چگونه برای ساخت بک لینک – SEO – Link ساختمان

[ad_1]

ساختمان پیوند است که مهم ترین جنبه از مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها شما. هنگامی که وب سایت شما است که مربوط به یکی دیگر از وب سایت روابط عمومی(Page Rank) را افزایش می دهد و در نتیجه دیده می شود به عنوان یک سایت مهم توسط گوگل و دیگر موتورهای جستجو اصلی که منجر به رتبه بندی بالا. بنابراین اگر شما می خواهید به رتبه در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی خود را و سپس شما باید تمرکز بر گرفتن بک لینک به وب سایت خود را.

چگونه بک لینک شما بهره مند?

بک لینک بسیار مهم است زیرا نشان می دهد موتورهای جستجو که سایت شما مربوط است و محبوب. اگر روابط عمومی بالاتر لینک های سایت به صفحه وب خود را پس از آن گوگل فکر می کنم که سایت شما بسیار مهم است. برای مثال فقط یک لینک از روابط عمومی 7 سایت خود را افزایش پیج رنک به PR4 که باید تاثیر خود را جستجو رتبه بندی. این را نیز افزایش میزان ترافیک به سایت شما است.

چگونه می توانم ایجاد بک لینک به وب سایت من?

راه های بسیاری وجود دارد که شما می توانید ساخت بک لینک برای وب سایت شما;

* مقاله بازاریابی – این روش های مورد علاقه من تولید بک لینک است و قطعا بهترین راه است. نوشتن مقالات که مربوط به وب سایت شما و آنچه به شما ارائه و سپس ارسال آنها را به دایرکتوری ها مقاله. مطمئن شوید که شما یک لینک به سایت خود را در جعبه نویسنده از مقالات خود را. برای مثال اگر شما plublish مقاله خود را در 100 دایرکتوری ها پس از آن شما باید 100 بک لینک به صفحه وب خود را.

* راهنمای ارسال مقاله – ارسال سایت خود را به دایرکتوری وب سایت برای قرار گرفتن در معرض عظیم. شروع با ارسال سایت خود را به رایگان و پرداخت می شود, سایت دایرکتوری ها مانند “فهرست موزیلا” و یاهو دایرکتوری اینها بزرگترین آنهایی که پس از مورد تایید قرار گرفتن توسط این دایرکتوری ها به شما یک افزایش بزرگ.

* ایجاد یک وبلاگ و اتصال آن را با وب سایت خود را بنویسید منحصر به فرد و قانع کننده محتوا برای وبلاگ خود و لینک آن را به وب سایت خود را.

* نشانه های اجتماعی – اجتماعی فیس بوک است یک راه عالی برای ساخت بک لینک و تولید سریع ترافیک به سایت شما. یکی دیگر از نکته جالب در مورد نشانه های اجتماعی است که اگر مطالب شما بسیار جالب پس از آن شما خواهد شد ایجاد وزوز در آن دسته از سایت های اجتماعی و مردم در مورد آن بحث و به اشتراک گذاری آن.

* تبادل لینک – یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای ایجاد بک لینک به سایت خود را با تبادل لینک با مدیران سایت های دیگر و ترجیحا با سایت های مرتبط. پیدا کردن سایت های رتبه بندی بالا که ارزش لینک دادن به آنها شلیک یک ایمیل سریع. به یاد داشته باشید برخی از آنها را قبول نمی کند و برخی از خواهد شد بنابراین اگر آنها می گویند نه پس از آن حرکت می کند.

وجود دارد بسیاری از راه های که شما می توانید ساخت بک لینک, من دوست دارم به شنیدن آنچه که شما بچه ها فکر می کنم. نظر و به من بگویید اگر من از دست رفته برخی از خوب روش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید