چگونه برای تبدیل شدن به یک رشد هکر برای افزایش, راه اندازی, رشد

[ad_1]

رشد نرم اتحاد در وجود است در گذشته برای برخی از زمان. مختلف شرکت های چند ملیتی را ابداع تعریف خود را از رشد هک در ساده از نظر درک رشد نرم به عنوان جستجوگرها.

افرادی که با استفاده از SEO برای بهبود وب سایت خود را رتبه بندی در موتور جستجو گوگل در حال حاضر در معرض چندین تکنیک از رشد نرم.

در حال حاضر اجازه دهید ما را در درک آنچه که رشد هکر?

به درک مشخصات رشد هکر مهم است که به درک نقش شغل خود را. مشخصات ترکیبی از بازاریابی دیجیتال و نرم افزار های برنامه نویسی و برنامه نویسی. او یا او تا حد زیادی بر ایجاد ترافیک در وب سایت و طراحی یک استراتژی برای افزایش فروش کسب و کار.

برای مثال آنها تست صفحات فرود تحویل ایمیل توانایی های ویروسی عامل و باز کردن نمودار و غیره. آنها را بسیاری از تحلیل با مطالعه کسب و کار عمودی در جزئیات داده شده در سیستم اطلاعات مدیریت گزارش.

رشد هکر قرار می دهد تمرکز اصلی بر سرعت انتشار کسب و کار مرتبط اطلاعات در مقیاس بزرگ رسیدن به میلیون ها نفر از مردم در اینترنت است. این را قادر می سازد آنها را به ترویج کسب و کار خدمات و محصولات در طیف گسترده ای رسیدن به استخر بزرگ از مشتریان بالقوه است.

با توجه به این واقعیت موفقیت در ترویج کسب و کار بیشتر است از جمله خدمات تخصصی استفاده می شود در مقایسه با معمولی به دیجیتال بازاریابان.

اجازه دهید ما را در درک چگونه آن منافع کسب و کار

رشد نرم باعث می شود سرعت بخشیدن به کسب و کار در یک سرعت سریع.

رشد هکر با تجربه و تخصصی دیجیتال فروشنده با یک مجموعه منحصر به فرد از مهارت های است که کمک به او را/او را به تمرکز بر روی مجموعه ای متفاوت از چالش های است که بیشتر انتقادی نسبت به چالش های مواجه شده توسط بازاریاب دیجیتال. برای رشد راه اندازی کسب و کار بازاریابی دیجیتال است که یک وظیفه مهم است.

اما هنگامی که کسب و کار در حال حرکت است که به نظر می رسد در چالش های رشد سریع آنها است. این زمانی است که کارشناسان چنین آمده استفاده برای بازرسی دقیق از کسب و کار آنلاین و مشکلاتی که می توان با سهولت.

رشد نرم خدمات نیز مفید به مردم هنگامی که کسب و کار خود است که به دنبال در بازار تغییر در روند. با توجه به این که صاحبان کسب و کار به دنبال راه ساده برای هر تنوع و یا سازگار رشد کسب و کار.

بیا به فکر می کنم از این خدمات به عنوان یک آسانسور است که حمل و نقل مسافر به سطح بالاتر است. به طور مشابه با استفاده از رشد هکرها باعث می شود مطمئن شوید که کسب و کار رشد می کند با خلاص شدن از بحرانی چالش است.

رشد نرم تاکید بر نقاط قوت به صورت سریع و راه اندازی کسب و کار.

رشد هکرها تمرکز بر مشتری پایه است که مربوط به کسب و کار رشد و بزرگ هزینه های قدرت. نسبت به آنها بازاریابان دیجیتال تمرکز بر مصرف کننده بزرگ استخر در وب سایت امید منجر به تولید و فروش از آنها در حالی که پاسخ معمولا مشخص نیست.

یک مثال معروف است LinkedIn یک شبکه حرفه ای وب سایت است که هدفمند کار حرفه ای و ایجاد یک تخصصی شبکه پلت فرم. آنها می شده اند معروف دیگر سایت های شبکه های اجتماعی. به جای آنها تصمیم به پیشرفت به عنوان یک پلت فرم شبکه های برای کار حرفه ای و شرکت های بزرگ بخش.

تمرکز در این شیوه کمک می کند تا رشد هکرها برای ایجاد یک پلت فرم در یک تو رفتگی در دیوار بخش از کسب و کار آنلاین است که باید به خوبی انجام.

حالا که ما درک چگونه رشد نرم می تواند به نفع کسب و کار در حال رشد.

آن مهم است به درک چگونه برای تبدیل شدن به یک رشد هکر به افزایش خود را راه اندازی رشد?

  • یادگیری برنامه نویسی: رشد هکرها خوب باید دانش و تجربه از کامپیوتر زبان ها مانند C, C++, PHP, Java, کیک و Python و غیره. آن را ضروری است برای یادگیری به برنامه به دلیل آن نقش مهمی در ایجاد توسعه و تست برنامه های کاربردی تحت وب و موبایل و تبلت برنامه های کاربردی تلفن و دیگر وظایف مختلف. نه هر کس برتری در برنامه نویسی آن نیاز به فداکاری و ذهن تحلیلی به یاد همان.
  • یادگیری تجزیه و تحلیل: تجزیه و تحلیل یک بخش ضروری از رشد نرم. رشد هکرها مورد نیاز به فکر می کنم در تحلیلی به مطمئن شوید که آنها را به اطلاعات موجود در یک ساختار به شیوه ای. این مهم است که به فکر و عمل تحلیلی به این دلیل که راه حل برای چالش های کسب و کار طولانی مدت و بتن.
  • یادگیری بازاریابی دیجیتالبازاریابی دیجیتال یک ابزار ضروری برای ترویج وب سایت در اینترنت است. کسب و کار می شود محبوب در میان مخاطبان هدف که آن را ترویج آنلاین با محصولات و خدمات. بازاریابی دیجیتال ترویج کسب و کار در سیستم عامل های مختلف از جمله رسانه های اجتماعی تجارت الکترونیک و معروف سایت های وبلاگ ،

رشد هکرها بهره مندی از این مجموعه مهارت زیرا آنها می دانند که چگونه به ترویج کسب و کار و خدمات خود را به اشباع مخاطبان به افزایش پایه مشتری است که بسیار حیاتی برای رشد کسب و کار.

اگر شما به دنبال یک حرفه ای در رشد نرم و سپس مطمئن شوید که شما آماده برای سرمایه گذاری زمان برای دراز مدت عمل و کار و تجربه و آزمایش. همچنین تمرکز بر حل چالش های کسب و کار قبل از یک راه حل موثر برای رشد کسب و کار خود را ارائه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید