چه گواهی SSL و چرا مهم است برای کسب و کار شما?

SSL مخفف Secure Sockets Layer و ضروری است برای امنیت وب سایت شما آن را به عنوان اجازه می دهد تا یک اتصال امن بین سرور و یک مرورگر است. این اتصال اجازه انتقال امن اطلاعات بین وب سایت شما و مشتری خود را به عنوان مثال. گوگل در حال حاضر ضعیف همه سایت نه تنها سایت های تجارت الکترونیک که اصلا گواهینامه های SSL در محل.

اگر شما نمی پرداخت توجه زیادی به وب سایت شما و امنیت خود شما به تنهایی نیست. بسیاری در مورد آن فکر نمی کنم تا زمانی که خود سایت هک شده است.

در اینجا ما 5 دلیل که چرا گواهی SSL مهم است برای کسب و کار شما:1. گوگل پرچم سایت خود را به عنوان “امن” است که ممکن است بی درنگ به ترک سایت شما. مردم اعتماد گوگل و اگر گوگل هشدار داد که ممکن است آنها در حال رفتن به ترک سایت شما و رفتن به یک رقیب.

2. احساس امنیت – ما در حال حاضر دیده می شود نقض امنیت این سال که در آن اطلاعات حساس شده است به خطر بیافتد. SSL رمز گذاری اطلاعات ساخت اطلاعات شما را جمع آوری بی فایده برای کسی ندارد کلید رمزنگاری. زمانی که چشم انداز خود را از دیدن سایت شما امن است و آن ایجاد اعتماد به نام تجاری خود را.

3. مجوز پرداخت آنلاین – این که آیا شما در حال برنامه ریزی در پذیرش پرداخت آنلاین در حال حاضر و یا در آینده گواهی SSL ضروری است.

4. اگر شما جمع آوری هر گونه اطلاعات از بازدید کنندگان وب سایت (جستجو میله فرم تماس با ما) و سپس شما یک هدف برای مجرمان سایبر. فعال و حفاظت از بازدید کنندگان به سایت شما است.

5. اگر چه این خبر تایید نشده است وجود دارد یک پیشنهاد است که گوگل را مجازات غیر امن سایت های خود را در خصوص رتبه بندی جستجوگرها. یا نه این ساخته شده است به الگوریتم گوگل, بازدید کننده به غیر امن سایت ممکن است با صرف زمان کمتر وجود دارد, کاهش رتبه بندی جستجو. در هر صورت مهم است.

هنوز مطمئن شوید که در آن برای شروع ؟

1. بررسی خود را با وب سایت شرکت میزبانی وب. وجود دارد و سالانه هزینه, اما برخی از شرکت ها ممکن است ارائه گواهی SSL افتخاری به عنوان بخشی از بسته های میزبانی وب.

2. گوگل فروش گواهینامه SSL. هر ارائه دهنده شخص ثالث است که ادعا می کند این است و نه معتبر.

هنوز هم سوالی دارید ؟ دسترسی در هر زمان با ارسال یک نظر زیر و یا ایمیل با ما در pm@pmawebservices.com.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *