چگونه برای SEO سایت خود را!

[ad_1]

وجود دارد مقدار زیادی از خوب به دنبال وب سایت هایی که پر از مطالب جالب. به دنبال در تمام این وب سایت ها ممکن است به اندازه کافی برای شما برای ایجاد خود را منحصر به فرد سهم به امید گرفتن تعداد زیادی از مردم برای دیدن آنچه که شما انجام داده اند. اما بعید است برای این مردم به دیدن وب سایت خود را مگر اینکه شما در انجام برخی از تبلیغات همراه با SEO یا بهینه سازی موتور جستجو. بهینه سازی موتور جستجو مهم تر است چرا که شما در رسیدن به یک مقدار گسترده جمعیتی که اتفاق می افتد به آنهایی که تکیه بر موتورهای جستجو برای پیدا کردن مطالب است که آنها نیاز دارند. در اینجا چند راهنمایی که می تواند کمک به شما برای شروع با جستجوگرها.

تحقیق کلمات کلیدی

آن است که غیر ممکن است برای رسیدن به ایده آل و بهینه سازی سایت اگر شما هر گونه کلمات کلیدی برای کار با. شما باید به فکر می کنم در مورد آنچه که مردم دیگر خواهد نوع به منظور مشاهده مطالب خود را. شما همچنین باید به حساب آورد که افراد مختلف ممکن است متفاوت جستجو عبارات و هر عبارت مربوطه مجموعه ای از نتایج بالا. برخی از عبارات جستجو رقابتی تر از دیگران پس از آن کمک می کند تا برای رفتن کمتر رقابتی آنهایی که فقط بنابراین شما شانس بیشتری برای ساخت آن به نتایج بالا. شما می توانید با استفاده از یک ابزار آنلاین مانند Google AdWords خود برای کمک به شما در جستجوگرها.

اصلاح عناوین و عناوین

هنگامی که شما یک چند کلمات کلیدی خود را و شروع به استفاده از آنها را به سایت خود عناوین و عناوین. این صفحه عناصر اغلب crawled شده توسط رباتها موتور جستجو پس سعی کنید کلمات کلیدی خود را قابل مشاهده بدون اذیت نمودن فکر اصلی از متن.

بهبود ساختار سایت

بهتر است زمانی که موتورهای جستجو در صفحه اول تمام از دیگر صفحات سایت خود را به طوری که بازدید کنندگان می توانید به سرعت پرش به صفحات حاوی محتوای آنها نیاز دارید. شما می توانید این کار را نه به سرعت و فقط با ویرایش و صفحه اصلی خود را ساخت نقشه سایت که روابط همه صفحات وب سایت خود را با هم. این باعث می شود آن را آسان تر برای یک ربات موتور جستجو به خزیدن از یک صفحه به بعد.

این همچنین می توانید باز کردن فرصت به درخواست URL rewriting. این روش تغییرات همه کسانی که غیر دوستانه به دنبال آدرسهای دوستانه به عنوان صفحه و مانند آن. شما همچنین می توانید اضافه کردن کلمات کلیدی به این آدرس ها برای حتی قوی تر از حضور در موتورهای جستجو متفاوت است.

بررسی کد منبع

آیا صفحه اصلی خود یک الگو و یا چیزی است که شما با افتخار طراحی شده خود را, شما باید ببینید اگر کد منبع خود را تا به برخی از حیاتی برچسب ها برای اهداف جستجوگرها. این شامل انواع متا تگ ها که رباتها موتور جستجو می توانید ببینید. با استفاده از این برچسب ها بهترین کار بر روی صفحات که نیست و نمی تواند نگه داشتن مقدار محتوای متن.

اضافه کردن مطالب بیشتر

چند دستورالعمل می تواند به اندازه کافی برای بهینه سازی سایت اما انتظار نداریم که هیچ نتیجه ای برای یک شبه اتفاق می افتد. رباتها موتور جستجو باید از طریق میلیون ها نفر از صفحات پس از آن همه چیز در مورد انتظار خود را به نوبه خود. اگر شما می خواهید برای سرعت بخشیدن به این فرآیند اضافه کردن مطالب بیشتر به سایت خود را و فراموش نکنید که به استفاده از کلمات کلیدی در آینده خود را محتوا است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید