گوگل, صفحه من با این حال نمی کند لیست نتایج بالا. بنابراین به همین دلیل است که تصویر بسیار خیرخواه به صفحه وب من در حالی که جستجو آلی است نه ؟

به این دلیل است که من یک تصویر از یک ساختار کسب و کار نامه که در صفحه. کلید-عبارت از صفحه “چگونه برای نوشتن نامه های کسب و کار’ و هر چند تصویر-نام نه عبارت کلیدی صفحه هنوز رتبه به عنوان بالا به عنوان مقام سوم (تا زمان نوشتن این مقاله) در گوگل نتایج جستجوی تصویر.

این بدیهی است که به معنی 2 چیز است. برای اولین بار است که خوانندگان به طور فزاینده ای انجام جستجوی تصویر با انتخاب عبارت جستجو. دوم اگر نام تصویر بیش از حد است پس عبارت کلیدی شانس است که صفحه وب خود ادامه خواهد داد برای لذت بردن رتبه بالا بیش از یک مدت طولانی است.

اگر به نظر می رسد که در یک گزاره صبر کنید قبل از شما اجرا شامل تصاویر همه صفحات وب خود را. چرا ؟

فرض کنید صفحه خود را با یک تصویر رتبه بالا در گوگل نتایج جستجوی تصویر. اما زمانی که تصویر کلیک در نتایج جستجوی صفحه ای که گوگل نمایش نیست صفحه وب خود را. این نه یک صفحه گوگل در 2-بخشی از قاب در که نیمه پایین تر است واقعی خود را در صفحه وب به آن تصویر متعلق.

خوب گوگل اجازه می دهد تا قاب فوقانی به برداشته شود به طوری که صفحه وب شما نمایش داده می شود اما این بستگی دارد که بازدیدکنندگان می خواهید.

به عبارت دیگر منظور این است که خود واقعی صفحه نمایش داده شده است بازدید کننده را مجبور به کلیک کنید برای بار دوم به حذف گوگل قاب. و همه ما می دانیم چقدر سخت است برای یک ثانیه بر آیند.

سوال این است که آیا بازدید کننده کلیک کنید برای بار دوم به طوری که به در واقع به صفحه وب خود را?

اجازه دهید من پاسخ آن را به عنوان من درک می کنم. اگر من یک تصویر جستجو و نتایج جستجو بر شبیه قاب صفحه ای که گوگل ارائه من اسکن نیمه پایین تر برای پیدا کردن اگر صفحه وب چیزی از علاقه من.

تنها زمانی که من می دانم که این صفحه دارای مواد به استناد علاقه من خواهد من کلیک کنید برای حذف فریم به ادامه مطلب در این صفحه و در این روند محسوب می شود به عنوان یک بازدید کننده به آن صفحه.

در واقع اگر من واقعا پیدا کردن محتوای صفحه جالب نیست من دوست دارم بیشتر از آن بدون مانع? اوه, بله,, و بنابراین من می خواهم حذف گوگل قاب که اگر به کنار میزنند و محرک است.

آنچه به وضوح شرح زیر است که تنها یک تصویر یا 2 است که به سختی به اندازه کافی برای حفظ بازدید کنندگان علاقه به یک صفحه وب سایت خود ،

بله تصویر می کند افزایش امکان آن را یافت شده در گوگل نتایج جستجوی تصویر اما فراتر از آن است که صرفا قدرت صفحه مطالب دیگر که فریب بازدید کنندگان برای قرض دادن آن بیشتر است.

ادراک مدیران سایت می دانید پس از مدت طولانی که چگونه به درو مزایای Google image search تسهیلات برای افزایش دید. وجود دارد هر چند یک مکتب فکری است که استفاده بیش از حد عبارت کلیدی در یک صفحه وب ممکن است پس از همه سالم انجام آن گرفته شود به عنوان چاشنی کلمه توسط موتورهای جستجو است.

اما زمانی که شما بزرگ مطالب برای نشان دادن تجربه من این است که شما ایستاده به نفع خود بیش از مدت طولانی حتی اگر وجود دارد برخی از چیزهایی که در سایت خود که در مرز عدم پذیرش.

نگه داشتن آن در چشم انداز من چند پیشنهاد در مورد جستجوی تصویر [http://www.words2content.com/image-search.html] که من احساس می کنم زیاد خواهد شد تلاش برای بهینه سازی یک صفحه وب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید