چه's جدید در HTML5 SEO?

[ad_1]

HTML 5 است که مبتنی بر XML ارائه زبان استفاده شده در شبکه جهانی وب برای ساختار و ارائه محتوا. صوتی و تصویری را به عناصر ساده تر به کد در اچ تی ام ال 5 و کمتر وقت تلف نوشتن جاوا اسکریپت به صورت انیمیشن. HTML 5 است بسیاری از مفاهیم جدید است که خواهد بود مفید تر برای توسعه دهندگان وب و طراحان. طراحی وب سایت انجام می شود با کمک HTML 5 خواهد آنها را بسیار مستقل است و آنها نمی خواهد که برای انجام برنامه نویسی و به طور کلی به عنوان وجود دارد بدون نیاز به برنامه نویسی برای اعتبار سنجی.

HTML 5 را معرفی کرده است جدید HTML برچسب ها و ویژگی های جدید از صفحه تقسیم بندی که در حال حاضر با HTML 5 طراحی وب سایت اجازه می دهد تا استفاده از صفحه تقسیم بندی. این برچسب های HTML استفاده می شود به بخش یک صفحه از عناصر مختلف است که تاثیر شیوه های SEO.

ما می بینیم که چگونه این برچسب های HTML تحت تاثیر قرار SEO کار:

مقالات برچسب را می توان در مقاله ای که باعث می شود کد اچ تی ام ال تمیز و کاهش استفاده از برچسب است که اساسا بخش جدا از این مقاله است. این منجر به افزایش رتبه در موتور های جستجو با استفاده از بر روی صفحه بهینه سازی موتور جستجو.

با توجه به استفاده از تگ بخش هر بخش از محتوای مقاله را می توان از هم جدا شده که به نفع HTML مختلف عنوان برای هر بخش.

یک هدر جدید برچسب های مفید برای جستجوگرها عمل به عنوان آن را می دهد مقدار زیادی از انعطاف پذیری. آن است که بسیار شبیه به برچسب, اما آن را تا به بسیاری از مسائل مانند H 1 H 2 H 3 عناصر کل پاراگراف از متن hard-coded لینک کلیک کنید و اطلاعات دیگر. پاورقی برچسب شده است همچنین مفید برای ذخیره برخی از اطلاعات مهم است که می تواند مفید باشد برای جستجوگرها.

Nav برچسب مهم ترین تگ از جستجوگرها نقطه نظر به عنوان آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی مجموعه ای از لینک ها که در صفحات دیگر.

اینها تنها برخی از تگ های معرفی شده در HTML 5 که سودمند خواهد بود برای جستجوگرها عمل در برخی از راه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید