چه SEO و چگونه به آن را یاد بگیریم

[ad_1]

SEO کوتاه برای بهینه سازی موتور جستجو. به سادگی قرار دادن آن چیزهایی که شما می توانید به وب سایت خود را به آن را دریافت و دیده شدن توسط موتورهای جستجو مانند گوگل, یاهو و بینگ. با استفاده از جستجوگرها به درستی برای وب سایت خود را بدان معنی است که شما باید مرتبط و واجد شرایط ترافیک به وب سایت خود را بر روی خلبان اتوماتیک و به صورت رایگان.

چگونه SEO کار می کند ؟

موتورهای جستجو ارسال “الکترونیکی عنکبوت” به هر وب سایت که آنلاین است. این وب خزنده بررسی چیزهای مختلف به نام شاخص که شناسایی سودمندی از مطالب این وب سایت برای افرادی که در جستجوی آن محتوا.

هدف از جستجوگرها است به اطمینان حاصل شود که عنکبوت پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال به طوری که وب سایت شما می توانید رتبه بالاتر از وب سایت های دیگر خود را در همان بازار به عنوان شما. بالاتر تا نتایج خود را در سایت به نظر می رسد در این موتور جستجو بیشتر احتمال دارد که یک کاربر با کلیک بر روی لینک و وب سایت خود را.

چگونه برای یادگیری SEO

برخی از عناصر از جستجوگرها است که کار امروز ممکن است فردا کار نمی کند. اما وجود دارد برخی از چیزهایی که هنوز هم کار به خوبی در حال حاضر به عنوان آنها زمانی که برای اولین بار قرار داده و به استفاده و تغییر نخواهد کرد.

1. استفاده از کلمات کلیدی مناسب

کلمات کلیدی عبارات و کلمات که کسی را تایپ خواهد شد به یک موتور جستجو برای پیدا کردن چیزی آنلاین. در وب سایت خود عناوین متن ها و دسته ها عبارتند از کلماتی که مردم برای جستجو استفاده برای مسائلی که مربوط به کسب و کار شما.

2. مقابله با مشکلات ناوبری

مطمئن شوید که شما لازم نیست که هر گونه لینک های شکسته در وب سایت خود و در هر صفحه ذکر شده در منوی خود را به درستی کار می کند. اگر شما تغییر نام یک صفحه مطمئن شوید که برای به روز رسانی لیست در منو شما. علاوه بر این شامل یک صفحه تماس با ما است که به کاربران یک راه برای تماس با شما.

3. ها تازه و مطالب مرتبط

وب سایت خود را رتبه بندی بالاتر اگر شما با استفاده از محتوایی که کاربران درگیر و آنها را تشویق می کند برای به اشتراک گذاشتن آن است. جستجوگرها برای وب سایت شما رشد خواهد کرد اگر شما ارسال محتوا به صورت مکرر. فکر می کنم در مورد چگونه محتوای خود را در صفحه چه آن را می گوید آن را انجام دهید ؟ اگر نه آن را به رتبه های پایین است.

4. داخلی و لینک های خارجی

موتورهای جستجو مانند وب سایت های که لینک به صفحات دیگر در وب سایت و همچنین به عنوان لینک در آینده از وب سایت های دیگر. اینها به نام بک لینک. لینک های بیشتر شما دریافت به وب سایت خود را از وب سایت با کیفیت بیشتر به وب سایت خود را گرفتن متوجه شده توسط موتورهای جستجو است. به یاد داشته باشید کیفیت بهتر از کمیت است. بک لینک از کیفیت وب سایت و یا وب سایت های جعلی در واقع ممکن است باعث شود خود را جستجو رتبه بندی موتور به پایین رفتن.

5. تجربه کاربری خوب

اگر وب سایت شما فراهم می کند یک تجربه کاربری خوب و موتورهای جستجو را تشخیص دهی و ارسال ترافیک بیشتر راه خود را. این شامل چه مدت مردم باقی می ماند در وب سایت شما چگونه به سرعت در آن طول می کشد برای وب سایت خود را برای بارگذاری و اگر وب سایت شما به راحتی می تواند در دستگاه های تلفن همراه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید