چگونه برای مدیریت خرابی تعمیر و نگهداری وب سایت

[ad_1]

هر وب سایت به طور موقت پایین رفتن در برخی از نقطه در طول تعمیر و نگهداری وب سایت, آیا شما با استفاده از یک وب سایت خدمات تعمیر و نگهداری و یا انجام آن را به خودتان. اگر شما یک وب سایت شرکت تعمیر و نگهداری شما می توانید انتظار آنها را می دانیم زیر است. اما اگر شما خودتان آن را انجام, این قطعا برخی از چیزهایی که در ذهن نگه داشته شود.

بگویید هر دو انسان و روبات است که آن را تنها به طور موقت خاموش کردن.

مردم تنها در نظر انسان است که بازدید از وب سایت خود را. اما از دیدگاه جستجوگرها حتی روبات ها با نام مستعار موتورهای جستجو مهم هستند. هر دو نیاز به اطلاع داده می شود که آن را به طور موقت خاموش و زمانی که آنها می توانید انتظار سایت به بالا و دوباره.

برخی از مردم تا پایان کشیدن تمام فایل های پایین منجر مرورگرها به یک پیام خطای 404. این راه نه انسان و نه روبات درک وضعیت واقعی و منجر به این باور است که این سایت ممکن است تعطیل شود به طور نامحدود. از سوی دیگر برخی از افراد تغییر مسیر بازدید کنندگان به یک صفحه با یک پیام کوتاه به آنها گفتن که این سایت فقط به طور موقت تعطیل روال تعمیر و نگهداری وب سایت کار می کنند. در حالی که این اطلاع از وضعیت آن هیچ کاری نمی کند برای روبات ها و در نتیجه قطره و موقعیت خود را در نتایج موتورهای جستجو.

استفاده صحیح HTTP status codes.

یک کد وضعیت HTTP فرستاده است و تفسیر توسط مرورگر در هر زمان از آن بازدیدکننده داشته است وب سایت خود را. بیایید به طور خلاصه از طریق برخی HTTP status codes.

200 OK – این اطلاع که درخواست موفق بوده است. این پاسخ استاندارد به صورت موفقیت آمیز درخواست های HTTP.

301 انتقال داده شده برای همیشه – هنگامی که صفحه شما به طور دائم منتقل شده است و به محل دیگری این کد وضعیت HTTP است که شما نیاز به استفاده از. می توانید به یکی دیگر از مکان داده شده. اغلب این بهترین روش برای تغییر مسیر و تقریبا در تمام موارد تعمیر و نگهداری وب سایت در مورد جابجایی.

503 Service Unavailable – این کد HTTP است که شما نیاز به استفاده از زمانی که وب سایت خود را به طور موقت برای تعمیر و نگهداری. آن را به اطلاع هر دو انسان و روبات که سایت شما در حال حاضر در دسترس نیست و همچنین می گوید موتورهای جستجو هنگامی که آن را به عقب خواهد بود.

چگونه می توانم اطلاع رسانی به موتورهای جستجو است که خرابی موقت است?

مهم این است که موتورهای جستجو به می دانم که خرابی در سایت خود به طور موقت به طوری که آنها نمی بی اعتنایی سایت خود را هنگامی که مردم در حال جستجو. به منظور انجام این کار شما نیاز به استفاده از کد وضعیت HTTP ‘503 Service Unavailable’. این کد می گوید موتورهای جستجو مانند گوگل است که سایت خود را تنها به طور موقت در دسترس نیست.

ذخیره کردن کد 503.php و محل آن را در root فایل از سرور خود را. با انجام این شما خواهد شد نه تنها موتورهای جستجو است که شما به طور موقت در دسترس نیست اما همچنین تاریخ و زمان هنگامی که سایت خود را به بالا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید