چه خواهد شد در به روز رسانی مرغ مگس خوار را به ما تلاش های SEO?

[ad_1]

آنچه که “مرغ مگس خوار?”

این جدید گوگل الگوریتم جستجوی آنها در حال به کارگیری است. یک الگوریتم جدید گوگل می گوید طراحی شده است برای ارائه بهتر می گرداند از این رو نتایج جستجو بهتر است.

چه یک الگوریتم جستجوی چیست ؟

این یک اصطلاح برای معادله است که ساخته شده است به کامپیوتر جستجو در گوگل با استفاده از برنامه برای مرتب کردن میلیون ها نفر از صفحات وب این فروشگاه ها برای بازگشت به نتایج هستند که بهترین بازی برای جستجوی عبارت وارد شده شناخته شده به عنوان “کلمه کلیدی است.”

است ‘رتبه الگوریتم’ کار نمی کنه ؟

رتبه باقی می ماند به عنوان یکی از 225 بخش را تشکیل می دهند که مرغ مگس خوار معادله است. رتبه تعیین شده است که اهمیت لینک صفحه قرار دارد که در میان عوامل به عنوان که آیا گوگل فکر می کند یک صفحه با کیفیت خوب یا متن بر روی آن و عوامل دیگر.

هنگامی که مرغ مگس خوار گیرد ؟

گوگل تغییر اعلام شد سپتامبر 26, 2013, اما آنها sneakily شروع به استفاده از آن یک ماه پیش در ماه اوت سال 2013 است.

چگونه مرغ مگس خوار کار?

قیاس می تواند یک خودرو از سال 1960. این ممکن است نگاه سرد اما دارای یک موتور است که می تواند اجرا موظف سوخت بدون سرب و یا نمی کند هر گونه سوخت تزریق. تبدیل به مرغ مگس خوار الگوریتم شبیه به تعویض کردن موتور قدیمی و نصب نسخه های جدیدتر. هیچ کاربران متوجه این سوئیچ به عنوان گوگل آن را کلی و شده است وجود دارد یک هجوم زیادی از شکایات هیچ کس به نظر می رسد که متوجه شده.

آنچه پاندا, پنگوئن, دیگر به روز رسانی انجام می شود به این الگوریتم ؟

کسانی که به روز رسانی برابر به تغییرات در بخش هایی از الگوریتم. آنها یک جایگزین کامل از تمام الگوریتم. کسانی که به روز رسانی کار می کرد شبیه به یک موتور جدید فیلتر روغن پمپ نصب شده است. این در حالی است که مرغ مگس خوار است که مانند یک کل جدید موتور. حتی اگر ما آگاهانه آن را هنوز هم با استفاده از برخی از قطعات مانند پاندا و پنگوئن.

چه نوع از جستجوی جدید فعالیت خواهد مرغ مگس خوار نجات می دهد ؟

گوگل به عنوان مثال آن را خواند ” مکالمه جستجو.’ جستجوگران که در تعامل با یک جستجو ممکن است پیدا کردن یک “زبان” جستجوی بیشتر مفید است.

یک موتور جستجو ممکن است تمرکز برای پیدا کردن بازی برای کلمات در یک صفحه است که می گوید “خرید” و “آی فون 5” یک عبارت جستجو به عنوان مثال: “چه نزدیک ترین مکان برای خرید آیفون 5s به خانه من.”

مرغ مگس خوار است که طراحی شده برای تمرکز بهتر در معنای پشت کلمات است. قرار است به دقت محاسبه واقعی محل آدرس خود را اگر شما به این اطلاعات به گوگل. آن را محاسبه کلمه “مکان” به معنی شما باید تمایل یک آجر و ملات کسب و کار. ممکن است محاسبه ‘آی فون 5″ یک سبک از دستگاه های فروخته شده توسط فروشگاه های خاص. تجزیه و تحلیل آن دسته از معانی کلمه می تواند کمک به گوگل برای رسیدن به فراتر از پیدا کردن صفحات با کلمات تطبیق.

مرغ مگس خوار ترفند:

گوگل گفت: مرغ مگس خوار الگوریتم طراحی شده است به پرداخت اعتبار بیشتر برای هر کلمه در جستجو و پرس و جو شامل کامل پرس و جو در عبارت دیگر این جمله کامل یا معنی در نظر گرفته شده است نه فقط خاص هر کلمه است. هدف آنها این است که برای هر صفحه که مطابق با معنای کلمه برای نشان دادن بهتر به عنوان مخالف به صفحات که تنها تعداد کمی از کلمات خاص. این تمرکز بیشتر بر روی کلمات کلیدی دم بلند نسبت به کوتاه کلمات کلیدی دم.

هر قبل از-و-afters برای اثبات آن کار می کند?

ما نمی تواند تعیین کند که هیچ راه دقیق برای یک “قبل و بعد از آزمون ، در حال حاضر ما باید به تکیه بر گوگل به ما بگویید که اگر مرغ مگس خوار بهبود یافته است هر چیزی را برای کاربران است. چند قبل و بعد از نمونه ارائه شده توسط گوگل در وب سایت خود را که آنها ادعا می کنند نشان می دهد که مرغ مگس خوار پیشرفت کار به طور کلی بهتر است.

یک تحقیق در “اسید معده تجویز” بازگشت مواد مخدر که ممکن است بهترین راه برای مقابله با این بیماری است. گوگل می گوید نتایج جستجوی خود را در حال حاضر نشان می دهد اطلاعات در مورد درمان به طور کلی بیشتر از جمله اطلاعات در مورد اینکه آیا یکی حتی نیاز به مواد مخدر و یا استفاده از دیگر نتایج.

SEO در حال حاضر مرده به دلیل این تغییر ؟

ما از دولت است که سئو مرده است به عنوان برخی ممکن است اصل. وجود دارد چیزی متفاوت و یا جدید است که ناشران یا SEOs که به نگرانی در مورد هر Google. آنها دولت خود را هدایت هنوز همان است گفت: برای ارائه با کیفیت بالا و محتوای اصلی. همان سیگنال های که اهمیت, اهمیت قبلا هنوز هم مهم است. با مرغ مگس خوار گوگل در حال حاضر می روند و آنها را در راه بهبود آنها ادعا می کنند.

من در قبال از دست دادن ترافیک?

شما احتمالا جان سالم به مرغ مگس خوار تغییر در حال حاضر اگر شما متوجه هر گونه مشکل در ماه گذشته پس از آن زندگی می کنند نزدیک به یک ماه پیش. شما را دیده اند یک مشکل در حال حاضر وجود دارد و اگر قرار بود به یکی.

ما شنیده نمی, هر گونه شکایت از ناشران به عنوان به از دست داشتن رتبه بندی نشده است. این به نظر می رسد به کلمات بیهوده و احمقانه با گوگل گفت: این در درجه اول یک “پرس و جو توسط query اثر” یک بهبود طراحی خاص و پیچیده به عنوان مخالف به چیزی است که تمرکز بر روی “سر” قوانین و مقررات است که قادر به ایجاد تغییرات عمده در ترافیک.

من فکر می کنم من از دست رفته برخی از ترافیک?

این ممکن است از مرغ مگس خوار را تغییر دهید اما گوگل مردمی دولت آن را بیشتر احتمال دارد ناشی از قطعات دیگر از آن الگوریتم که به بهینه سازی و یا تغییر به طور مداوم. آن را نیز می تواند از عنکبوت داشتن یک سایت با مطالب بهتر و سایت خود را از دست داده و رتبه بندی. به همین دلیل SEO بازاریابان و گوگل همیشه استرس به پست کاملا بهترین مطالب را در سایت خود. پیر گفت: “محتوا پادشاه است” هنوز هم صادق است برای بهترین رتبه بندی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید