چگونه برای بهینه سازی خود را Umbraco سایت برای موتورهای جستجو

[ad_1]

اگر شما مالک کسب و کار آنلاین, سپس شما باید در سراسر برخی از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است که نیاز به توسعه یک برنامه کاربردی و غنی وب سایت. Umbraco محبوب باز source.NET سیستم مدیریت محتوا بر اساس پلت فرم است که کمک می کند تا برای مدیریت محتوای وب سایت خود را با سهولت بزرگ و ارائه می دهد ویژگی های قابل توجه است که می تواند به سایت کاربر و موتور جستجو دوستانه است. آن را نیز یک راه حل هوشمند ارائه می دهد که پلت فرم تلفن همراه وب سایت های خاص با محتوا است که می توان به آندروید, آیفون و ویندوز فون یکپارچه در حالی که شما تنها نیاز به حفظ تنها یک مجموعه ای از مطالب و محتوا برای هر دو تلفن همراه و دسکتاپ سایت های مبتنی بر.

امروز وب سایت به موتورهای جستجو کمک می کند تا برای به دست آوردن رتبه بالاتر در SERPs و کمک به جذب طیف گسترده ای از مخاطبان است. در اینجا در این مقاله ما به بحث در مورد برخی از ویژگی های اساسی است که وب سایت شما باید به منظور بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو است.

پایه صفحه تنظیمات:

هر Umbraco سایت باید به راحتی مدیریت SEO رانندگان که در حال اساسی مانند صفحه عنوان توصیف متا و کلمات کلیدی متا. این آسان برای انجام شده است و باید وجود داشته باشد برخی از جعبه های متن اجازه می دهد شما را به مجموعه آنها. این کمک خواهد کرد که کارشناسان جستجوگرها برای بررسی صحیح, طول, عنوان و توضیحات و بررسی کنید که آیا آن را بیش از حد طولانی و یا بیش از حد کوتاه است. همه این زمینه ها باید در دسترس در هر موتور جستجو رو صفحه به طوری که مدیر سایت به راحتی می توانید مجموعه ای از پایه جستجوگرها.

نقشه ها و روبات:

مدیریت نقشه سایت و robots.txt فایل را می توان یک فرآیند دشوار است به خصوص اگر همه چیز دستی انجام می شود. در حالی که در حال اجرا چند سایت از یک Umbraco نصب و راه اندازی آن می تواند دشوار برای مدیریت جداگانه robots.txt فایل ها و یا sitemap.xml. این آسان به راه اندازی باید صفحه به صفحه به طوری که برای مدیریت محتوا و تولید خودکار فایل های.

اسکریپت:

یکی از مهم ترین چیزهایی است که اختصاص داده شده Umbraco توسعه دهندگان باید در نظر بگیرید برای موتورهای جستجو است که مجموعه ای از چیزهایی مانند تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل تگ منیجر و غیره. این نوع اسکریپت ها به احتمال زیاد به سقوط تحت دو دسته صفحه در سطح جهانی و اسکریپت ها. این اسکریپت باید در هر یک از سه مکان هایی مانند سر صفحه تگ BODY و بسته شدن تگ BODY. این را می توان با داشتن SEO تنظیم گره که شامل سه زمینه های متن یکی برای هر اسکریپت, محل دیگر جستجوگرها tab در صفحه خود DocTypes و اضافه کردن سه زمینه به طوری که آنها می توانید مجموعه ای از اسکریپت ها در یک صفحه سطح بیش از حد.

URL های استاندارد:

شما اغلب ممکن است دیدن همان صفحه در آدرس گوگل رفتار آنها را به عنوان منحصر به فرد است. بنابراین آن است که همیشه یک ایده خوب برای استاندارد کردن آدرس ها و هدایت دیگران به صفحه اصلی خود را Umbraco سایت. برای رسیدن به این هدف شما می توانید یا استفاده از URLRewriting.Net جزء می آید که با Umbraco و یا با استفاده از URL Rewriting پلاگین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید